Lorient – Auxerre 0:1 (kon.) | Ajaccio – Troyes 2:1 (kon.) | Clermont Foot – Štrasburk 1:1 (kon.)
Nantes – Rennes 0:1 (kon.) | Remeš – Toulouse 3:0 (kon.) | Monaco – Nice 0:3 (kon.)
Marseille – PSG 0:3 (kon.)
Olympique Marseille
0:3 (0:2)
Paris Saint-Germain
Neděle 26.02.2023, 20:45 • Stade Vélodrome, Marseille (Kapacita: 67 394) • Francouzská Ligue 1 Uber Eats • 25. kolo

Držení míče: 53 % : 47 %.
    Střely na branku: 6:7. Střely mimo: 7:4. Rohy: 7:4. Ofsajdy: 2:2. Fauly: 20:14. (22:40:31)

Dnešní utkání je za námi. PSG ve druhé půli předvedli prakticky stejně dobrý výkon, jako v té první a už v 55. minutě vedli o tři branky, a to když se střelecky prosadil opět Kylian Mbappé po krásném lobu od Messiho. Domácí mohli snížit v 65. minutě, ale proti byl Donnarumma, který fantasticky vychytal hlavičku Alexise Sáncheze. V samotném závěru utkání mohl vstřelit alespoň ten jeden čestný gól střídající Oliveira, ale Donnarumma opět předvedl famózní zákrok a nedovolil svému soupeři dnes skórovat. Utkání tak končí 0:3 a PSG tak zvyšuje svůj náskok na první příčce na osm bodů.

90
    Tavares poslal do vápna skvělou přihrávku z levé strany hřiště a Oliveira se ocitl sám před Donnarummou. Ten však předvedl další famózní zákrok a nedovolil tomuto portugalskému útočníkovi vstřelit gól.

88
    Clauss poslal do vápna centr z pravé strany hřiště, který však skončil pouze v rukavicích brankáře Donnarummy.

86
    Nepřesná přihrávka Payeta končí jen v zámezí. Donnarumma bude odkopávat od své branky.

85
    Ramos byl faulován na vlastní polovině Tavaresem a hrát tak mohou hosté.

84
    Hosté ho rozehráli na krátko. Následný centr do vápna se Mbappému nepovedl, neboť trefil pouze jednoho z domácích hráčů.

83
    Vitinha vybojoval pro svůj tým rohový kop, který bude rozehrán z levé strany hřiště.

81
    Střídání v týmu Olympique Marseille:
    ze hřiště odchází Alexis Sánchez, přichází Vitor Oliveira,
    ze hřiště odchází Cengiz Ünder, přichází Dimitri Payet,
    ze hřiště odchází Ruslan Malinovskyj, přichází Azzáedín Únáhí.

80
    Veretout poslal do vápna centr, který však nenadělal hostům větší potíže.

79
    Guendouzi byl faulován poblíž vápna soupeře a domácí tak budou zahrávat přímý volný kop.