Philadelphia – NY Rangers 2:3 (po pr.) | Edmonton – Toronto 5:2 (kon.) | Dallas – Arizona 4:2 (kon.)
Colorado – New Jersey 5:7 (kon.) | Vegas – Carolina 3:2 (kon.) | Anaheim – Washington 2:3 (po pr.)
Dallas Stars
4:2 (1:2, 1:0, 2:0)
Arizona Coyotes
Čtvrtek 02.03.2023, 02:30 • American Airlines Center, Dallas • NHL

To je tedy z tohoto zápasu vše. Já se s vámi loučím a někdy opět na počtenou. (05:18:29)

Dnešní utkání sledovalo 18 045 diváků.
    Hokejisté Dallasu otočili zápas z 0:2 na 4:2 a berou si další cenné dva body v boji o vítězství v Centrální divizi.

Domácí hokejisté nakonec ve třetí třetině dokonali svůj obrat, když rozhodující třetí branku ve 45. minutě vstřelil Heiskanen. Arizona se poté snažila vyrovnat, jenže snaha hostů už k další brance nevedla a naopak ve své přesilové hře Kojoti inkasovali další branku, jelikož Seguin dorazil do brány hostí střelu Radka Faksy.

Dallas Stars tedy nakonec na svém ledě potvrdili roli favorita, když si poradili s Arizonou Coyotes poměrem 4:2.

59:22 Marchment mohl přidat pátou branku domácích, ale Ingram byl proti.

59:22
    Domácí jeli ve dvou na Ingrama, když si Seguin nahrál Marchmentovi, který zkusil kličku do protipohybu, ale hostující brankář touš vyrazil.

58:59
    Útok Arizony skončil hvizdem čárového rozhodčího, který si všiml ofsajdu Coyotes.

58:44
    Arizona je vytlačena ze svého útočného pásma.

58:34
    Robertson se pokoušel trefit opuštěnou klec z obranné modré čáry a vzhledem k tomu, že minul, tak je Dallasu odpískáno zakázané uvolnění.

57:47
    I další vhazování patřilo domácím, kteří tak vyhazují kotouč přes všechny čáry.

57:39
    Ritchie dostal přihrávku na pravou stranu, kde si však kotouč ještě zpracovával, a tak se Oettinger stihl přesunou, takže jeho následnou střelu bez problému kryje.

57:08
    Po úspěšném zákroku Oettingera se Dallasu podařilo vyhodit touš ze svého obranného pásma.

56:30
    Arizona hraje v šesti!
    56:17 Tyler SEGUIN - 4:2

56:17
    Dallas právě vstřelil branku!
    Stars vstřelují branku v oslabení! Po chybné rozehrávce ve středním pásmu se do útoku dostali domácí, a to konkrétně Faksa, který stahovčkou překonal ležícího obránce a Ingramovi jeho střela prošla mezi rukou a tělem a kotouč se zastavil před brankovou čarou, kde do něj rychle klepl TYLER SEGUIN. Asistence: Radek Faksa.

55:55
    Stars zahajují své oslabení nejlépe, jak jen mohou, když vyhráli vhazování a následně vyhodili touš.

55:51
    Arizona dostává další příležitost k srovnání zápasu, jelikož na trestnou lavici usedá Colin Miller (DAL), jenž dostává dvě minuty za podrážení.

55:21
    Arizona se chtěla dostat do útoku, avšak snaha Kojotů skončila hned na útočné modré, kde se dostali do ofsajdu.

55:00
    Otevíráme poslední pětiminutovku třetí třetiny, kterou domácí hokejisté zahájili nahozením kotouče do útočného pásma.

54:00
    Po nepřesné střele Crouse se puk dostal na modrou k Moserovi, jehož nahození zaletělo do lapačky domácího brankáře.

53:03
    Faksa se po levé straně dostal do útoku a od mantinelu i vyzkoušel pozornost Ingrama, který kotouč vyrazil svým betonem.

52:06
    Stars chtěli nahodit puk do svého útočného pásma, jenže od čárového rozhodčího se touš odrazil na hostující střídačku.

51:27
    Seguin od pravého mantinelu vypálil na Ingrama, který touš vyrazil před sebe a zde se ještě k dorážce dostal Dellandrea, ale puk poté přeletěl bránu Arizony.

50:28
    V samotném závěru přesilové hry si hosté připravili parádní možnost, když Maccelli nahrál mezi kruhy Crousovi, jenže ten ani nedokázal vystřelit, protože mu zřejmě ujela hrana a upadl.

50:04
    Maccelliho pas byl zblokován domácí obranou a Benn následně vyhodil touš přes všechny čáry.

49:43
    Andre Tourigny (ARI) si vybírá svůj oddechový čas.

49:43
    Välimäki nakonec dostal nabito na modrou čáru a jeho rána z první zaletěla přesně do lapačky Oettingera.

49:10
    Dallasu se podařilo vytlačit svého soupeře do středního pásma.

48:46
    Yotes se sami vyhánějí z útočného pásma, když Maccelli poslal velmi špatnou přihrávku na modrou.

48:29
    Přesilovou hru si tentokrát zahrají hosté, protože Haytona podrazil Radek Faksa (DAL), jenž si tak za své počínání odsedí dvě minuty.

47:36
    Arizona nakonec přežila své další oslabení a hostující hokejisté tedy stále prohrávají pouze o jedinou branku.

46:55
    Heiskanen zkoušel znova překonat Ingrama, který však tentokrát jeho střelu vyrazil a hosté následně vyhodili touš přes všechny čáry.

46:33
    Robertson vystřelil z pravého kruhu a Ingram kotouč vyrazil před sebe, kde se ještě o dorážku pokoušel Benn, ale neúspěšně.

46:10
    Arizoně se podařilo dostat puk ze svého obranného pásma.

45:55
    Suterova střela se až k Ingramovi nedostala.

45:35
    Stars budou hrát přesilovou hru, protože je Jusso Välimäki (ARI) vyloučen na dvě minuty za vysokou hůl.

45:01
    Arizona se hned pokoušela dostat do svého útočného pásma, jenže snaha Kojotů skončila na útočné modré, kde se dostali do ofsajdu.
    44:38 Miro HEISKANEN - 3:2

44:38
    Stars otáčejí vývoj utkání na svou stranu, když se zpoza brány Arizony kotouč dostal až na modrou k Millerovi, který ihned přihrál svému kolegovi MIROVI HEISKANENOVI, jehož následnou střelu nešťastně tečoval bránící Fischer a Ingram už následně na změnu směru nestihl zareagovat. Asistence: Colin Miller, Tyler Seguin.

43:55
    Suter se svým nahozením z modré čáry trefil spoluhráče Johnstona, který stál před Ingramem.

43:20
    Keller se pokoušel bekhendem nasunout touš na Oettingera, ale puk byl jen zblokován za bránu Dallasu.

43:01
    Karlström jen od levého mantinelu nahodil kotouč směrem na hostující klec, kde ho Ingram doslova spolkl do své výstroje.
    42:10 Marchment se svou střelou orazítkoval tyč hostující klece.

42:10
    Ingrama znova zachránila branková konstrukce, když z pravého kruhu střílel Marchment, jenž mířil k vzdálenější tyči a Ingrama sice s touto střelou překonal, ale kotouč se poté od tyče odrazil mimo bránu Arizony.

41:24
    Z čista jasna se do obrovské šance dostal kapitán Dallasu Benn, ale jeho střelu po ledě Ingram vykopl.

41:12
    Maccelli nahrál za sebe Fischerovi, jehož střelu se domácím podařilo zblokovat.

40:26
    Miller zkoušel vystřelit od modré čáry a jeho pokus zřejmě až k Ingramovi nedoletěl, protože před bránou probíhal souboj mezi Robertsonem a Välimäkim, po kterém hostující obránce spadl na svého brankáře.

40:01

Statistiky po druhé třetině

Střely na bránu: 27:15
    Zblokované střely: 7:12
    Hity: 13:18
    Vyhraná vhazování: 24:12

Druhá třetina zcela jasně patřila domácím hokejistům, kteří hned v úvodu druhé části využili díky ráně Seguina přesilovou hru.

Následně se Stars mohli hned několikrát dostat i do vedení, jenže Ingram předvedl několik skvělých zákroků a při jedné akci Dallasu jej hned dvakrát během pár vteřin zachránila branková konstrukce.

40:00

39:58
    V závěrečných vteřinách ještě přichází poslední střela Arizony, když Keller nahrál na střed útočného pásma Haytonovi, jehož pokus Oettinger vyrazil před sebe.

39:06
    Ritchie po levé straně zavezl puk do útočného pásma, kde jeho střelu bez větších potíží kryje Oettinger.

38:45
    Stars poté byli vytlačeni do středního pásma, odkud jim nevyšel jejich návrat do útoku, protože se domácí dostali do ofsajdu.

38:28
    Marchment se pokoušel o překvapivé zakončení z rohu kluziště a kotouč skončil hned na bránícím hráči Arizony.

37:59
    Stecher chtěl odpálit touš z obranného pásma Arizony, avšak od plexiskla se puk odrazil mimo kluziště.

36:58
    Domácí dostali kotouč před Ingrama, kde byl Johnston, kterému se však nepodařilo z bezprostřední blízkosti najít mezírku ve výstroji hostujícího brankáře.

36:36
    Hintz dostal kotouč na Robertsona, jehož bekhendové zakončení Ingram vyrazil mimo svou bránu.
    35:32 Hostující brankář si svou bránu velmi dobře postavil, jelikož ho hned dvakrát zachránila branková konstrukce!

35:32
    Stars mohli jít do vedení, když Hintz nejprve připravil střeleckou pozici pro Robertsona, jehož střela skončila na tyči a k odraženému puku se poté dostal Hintz, jenž měl před sebou odkrytou klec, ale napálil touš do břevna!

34:52
    Hakanpää zkoušel spíš nahození na teč, protože jeho pokus šel hodně mimo bránu Arizony.

33:50
    Seguinova střela z levého kruhu skončila na Söderströmovi. Arizoně se poté podařilo dostat touš alespoň do středního pásma.

33:23
    Dadonov připravil velmi dobrou střeleckou pozici pro Johnstona, jehož střelu Ingram vyrazil svým betonem.

32:18
    Kotouč nyní jen několikrát proletěl kolem hostující klece, když to postupně zkusili Robertson a Miller, jenže ani jeden z nich bránu Arizony netrefil.

31:51
    Hosté však vyhráli následné vhazování a další vyhození Mosera si už domácí hokejisté srazili na vlastní střídačku, takže nyní už mohou hráči Arizony odejít vystřídat.

31:43
    Moser zpoza hostující klece pouze vyhodil touš přes všechny čáry, a tak je Coyotes odpískáno zakázané uvolnění.

31:06
    Hakanpää se svým nahozením od modré čáry trefil jen jednoho ze svých spoluhráčů.

30:28
    Domácí se dostali do rychlého protiútoku dvou na jednoho, ale Dadonov byl ještě daleko na přihrávku, a tak Johnston volil střelu, kterou se Ingramovi podařilo vytáhnout mimo svou klec.

29:41
    Robertson obdržel přihrávku na střed útočného pásma, kde však příliš dlouhou přemýšlel co s ním udělá, a tak ho obrana Arizony o kotouč nakonec připravila.

28:37
    Karlström nahrál do druhé vlny Lindellovi, jehož střela byla příhodně sražena k Olofssonovi, ale tomu jeho dorážka nevyšla dle představ, jelikož touš zamířil za bránu Yotes.

27:52
    Stars vyhráli následné vhazování a kotouč se dostal na modrou, odkud vystřelil Hakanpää a jeho střelu chtěl zblokovat Schmaltz, jenže útočník Arizony svou holí nasměroval touš přímo do svého obličeje. Nick Schmaltz po menším otřesu rovnou zamířil do šatny.

27:47
    Po menších potížích Välimäkiho se kotouč odrazil před bránu Arizony, kde ho raději Ingram sebral a přerušil hru.

27:20
    Boyd ujížděl na Oettingera, ale skvěle jej dojel Heiskanen, který mu při jeho střele vložil svou hůl před kotouč, a zblokoval tak puk mimo bránu Dallasu.

27:06
    Už při klasické hře vystřelil od modré Heiskanen a jeho pokus Ingram ani vyrážet nemusel, protože to za něj udělali jeho obránci.
    26:35 Seguin mohl poslat Dallas do vedení, jenže proti byl konec Ingramovi hole.

26:35
    Seguin měl na své hokejce druhou branku, když Marchment dostal přihrávku k bráně, odkud křižně nahrál Seguinovi, jehož střelu pod břevno však parádně zastavil Ingram koncem své hole!

26:10
    Arizona opět ukrojila něco málo ze svého oslabení v útočném pásmu, kde hosté velmi dobře napadali rozehrávku.

25:40
    Stecher vyvezl puk až do útoku, kde následně i otestoval Oettingera, jenž musel jeho střelu vyrazit za bránu Dallasu.

25:11
    Další Robertsonovu střelu Ingram jen vyrazil před sebe na hůl Pavelského, který chtěl poté přihrát před prázdnou Hintzovi, ale tento pas zastavila obrana Arizony.

25:04
    Robertson zkusil své střelecké štěstí z pravého kruhu, odkud jeho svižnou střelu chytá Ingram svou lapačkou.

24:48
    Dallas bude hrát další přesilovou hru, protože dvě minuty za nedovolené bránění si jde odsedět Söderström (ARI).

24:08
    Fischer posílal touš před bránu Dallasu, kde u vzdálenější tyče číhal Boyd, avšak tomu kotouč proletěl přes hůl.

23:40
    Po nepřesné střele z modré čáry se nakonec kotouč odrazil k Oettingerovi, který jej raději schoval pod svou lapačku.

23:32
    Coyotes velmi dobře zatlačili na rozehrávku Dallasu, kterou tentokrát ukořistil Ritchie.

22:44
    Z modré čáry se ke střele odhodlal Nemeth, avšak rána švédského obránce Arizony šla hodně mimo bránu Dallasu.
    21:50 Tyler SEGUIN - 2:2

21:50
    Stars využívají přesilovou hru! Johnston poslal kotouč na střed útočného pásma Dadonovi, který ihned přihrál do levého kruhu TYLERU SEGUINOVI, jehož rána z první prošla až za záda Ingrama. Asistence: Jevgenij Dadonov, Wyatt Johnston.

21:24
    Kojoti opět získali puk, a ten tak znova letí z obranného pásma hostů.

20:54
    Benn se zpoza hostující klece snažil dostat touš mezi kruhy na Pavelského, který však zde byl velmi dobře pokrytý a Arizona poté vyhodila touš.

20:18
    Yotes však vyhráli následné vhazování a touš letí až k Oettingerovi.

20:11
    Dallas si hned v úvodu druhé třetiny vybojoval přesilovou hru, protože je na dvě minuty za vysokou hůl vyloučen Barrett Hayton (ARI).

20:01

Statistiky po první třetině

Střely na bránu: 11:5
    Zblokované střely: 6:3
    Hity: 5:13
    Vyhraná vhazování: 12:9

Prvních dvacet minut tohoto zápasu je za námi, když jsme v nich mohli vidět hned tři branky. Arizoně se nejprve podařilo odskočit na rozdíl dvou branek, když hostující celek nejprve poslal do vedení Hayton, na kterého poté v přesilové hře navázal Keller.

Dallasu se podařilo reagovat až v závěru první třetiny, kdy se po prohraném vhazování v útočné třetině podařilo vybojovat kotouč Robertsonovi a jeho pas následně zužitkoval Hintz.

20:00

19:32
    Hakanpää vystřelil z modré čáry a jeho pokus si do vlastního brankáře kopl Hayton, ale měl štěstí, že byl Ingram pozorný a touš schoval pod svou lapačkou.

19:21
    První formace Dallasu se pokusila ještě o jednu ofenzivní akci, ale jejich útok byl zablokován obranou Arizony a touš skončil v ochranné síti.
    18:43 Roope HINTZ - 1:2

18:43
    Následné vhazování sice domácí prohráli, ale Robertson rychle dojel pro puk za bránu Arizony, odkud ho okamžitě poslal pod sebe na hokejku ROOPEHO HINTZE, jehož okamžitá střela prošla Ingramovi jeho výstrojí. Asistence: Jason Robertson.

18:41
    Yotes chtěli vyhodit puk z obranného pásma, ale ten se od plexiskla odrazil do hlediště.

18:25
    Dadonov se pokoušel překvapit Ingrama střelou z rohu kluziště a hostující brankář jen touš prodloužil na druhou stranu útočného pásma.

17:50
    Fischer si nabruslil do útočného pásma, kde se mu podařilo objet Lindella a následně zkoušel překonat Oettingera střelou mezi betony, ale tento prostor zůstal uzavřený.

17:36
    Lindellova střela z modré čáry byla obranou Coyotes zblokována do ochranné sítě.

17:10
    Robertson zkoušel křižně nahrát Pavelskému, ale tento pas se až na pravou stranu útočné třetiny nedostal.

16:27
    Stars se hnali do rychlého protiútoku, kde Robertson nahrával Hintzovi, který však místo střely chtěl vrátit touš svému spoluhráčovi, jenže toho si obrana Arizony pohlídala.

16:11
    Tak tato přesilová hra Arizoně vůbec nevyšla, když domácí svého soupeře téměř k ničemu nepustili, ale Coyotes to vzhledem k jejich vedení nemusí mrzet.

15:35
    Přihrávku z hole Crouse ukořistil Seguin, který následně vyvezl puk až do útočného pásma Dallasu.

15:00
    Arizoně se následně nepodařilo dostat do útočného pásma, kde jejich snahu zastavil Johnston, jenž poté vyhodil touš přes všechny čáry.

14:42
    Hakanpää zvládl souboj u mantinelu, odkud vybojoval kotouč a následně ho poslal až k Ingramovi.

14:11
    A je tu další přesilová hra pro v pohodě hrající Arizonu, jelikož na trestnou lavici tentokrát míří Colin Miller (DAL), jenž si odsedí dvě minuty za vysokou hůl.
    13:47 Clayton KELLER - 0:2

13:47
    Arizona právě vstřelila branku!
    Coyotes využívají přesilovou hru! Na druhý pokus už to CLAYTONU KELLEROVI vyšlo, když hostující útočník dostal z modré čáry ještě jednu šanci a jeho nahození prošlo až do domácí klece, kde Oettinger vůbec nic neviděl. Asistence: Jusso Välimäki, Nick Schmaltz.

13:39
    Keller dostal přihrávku na modrou čáru, avšak přes bránící clonu se kotouč až na Oettingera nedostal.

12:47
    Domácí opět začali své oslabení vyhraným vhazováním a následným vyhozením puku.

12:43
    Na trestnou lavici znova míří Mason Marchment (DAL), který si tentokrát odsedí dvě minuty za nedovolené bránění.

12:18
    Jenže Marchment následně kotouč doslova vrátil hostům, kteří tak pokračují ve svém kolotoči a zahrají si další přesilovou hru, jelikož zatím mají ponechanou výhodu.

12:04
    Maccelli chtěl poslat kotouč před bránu Dallasu, jenže mu jeho pas vůbec nesedl, a tak ho spíš jen daroval Marchmentovi.

11:16
    Domácí se ihned pokusili o vyrovnání, když Faksovu střelu velmi dobře tečoval Karlström, ale Ingram byl ve své bráně na správném místě a touš vyrazil.
    10:28 Barrett HAYTON - 0:1

10:28
    Coyotes uzavřeli svého soupeře v jeho obranném pásmu, odkud se Dallas nemohl dostat, a tak přichází první branka zápasu, protože střelu Välimäkiho z modré čáry srazil bránící Lundkvist mezi kruhy, kde byl zcela volný BARRETT HAYTON, jenž se poté z velmi dobré pozice už nemýlil. Asistence: Jusso Välimäki, Janis Jerome Moser.

09:22
    Johnston se pokoušel dostat puk před bránu na nachystaného Benna, avšak tento pas si obrana Arizony pohlídala.

08:45
    Domácí obránci si vyměnili kotouč na modré čáře a Miller následně zkoušel puk nahodit, ale až k Ingramovi nedoletěl.

08:06
    Taktéž Dallas tedy zvládl své první oslabení bez inkasované branky a Marchment se po vypršeném trestu vrací zpět do hry.

07:56
    Maccelli poslal kotouč na modrou Moserovi, jehož následnou střelu se domácím hráčům podařilo zblokovat do ochranné sítě.

07:12
    Nyní příšla křižná přihrávka do pravého kruhu na Kellera, jehož pohotová střela však končí na bránícím Lindellovi.

06:47
    Domácím hokejistům se vyplatilo vysoké napadání hostující rozehrávky a Stars nakonec obrali svého soupeře o kotouč, a ten poté dostali do středního pásma.

06:14
    Dallas vyhrál následné vhazování a Lindell ihned odpaluje kotouč co nejdále od Oettingera.

06:06
    Taktéž Yotes si vyzkouší svou první přesilovou hru, protože je na dvě minuty za hrubost vyloučen Mason Marchment (DAL).

04:56
    Karlström na modré čáře posunul kotouč na Hakanpu, který poté vystřelil a touš zaletěl přesně do výstroje Ingrama.

04:20
    Välimäki zkoušel střílet z modré čáry, avšak jeho pokus až k Oettingerovi nedoletěl.

03:46
    Z modré čáry to v závěru přesilové hry zkoušel Heiskanen, ale Ingram kotouč vyrazil, a ten se k němu po odrazu od zadního plexiskla vrátil, a tak raději brankář Arizony touš přikryl svou lapačkou.

03:36
    Seguin zkoušel z levého kruhu vystřelit ještě jednou, jenže skákající kotouč pořádně netrefil, a tak Ingram zapisuje hodně jednoduchý první zákrok.

03:17
    Seguin zkoušel vystřelit z levého kruhu, jenže jeho střela ani nemířila mezi tři tyče.

02:52
    Dallasu následně nevyšel přechod přes útočnou modrou, jelikož se domácí dostali do ofsajdu.

02:36
    Coyotes získali kotouč pod svou kontrolu, a tak jej hostující hokejisté vyhazují podél mantinelu přes všechny čáry.

02:02
    Domácím se podařilo dostat puk na pravou stranu k Pavelskému, do jehož střely se však vložil jeden z hostujících hráčů.

01:46
    Liam O´Brian (ARI) je prvním vyloučeným hráčem tohoto zápasu, když si hostující útočník odsedí dvě minuty za podrážení.

01:28
    Dallas bude hrát přesilovou hru, když mají domácí hokejisté zatím ponechanou výhodu.

01:07
    Oettinger zapisuje první úspěšný zákrok v utkání, když si domácí brankář poradil se střelou Nemetha.

01:03
    Dallas už se hnal do svého útočného pásma, jenže puk byl tečován hostující střídačkou,a tak hra musí být přerušena.

00:32
    Arizona má za sebou první útok, ve kterém se jen Keller zkoušel z velkého úhlu vystřelit, ale jeho pokus pouze přeměřil domácí brankoviště.

00:01

(31-16-13)

Hokejisté z Texasu se po velmi slibné polovině základní části trochu zasekli a v poslední době spíš sbírají jednu prohru za druhou. Díky tomu se jejich pozice lídra Centrální divize otřásá v základech, protože se zde derou hned tři další týmy v čele se obhájcem Stanley Cupu Coloradem Avalanche.

Dallas má především velké problémy se svou produktivitou, která jej zdobila v první polovině základní části. Hvězdám už tolik ani nefungují jejich přesilové hry a svěřenci Petera DeBoera v posledních zápasech ztrácí body i s jasnými outisdery.

Vítám vás u onlajn přenosu z nejlepší hokejové ligy světa, ve které se podíváme na souboj z Centrální divize, protože Dallas Stars na svém ledě přivítají Arizonu Coyotes.

Zápas startuje něco málo po půl třetí ranní.

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 02:30.

Jan Matúš

Branky a nahrávky: 19. Hintz (J. Robertson), 22. Seguin (Dadonov, W. Johnston), 45. Heiskanen (C. Miller, Seguin), 57. Seguin (Faksa) – 11. Hayton (Välimäki, Moser), 14. Keller (Välimäki, Schmaltz)

Dallas Stars: Oettinger (M. Murray II) – Heiskanen, C. Miller, Lindell, Hakanpää, Lundkvist, R. Suter – J. Robertson, Hintz, Pavelski – Ja. Benn, W. Johnston, Dadonov – Marchment, Seguin, Dellandrea – Karlström, Faksa, F. Olofsson.
    Trenér: Peter DeBoer

Arizona Coyotes: Ingram (Vejmelka) – Välimäki, Stecher, Nemeth, Moser, Söderström, Koljačonok – Maccelli, McBain, Crouse – N. Ritchie, Boyd, Fischer – Keller, Hayton, Schmaltz – O'Brien, Dauphin, Kassian.
    Trenér: Andre Tourigny

Rozhodčí: Syvret, Brenk – Gibbons, Cherrey

Diváci: 18 045