Mladá Boleslav – Sparta 0:3 (kon.) | Pardubice – Zlín 3:4 (po pr.) | Kometa Brno – K. Vary 0:5 (kon.)
Liberec – Plzeň 1:4 (kon.) | Jihlava – HC Litvínov 3:4 (kon.) | Mountfield HK – Olomouc 3:0 (kon.)
HC Dynamo Pardubice
3:4 (1:2, 2:1, 0:0 - 0:1)
Berani Zlín
Pátek 03.03.2023, 14:00 • Enteria arena, Pardubice • DHL Extraliga juniorů • 51. kolo

Konec zápasu. (16:17:48)

64:51
    Zlín právě vstřelil branku!
    Berani vezou domu dva body! Při přečíslení tři na jednoho našel Burian u pravého mantinelu ADAMA LACIGU, jenž střelou pod břevno vybojoval Zlínu vítězství.
    Asistence: Adam Burian.

64:07
    Střela Heše od modré byla zblokována.

63:13
    Dynamo drží puk na své polovině.

61:26
    Nábělek vzal situaci dva na jednoho na sebe, ale pardubickou svatyni neprostřelil.

61:00
    Střela Červenky z bezprostřední blízkosti neprošla za záda Synka.

60:34
    Samostatný nájezd Zavřela Matěcha chytá!

60:02
    U puku domácí.

60:01

Třetí třetina je u konce! Vypjatý závěr utkání nám vítěze neprozradil, a tak o vítězi rozhodne prodloužení či nájezdy.

60:00

59:20
    Střela Zavřela zblokována.

58:19
    Rychlý sólový útok Frömla došel až do zakončení bekhendem, ale Matěcha chytá.

58:04
    Dorážka Novotného netrefila zařízení.

57:20
    Červenkova dělová rána byla vyražena.

56:12
    Kalužík dostal přihrávku před branku, ale ani dlouhým blafákem nepřekonal Synka.

55:33
    Hebkova střela od modré těsně míjí levou tyč.