Liberec – Pardubice 5:1 (kon.) | Sparta – Olomouc 1:2 (1:2 po s.n.)
po s.n. (1:2)
HC Sparta Praha
1:2 (0:1, 1:0, 0:0 - 0:0)
HC Olomouc
Úterý 28.02.2023, 18:30 • O2 arena (Praha - Vysočany) • Tipsport extraliga • 42. kolo

Olomouc si tedy z Prahy odváží velmi cenné dva body za výhru 2:1 v samostatných nájezdech, Pražané si připsali do tabulky jeden bod. To je z mé strany pro dnešek vše, děkuji všem za pozornost a u dalších online textových přenosů se budu těšit. Na počtenou! (21:13:02)

Jan KNOTEK - 1:2

V samostatných nájezdech zvítězil tým HC Olomouc. Hosté byli v nájezdech úspěšnější! Rozdílovou branku má na svědomí útočník JAN KNOTEK, který nekompromisní ranou nedal Kovářovi šanci na zákrok.

Samostatné nájezdy začínají.

Ani v prodloužení jsme se nedočkali rozhodující branky a za malou chvíli uvidíme samostatné nájezdy. Za hosty měl velkou šanci útočník Navrátil, domácí hráči pro změnu měli příležitosti zásluhou Němečka či Řepíka. Kdo ovládne tento vyrovnaný duel?

65:00
    Prodloužení skončilo.

63:30
    Hosté rozjeli další útočnou akci středem kluziště, ale Plášek narazil ihned po přejezdu modré čáry na sparťanské hráče. Za chvíli nás čeká poslední minuta prodloužení.

62:28
    Michal Řepík udržel kotouč proti soupeři u mantinelu, ale následně hosté zapracovali a uklidnili hru. Oba týmy jedou na své střídačky a naskakují další trojice.

Petr Pavlík

Branky a nahrávky: 25. Řepík (Jandus) – 12. Řezníček (Dujsík, Olesz), rozh. náj. Knotek