HK MD Šumperk – Salzburg 4:2 (kon.) | Havlíčkův Brod – Technika Brno 4:0 (kon.)
BK Havlíčkův Brod
4:0 (0:0, 2:0, 2:0)
Technika Hockey Brno
Neděle 26.02.2023, 18:00 • Havlíčkův Brod, Zimní stadion Kotlina • Liga juniorů • 38. kolo

Je tu konec! Havlíčkův Brod s Filipem Sigmundem v čele dnes vynulovat Techniku Brno. Hosté byli v první třetině aktivnější, domácím se ovšem podařilo těžké chvíle přežít bez úhony. Bruslaři začali přebírat od druhé třetiny přebírat otěže a odměnou jim byly dvě vstřelené branky těsně před druhou přestávkou. Adamovi svěřenci si v závěrečné části zápas pohlídali, a zaslouženě tak vyhráli 4:0. (20:08:39)

59:50
    Bruslaři jsou stále v útočném pásmu.

59:29
    Bruslaři drží kotouč u mantinelu za brněnskou bránou.

58:57
    Technika nyní vyhodila pouze na zakázané uvolnění.

57:49
    Domácí se dostali do situace 2 na 1! Tobiáš Niederhafner nahrával před bránu Lukáši Přidalovi, jenže ten přebíral kotouč už moc blízko brankářovi, a nedokázal tak gólmana obstřelit.

56:32
    Filip Dymák dostal nabito mezi kruhy, jeho pokus ovšem srazila obrana hostů do ochranné sítě.

56:12
    Velkou ránu z pravého kruhu z hole Davida Bulíka vyrazil Nešpůrek, jenž si nyní připsal několik těžkých zákroků za sebou.

55:54
    Další střela Kuchty od modré, Nešpůrek si připsal další zákrok.

55:31
    Od modré to nyní vyzkoušel Jan Kuchta. Jeho přízemní ránu vyrazil Nešpůrek betony.

55:03
    Martin Zych vyslal ostrou ránu od modré čáry, kotouč ale srazila obrana hostů.

54:36
    Vyloučení v týmu Technika Hockey Brno:
    Trögner – 2 min., vysoká hůl.

54:24
    Petr Hrdlička vyslal skrytou střelu z levého kruhu, trefil však pouze prostředek brány, kde byl připravený brankář.

53:55
    Max Kutlvašr nahodil puk od modré čáry. Nešpůrek ale kotouč nevyrazil, a útočníci Havlíčkova Brodu tak neměli možnost dorážet.

52:45
    Patrik Přidal si málem zpracoval vysoké nahození. Poslední obránce Techniky ho ale nakonec o kotouč obral.

51:59
    Martin Zych tvrdě dohrál Erika Pospíšila, jenž se těžce zvedal za havlíčkobrodskou bránou. Brněnský sniper se naštěstí sám zvedl a vypadá v pořádku.

51:20
    Technika hraje v křeči. Z pravé strany vystřelil Jan Svoboda, Sigmund však kotouč schoval ve své výstroji.

50:05
    Vyloučení v týmu BK Havlíčkův Brod:
    Bulík – 2 min., krosček.

48:16
    Havlíčkův Brod právě vstřelil branku!
    Bruslaři ještě zvyšují své vedení! Patrik Přidal se v rohu kluziště dostal ke kotouči, odkud perfektně nahrál před bránu MICHALU JANKOVI, jemuž se i s trochou štěstí podařilo prostřelit přesouvajícího se brankáře. Asistence: Lukáš Přidal, Tadeáš Holenda.

Tomáš Sochor

Branky a nahrávky: 39. Zych (Janko, Bulík), 40. Holenda (Přidal, Krejčí), 44. Holenda (Přidal, Kuchta), 49. Janko (Přidal, Holenda)

BK Havlíčkův Brod: Sigmund (Kukeně) – Zych (C), Vaněček, Besmák (A), Kuchta, Kutlvašr, Bezpalec, Korčián – Bulík, Dymák, Hrdlička – Přidal, Holenda (A), Janko – Niederhafner, Krejčí, Machovský – Routa
    Trenér: Václav Adam

Technika Hockey Brno: Nešpůrek (Hnízdil) – A. Pospíšil, Šupa, Svoboda, Žák, Fornál, Blaško (C), Juřík – Sever, Szemmelroth, Růžek, Straka, Adam, Líska (A), Sladký, Langmann, Novotný, Apolenář, E. Pospíšil (A), Trögner
    Trenér: Jiří Rech

Rozhodčí: Tomáš Mejzlík – Patrik Augusta, Luboš Karásek