Baník Ostrava – Ž. Vlci Brno 6:4 (kon.)
FC Baník Ostrava
6:4 (0:2)
Žabinští Vlci Brno
Pátek 24.02.2023, 20:00 • Sportovní centrum Dubina, Ostrava • Nadstavba 2. Futsal ligy východ • 19. kolo

Je konec, hosté sice po první půli vedli, jenže ve druhém poločase se Baníku podařilo skóre otočit a zvítězit 6:4. (21:48:00)

39:26
    Baník právě vstřelil branku!
    DAVID POLÁŠEK střelou přes celé hřiště mění skóre na 6:4. Bez asistence.

39:16
    Chroust našel před bránou výborně postaveného Havlína, ale Repa jeho střelu zastavil těsně před brankovou čárou.

38:50
    Havlín se ocitl před bránou, jenže jeho zakončení skončilo těsně nad.

38:21
    Červená karta pro tým Žabinští Vlci Brno (Trbušek).

37:26
    Maleňák vrátil balón Poláškovi, ten ho ještě posunul na Murína, ale Večeřa byl na místě.

36:04
    Hosté při hře bez brankáře rozehráli rohový kop a drží se v blízkosti ostravské brány.

35:11
    Večeřa si výborně vyběhl proti zakončení Freborta, který byl bezmocný.

34:33
    Oddechový čas pro tým FC Baník Ostrava.

34:33
    Žabinští Vlci Brno právě vstřelili branku!
    Už je to jen o jednu branku, pod břevno se nádherně trefil DOMINIK HAVLÍN. Asistence: Adam Teichmann.

34:16
    Murín se opřel do střely, ale Večeřa balón pokryl.

33:56
    Havlínova dělovka nejspíš trefila tyč!

32:51
    Brno hraje stále bez brankáře a kombinuje na útočné polovině.

31:59
    Vlci při hře bez gólmana snižují na rozdíl dvou branek, střelou zprava překonal domácího brankáře DOMINIK HAVLÍN. Asistence: Martin Chroust.

31:25
    Hosté zkouší power play.

31:13
    Oddechový čas pro tým Žabinští Vlci Brno.

31:13
    MAREK MALEŇÁK se prosazuje z pravé strany, Večeřa vůbec nestihl zaregovat. Asistence: Jaromír Frebort.

30:35
    Filip Murín našel JAROMÍRA FREBORTA, který svým zakončením zpečeťuje hattrick. Asistence: Filip Murín.

30:07
    Teichmann ale mezi hráči Baníku prošel, Bortlík však vytáhl hodně dobrý zákrok a udržel vedení domácích.

Klára Bártková

Hledáme zpravodaje pro tým FC Baník Ostrava. Více informací zde.

Branky: 22. Frebort (Repa), 23. Frebort (Volný), 26. Murín (T. Nieslanik), 31. Frebort (Murín), 32. Maleňák (Frebort), 40. Polášek – 10. Řezník (Koutný), 20. Koutný (Řezník), 32. Havlín (Chroust), 35. Havlín (Teichmann)

Karty:   18. Polášek (BOS) – 8. Kratochvíl (ZVB), 11. Trbušek (ZVB)   39. Trbušek (ZVB)

FC Baník Ostrava: Bortlík (Škorňa) – Maleňák (C), Derík, T. Nieslanik, Murín, Polášek, Novák, Volný, Repa, Bochňák, Frebort
    Trenér: Karel Murin

Žabinští Vlci Brno: Večeřa – Chroust (C), Kratochvíl, Koutný, Řezník, Havlín, Trbušek, Teichmann
    Trenér: Michal Odehnal

Rozhodčí: Klečacký, Ganaj