Třebíč – Litoměřice 0:4 (kon.) | Poruba 2011 – Šumperk 2:6 (kon.) | Frýdek-M. – Zlín 3:1 (kon.)
Pardubice B – Jihlava 2:3 (kon.) | Slavia – Vsetín 2:5 (kon.) | Kolín – Sokolov 2:1 (po pr.)
Přerov – Prostějov 4:3 (kon.)
HC Frýdek-Místek
3:1 (0:0, 3:0, 0:1)
Berani Zlín
Pondělí 27.02.2023, 18:00 • Hala Polárka, Frýdek-Místek • Chance liga • 51. kolo

50:00
    Lang zachytil domácí vyhození na modré čáře, popojel si mezi kruhy a Sova jej podrazil. Následná střela už postrádala přesnost. Frýdecký obránce byl vyloučen na dvě minuty za podrážení.

37:23
    Po střele Gazdy došlo k rozmíšce před domácí brankou. Rozhodčí se rozhodli hlavní aktéry vyloučit a bude se hrát ve čtyřech na obou stranách. Na trestnou lavici zamířili Jakub Teper a Martin Lang, oba za hrubost.

30:19
    Zlín má šanci na snížení. Za sekání byl na dvě minuty vyloučen Adam Zeman.

28:36
    Za faul na Dostálka si šel sednout na trestnou lavici Denis Kindl, který byl vyloučen na dvě minuty za hákování.

12:27
    Frýdek-Místek si zahraje první přesilovou hru. Pospíšil u mantinelu přidržel Hoťka, který byl u puku a čeká jej trest. Zlínský hráč inkasoval dvě minuty za držení.

Igor Mainka

Branky a nahrávky: 29. Hotěk, 30. Klimša (Dostálek, Svačina), 31. Dostálek – 52. Mrázek (Gazda, M. Lang)

HC Frýdek-Místek: Švančara (Mokry) – Žůrek, Teper (C), Š. Havránek, J. Michálek, Sova, Homola, J. Adámek – Svačina (A), A. Zeman, Bednář – Doktor, Vrdlovec (A), Dostálek – Hotěk, Haas, Klimša – Macháček, Matěj, Ramik.
    Trenér: Janeček.

Berani Zlín: Huf (Kořének) – Husa, Gazda (A), Suhrada, Zbořil, Riedl, Talafa, Zavřel – Kratochvíl, Kindl, Z. Sedlák – M. Lang, Gago, Mrázek – Kubiš (C), Hejcman, Pospíšil – P. Sedláček, Sadovikov, Köhler (A).
    Trenér: Říha.

Rozhodčí: Cabák, Zavřel – Kučera, Kráľ.