Slovácko – Bohemians 1905 1:2 (kon.) | Liberec – Sparta 2:2 (3:5 po pen.) | Č. Budějovice – Brno 2:1 (kon.)
Slavia – Vyškov 4:0 (kon.)
SK Dynamo Č. Budějovice
2:1 (2:0)
FC Zbrojovka Brno
Středa 01.03.2023, 17:00 • Fotbalový stadion Střelecký ostrov, České Budějovice • MOL Cup • Čtvrtfinále

Je tu konec. Fotbalisté Dynama dokázali ve čtvrtfinále poháru MOL Cup vyhrát doma nad Zbrojovkou Brno 2:1 a mohou se tak radovat z postupu mezi nejlepší čtyři týmy této soutěže. Jihočeši ve druhém poločase dlouho drželi své vedení 2:0 a vůbec jim nemuselo vadit, že v úplném závěru utkání inkasovali gól na 2:1. (18:56:37)

90+3
    90+3. Josef DIVÍŠEK - 2:1

90+3
    Brno právě vstřelilo branku!
    V úplném závěru zápasu se přeci jen prosazují i hosté. Po centru z pravé strany se hlavou prosadil JOSEF DIVÍŠEK.

90+2
    Domácí šetří čas a nevypadá to, že by hosté chtěli svého soupeře nějak zoufale v závěru zatlačit.

90+1
    Nastavovat se budou tři minuty.

90+1
    Střídání v týmu SK Dynamo Č. Budějovice:
    ze hřiště odchází Čavoš, přichází Grič,
    ze hřiště odchází Potočný, přichází Mršić.

90
    Již se nám rozeběhla poslední minuty normální hrací doby. U míče jsou opět domácí.

88
    Hora zkoušel poslat balon přímo do brány, zamířil ale jen do boční sítě.

87
    Po rychlém protiútoku Matoušek na malém vápně nedosáhl na balon. Ovšem míč doputoval až k Sladkému, který z velkého úhlu zkusil zakončit. Mířil mimo, ale po zásahu hostující defenzivy tu bude roh pro Dynamo.

86
    Podél levé lajny unikal Granečný, jeho centr levačkou byl ale hodně nepovedený. Balon skončil v zámezí a domácí budou rozehrávat od Šípošovy brány.

84
    Stále se hraje daleko od Šípošovy brány. Domácí mají otěže zápasu ve svých rukou. Hosté vypadají dost rezignovaně.

82
    Střídání v týmu FC Zbrojovka Brno:
    ze hřiště odchází Pachlopník, přichází Koželuh.

81
    Jihočeši pochopitelně nikam nespěchají. Snaží se balon držet daleko od své brány, což se jim zatím daří.

79
    Fotbalisté Dynama závěr zápasu zatím zvládají. Tlak hostů je definitivně otupělý.

77
    ze hřiště odchází Adediran, přichází Čermák.

76
    Do konce zápasu chybí přibližně čtvrt hodiny. Domácí se z úvodního náporu soupeře oklepali a v posledních minutách jsou opět více na balonu.

74
    Po rohu se fotbalisté Zbrojovky ubránili.

73
    Potočný trefil tvrdou ránou jen nohu Endla a po odrazu do zámezí tu bude rohový kop.