Philadelphia – NY Rangers 2:3 (po pr.) | Edmonton – Toronto 5:2 (kon.) | Dallas – Arizona 4:2 (kon.)
Colorado – New Jersey 5:7 (kon.) | Vegas – Carolina 3:2 (kon.) | Anaheim – Washington 2:3 (po pr.)
Dallas Stars
4:2 (1:2, 1:0, 2:0)
Arizona Coyotes
Čtvrtek 02.03.2023, 02:30 • American Airlines Center, Dallas • NHL

55:51
    Arizona dostává další příležitost k srovnání zápasu, jelikož na trestnou lavici usedá Colin Miller (DAL), jenž dostává dvě minuty za podrážení.

48:29
    Přesilovou hru si tentokrát zahrají hosté, protože Haytona podrazil Radek Faksa (DAL), jenž si tak za své počínání odsedí dvě minuty.

45:35
    Stars budou hrát přesilovou hru, protože je Jusso Välimäki (ARI) vyloučen na dvě minuty za vysokou hůl.

24:48
    Dallas bude hrát další přesilovou hru, protože dvě minuty za nedovolené bránění si jde odsedět Söderström (ARI).

20:11
    Dallas si hned v úvodu druhé třetiny vybojoval přesilovou hru, protože je na dvě minuty za vysokou hůl vyloučen Barrett Hayton (ARI).

14:11
    A je tu další přesilová hra pro v pohodě hrající Arizonu, jelikož na trestnou lavici tentokrát míří Colin Miller (DAL), jenž si odsedí dvě minuty za vysokou hůl.

12:43
    Na trestnou lavici znova míří Mason Marchment (DAL), který si tentokrát odsedí dvě minuty za nedovolené bránění.

06:06
    Taktéž Yotes si vyzkouší svou první přesilovou hru, protože je na dvě minuty za hrubost vyloučen Mason Marchment (DAL).

01:46
    Liam O´Brian (ARI) je prvním vyloučeným hráčem tohoto zápasu, když si hostující útočník odsedí dvě minuty za podrážení.

Jan Matúš

Branky a nahrávky: 19. Hintz (J. Robertson), 22. Seguin (Dadonov, W. Johnston), 45. Heiskanen (C. Miller, Seguin), 57. Seguin (Faksa) – 11. Hayton (Välimäki, Moser), 14. Keller (Välimäki, Schmaltz)

Dallas Stars: Oettinger (M. Murray II) – Heiskanen, C. Miller, Lindell, Hakanpää, Lundkvist, R. Suter – J. Robertson, Hintz, Pavelski – Ja. Benn, W. Johnston, Dadonov – Marchment, Seguin, Dellandrea – Karlström, Faksa, F. Olofsson.
    Trenér: Peter DeBoer

Arizona Coyotes: Ingram (Vejmelka) – Välimäki, Stecher, Nemeth, Moser, Söderström, Koljačonok – Maccelli, McBain, Crouse – N. Ritchie, Boyd, Fischer – Keller, Hayton, Schmaltz – O'Brien, Dauphin, Kassian.
    Trenér: Andre Tourigny

Rozhodčí: Syvret, Brenk – Gibbons, Cherrey

Diváci: 18 045