Litvínov – Plzeň 2:1 (kon.) | Sparta – Třinec 4:2 (kon.) | Kladno – Vítkovice 1:2 (kon.)
Mountfield HK – Mladá Boleslav 3:4 (0:2 po s.n.) | K. Vary – Motor ČB 5:1 (kon.) | Kometa Brno – Olomouc 3:0 (kon.)
Rytíři Kladno
1:2 (0:1, 0:0, 1:1)
HC Vítkovice Ridera
Neděle 26.02.2023, 16:00 • ČEZ stadion, Kladno • Tipsport extraliga • 50. kolo

Přeji hezký zbytek večera. (18:28:40)

Nejlepší hráči utkání: brankáři Adam Brízgala (KLA) a Lukáš Klimeš (VIT).

V poslední třetině jsme viděli nejvíce gólů v zápase. Ve 45. minutě se prosadil Kotala a poslal svůj tým do vedení o dvě branky. A vstřelený gól dodal hostům sílu a převzali otěže hry. Kladno se dostalo k velkým šancím až na konci utkání, kdy si vylepšilo situaci hrou bez gólmana a poté vyloučením na straně Vítkovic, prosadit se dokázal už jenom Jágr. Domácí tak prohráli na domácím ledě 1:2 a zůstávají dál na konci tabulky.

59:33
    Klepiš trefil pouze Kaluse a Kladno ztrácí pásmo

59:10
    Hned po vyhraném vhazování ujíždí Brízgala na střídačku.
    59:04 Jaromír JÁGR - 1:2

59:04
    Kladno právě vstřelilo branku! Kladno se přeci jen v dnešním zápase prosazuje. Plekanec si podržel kotouč a poslal ho do mezikruží na JAROMÍRA JÁGRA. Ten puk zametl k pravé tyčce. Asistence: Tomáš Plekanec, Jacob Dotchin.

58:54
    Dotchinovo nahození vyrazil Klimeš a ještě Procházka se snažil procpat kotouč za vítkovického brankáře.

58:47
    Kladno si vylepšuje hru a vyhrává vhazování.

58:47
    Vyloučení v týmu HC Vítkovice Ridera:
    Mário Grman – 2 min., podrážení.

58:11
    Domácí opět vybojovali kotouč, ale puk je pryč z pásma. Za pár vteřin jsou však zpět u Klimeše.

58:00
    Hra se zasekla u pravého mantinelu a hosté vyhazují kotouč na zakázané uvolnění.