Jihlava – Přerov 2:1 (kon.) | Sokolov – Litoměřice 3:4 (kon.) | Vsetín – Třebíč 3:4 (po pr.)
Prostějov – Slavia 6:4 (kon.) | Šumperk – Kolín 0:3 (kon.) | Poruba 2011 – Frýdek-M. 4:2 (kon.)
Zlín – Pardubice B 1:0 (kon.)
HC Dynamo Pardubice
2:3 (1:1, 1:0, 0:1 - 0:1)
HC Vítkovice Ridera
Sobota 25.02.2023, 13:00 • Enteria arena, Pardubice • Extraliga dorostu - o pořadí v play-off • 20. kolo

A to je ode mě vše, přeji hezký zbytek dne. (15:14:35)

Z vyrovnaného zápasu dnes odchází jako vítěz Vítkovice. V prodloužení o bodu navíc rozhodl Žídek, který se tak stává dnešním dvougólovým střelcem.
    Duel byl vypjatý, hráče podporovalo velké množství fanoušků.

61:42
    Vítkovice právě vstřelily branku!
    A je konec utkání. O tom rozhodl po necelých dvou minutách opět MATĚJ ŽÍDEK, poté co překonal pardubického brankáře.

61:17
    Pardubice drží hosty pod tlakem, ke střele zatím nedošlo.

60:54
    Man strefil beton Tuláčka.

60:30
    Při přechodu do pásma o puk Pardubice přišly a byla řada na hostech.

60:17
    První jsou u držení kotouče domácí.

60:01

Napjatá poslední třetina utkání skončila vyrovnaným stavem. V závěru poslal duel do utkání Žídek. Oba týmy se na konci tlačily do útoku, ale nikdo už neskóroval.

60:00

59:33
    Hanákův pokus prošel skrz pardubickou obranu.

58:49
    Vypjatý zápas se nyní odehrává v útočné třetině Pardubic.

58:32
    Fasner kombinoval před Tuláčkem, ten si ho pohlídal.

58:14
    Po střele Kiszy schoval Tuláček kotouč do lapačky.

58:00
    Hanák strefil tyčku Tuláčkovy branky.

57:18
    Vápeník tvrdě pálil od modré, Vávra zasáhl.

56:35
    Tři minuty před koncem utkání Vítkovice vyrovnávají, po konci oslabení se strefil MATĚJ ŽÍDEK. Akce byla zkoumána rozhodčími, kteří ji nakonec uznali.

55:31
    Pardubice opět usazeny v útočném pásmu, střela Šmerdy trefila jen mantinel za klecí.

Tereza Víšková

Branky a nahrávky: 3. Joska (Tvrdík), 38. Řehořek (Novák, Řivnáč) – 14. Muroň, 57. Žídek (Kisza), 62. Žídek (Fojtík)

HC Dynamo Pardubice: Tuláček (Netušil) – Řivnáč, Vápeník, Kaštánek (A), Šmerda, Řehořek, Křečan – Turena (C), Kantor, Tvrdik, Krčál, Lempach, Novák, Pražan, Úlehla, Joska
    Trenér: Petr Hemský

HC Vítkovice Ridera: Vávra (Oprchalský) – Fojtík, Zvejška, Čuba, Kisza, Man (C), Glos (A), Glos – Sedlák, Fasner, Hanák, Saxa, Žídek (A), Matějka, Fojtík, Nazad, Hofman. Muroň
    Trenér: Darek Stránský

Rozhodčí: Martin Vepřovský