Bologna – Inter 1:0 (kon.) | Salernitana – Monza 3:0 (kon.) | Udinese – Spezia 2:2 (kon.)
AC Milán – Atalanta BC 2:0 (kon.)
US Salernitana 1919
3:0 (0:0)
AC Monza
Neděle 26.02.2023, 15:00 • Stadio Arechi, Salerno • Italská Serie A • 24. kolo

Držení míče: 38 % : 62 %.
    Střely na branku: 5:3. Střely mimo: 4:1. Rohy: 1:3. Ofsajdy: 1:2. Fauly: 12:16. (17:17:53)

US Salernitana 1919 tak na svém trávníku poráží konečným výsledkem 3:0 soupeře z Monzy. První půle byla bez branky, ale ve druhé se do statistik zapsali domácí v 52. L. Coulibaly (Candreva), 66. Kastanos, 71. Candreva.

90+6

90+4
    Mota zůstal ležet ve velkém vápně a bude zřejmě zraněný.

90+3
    Ciurria mohl dostat dobrou přihrávku, ale obránci zasáhli včas.

90+2
    Do hry se zapojil brankář Monzy a rozehrává na svého nejbližšího spoluhráče.

90+1
    Střídání v týmu US Salernitana 1919:
    ze hřiště odchází Antonio Candreva, přichází Erik Botheim.

90
    Hlavní sudí nastavuje 4 min.

90
    Colpani zkusil vystřelit z pravé strany, Ochoa znovu zasahuje.

89
    Další nahrávka do horkého prostoru před brankářem hostů nenašla adresáta.

87
    Druhá žlutá a následně červená karta pro tým AC Monza (Giulio Donati).

85
    Střídání v týmu AC Monza:
    ze hřiště odchází Pablo Marí, přichází Andrea Colpani.

85
    Marí balón na své půli zahrál špatně a do šance se dostal Piatek, brankář byl vyběhlý a vracel se, ale domácí hráč nedokázal tuto akci využít a vypálil nad.

83
    Ciurria dostal možnost ohrozit brankáře, když pálil za hranicí velkého vápna, střelu doprostřed Ochoa viděl a v klidu si připsal další zákrok.