St. Louis – Pittsburgh 2:3 (po pr.) | Vancouver – Boston 1:3 (kon.) | Carolina – Anaheim 2:3 (kon.)
Montreal – Ottawa 2:5 (kon.) | New Jersey – Philadelphia 7:0 (kon.) | Detroit – Tampa 0:3 (kon.)
Vegas – Dallas 2:3 (0:2 po s.n.) | Colorado – Calgary 4:1 (kon.) | San Jose – Chicago 3:4 (0:1 po s.n.)
Buffalo – Washington 7:4 (kon.) | Minnesota – Columbus 3:2 (po pr.) | Winnipeg – NY Islanders 0:4 (kon.)
NY Rangers – Los Angeles 5:2 (kon.)
po s.n. (0:2)
Vegas Golden Knights
2:3 (0:0, 1:1, 1:1 - 0:0)
Dallas Stars
Neděle 26.02.2023, 04:00 • T-Mobile Arena, Las Vegas • NHL

Další zápas, ve kterém Vegas ztratilo výhru v poslední minutě. Dallas v závěru zápasu srovnal a v nájezdech vyhrál. (06:51:23)

Jason ROBERTSON - 2:3

V samostatných nájezdech zvítězil tým Dallas Stars.
    Autorem vítězné branky je JASON ROBERTSON.

64:35
    Jake Oettinger má problémy s maskou, hra je přerušená, v prodloužení je lepší nyní Vegas.

64:00
    Poslední minuta prodloužení.

63:25
    Jonathan Marchessault minul branku.

62:16
    Obrovské šance na obou stranách, zatím skvělí brankáři.

62:03
    Jake Oettinger vychytal soupeře.

61:00
    Laurent Brossoit v leže dokázal zasáhnout proti střele soupeře. Obrovská šance Dallasu.

60:38
    Tyler Seguin vypálil dobře, brankář Vegas byl připravený.

Jan Prošek

Branky a nahrávky: 32. Amadio (McNabb, Theodore), 56. Eichel (Stephenson, Marchessault) – 35. W. Johnston (Dellandrea, Ja. Benn), 60. Hintz (J. Robertson, Ja. Benn), rozh. náj. J. Robertson