Boston – Buffalo 7:1 (kon.) | Florida – Nashville 1:2 (kon.) | NY Rangers – Ottawa 3:5 (kon.)
Tampa – Pittsburgh 4:5 (po pr.) | Detroit – Seattle 4:5 (po pr.) | Chicago – Dallas 2:5 (kon.)
Calgary – Toronto 1:2 (kon.) | Vancouver – Minnesota 1:2 (kon.) | Los Angeles – Montreal 3:2 (kon.)

3. Jake Walman (DET) 1+0 (03:53:29)

Přestřelku v Detroitu nakonec dokázali ovládnout hokejisté Seattlu. Utkání dospělo za stavu 4:4 do prodloužení, v němž se Seider dopustil sekání a oslabil Red Wings, čehož hosté dokázali využít. Těsně před koncem početní převahy se z levého kruhu prosadil Oliver Bjorkstrand, jenž svým druhým gólem v utkání vybojoval pro Krakeny vítězství.

63:33 Oliver BJORKSTRAND - 4:5

63:33
    Seattle právě vstřelil branku!
    Hosté využívají přesilovku a rozhodují o tom, že získají extra bod z tohoto střetnutí! OLIVER BJORKSTRAND si přebruslil přes celý vnější obvod kolem modré čáry, zabruslil k levému kruhu a střelou na vzdálenější tyč přes clonu svého spoluhráče dokázal strhnout vítězství na stranu Seattlu! Asistence: Jared McCann, Justin Schultz.

62:59
    Bjorkstrand neudržel puk v útočném pásmu, nechal se obrat a domácí vyhazují přes všechny čáry.

62:42
    Husso zastavuje střelu McCanna z pravé strany, od hrudi se mu puk odrazil až do ochranné sítě.

62:17
    Už to vypadalo, že nepovedené přihrávky hostů dokáže využít k úniku Larkin, ale nebyl jako první u puku ve středním pásmu.

61:37
    Oddechový čas pro tým Seattle Kraken.

61:37
    Kraken bude hrát přesilovku čtyř proti třem.

61:37
    Vyloučení v týmu Detroit Red Wings:
    Moritz Seider – 2 min., sekání.

61:26
    Bude se vylučovat na straně domácích, Seattle má výhodu.

60:55
    Detroit sice vyhrál buly, ale Walman bleskově vybruslil z útočného pásma a zamířil až za svou branku.

60:52
    Coppovu ránu z levé strany Grubauer vyráží až do ochranné sítě.

60:32
    Jako první útočili hráči Seattlu, ke střele se ale nakonec neprobili. Puk získali domácí.

60:01

60:00

59:36
    Ještě jedno přerušení, puk skončil na střídačce Seattlu.

59:28
    Maatta střílel od modré čáry, puk ale byl zblokovaný a přibržděný, takže Grubauer měl snadnou práci.

58:49
    Sundqvist byl proti tomu, z pravé strany brankoviště ale Grubauera překonat nedokázal!

58:25
    Třetí třetina se pomalu blíží ke svému konci. Vypadá to, že se dnes dočkáme prodloužení.

57:44
    Seattle se dostal do postavení mimo hru. Vhazovat se bude ve středním pásmu.

57:33

57:17
    Husso přerušuje hru po střele McCanna.

56:59
    Riskantní vyhození podél mantinelu. Detroitu to vyšlo, Chiarot udržel puk na kluzišti.

56:34
    Nakonec přišel menší pozdrav na Hussa, který ale bez obtíží puk vyráží a domácí následně vyhazují až ke Grubauerovi.

55:55
    Hosté jsou mimo útočné pásmo a snaží se najít cestu zpátky před branku Detroitu.

55:33
    Gustav Lindström – 2 min., držení.

55:33
    Hra je přerušena. Komerční pauza.

55:25
    Bude se vylučovat na straně Detroitu. Hosté mají výhodu.

53:51
    Další přerušení hry, tentokrát kvůli tomu, že kotouč skončil v ochranné síti za brankou Detroitu.

53:12
    Zadina byl hodně tvrdě atakován u mantinelu a vletěl proti němu ramenem, přičemž mu hlava dost nepříjemně cukla. Hra byla následně přerušena kvůli ofsajdu domácích. Zadina ale vypadá, že bude v pořádku, je pouze otřesený.

52:40
    Husso zastavil kotouč na brankové čáře, když mu střela Bjorkstranda přeletěla rameno a dopadla do brankoviště. V prostoru šermoval hokejkou ještě bránící hráč Detroitu a bylo i velkým štěstím, že si domácí nesrazili kotouč do své sítě.

52:09
    Icing Detroitu vrací hru před jejich klec.

51:38
    Seattle předvedl rychlý přechod do útoku s rychlým zakončením Wennberga, který ale netrefil Hussovu branku. Puk se od zadního mantinelu odrazil vedle brankoviště a to byla chvíle pro Hussa, který po kotouči skočil, přerušil hru a nedovolil dorážení.

51:09
    Grubauer si teď na nedostatek práce rozhodně stěžovat nemohl. Další dvě střely, kterým čelil, ale které úspěšně zlikvidoval. Po střele Larkina zpoza levého kruhu přerušuje hru.

50:28
    Haggova dělovka byla Grubauerem vyražena až do ochranné sítě. Vhazovat se bude před brankou Seattlu.

50:20
    Sprongovy dvě střely. Jednu Husso zlikvidoval, druhá šla mimo branku. Krátce poté je hra přerušena. Komerční pauza.

50:07
    Dvakrát v poměrně krátkém časovém období byl Husso ve svém brankovišti povalen. Jednou přepadl přes hráče Seattlu, podruhé ho srazil vlastní spoluhráč, který nedobrovolně padl do brankoviště.

49:01
    Dvě rychlé střely Schultze a Borgena, se kterými si ale dokázal Husso poradit. Rázem zase hosté ve statistice střel utíkají svým soupeřům.

48:32
    Hra je přerušena ve středním pásmu. Detroit prohrává na střely už pouze 24-27.

47:43
    Seattle byl zastaven postavením mimo hru. Komerční pauza.

47:12
    Vysoký oblouček, kterým nahazoval Eberle puk do útočného pásma, Husso odrazil vyrážečkou za svou branku.

46:10
    Nedopadli ale o moc lépe a také přichází o puk.

45:49
    Perron byl na pravé straně útočného pásma zblokován, hosté se zmocnili puku a sami vyráží na zteč.

45:15
    Tempo hry se nyní trochu zklidnilo. Stále se hraje bez přerušení. Skoro to vypadá jako klid před bouří.

44:14

44:03
    A ještě jedno vyhození Seattlu, který toto oslabení už zvládne.

43:37
    Hosté vyrazili v oslabení do přečíslení, McCann dostal přihrávku od Gourdeho k pravému kruhu, svou střelu ale neusměrnil na branku soupeře. Puk prosvištěl jen na zadní mantinel.

42:50
    Velký závar před Grubauerem! Larkin místo střely volil posunutí na Berggrena, jehož rána z voleje pořádně otřásla brankářem Seattlu. K dorážce se ještě hnal Perron, ale puk nezasáhl.

42:23
    Detroit neudržel útočné pásmo a musí hledat cestu nazpátek.

42:14
    Vyloučení v týmu Seattle Kraken:
    Vince Dunn – 2 min., zdržování hry / vystřelení nebo vyhození puku mimo hrací plochu.

42:09
    Icing Seattlu. Vhazovat se bude před brankou Grubauera.

41:52
    Brankář Husso vyrazil svou branku z postavení a hra musí být přerušena.

41:41
    Sprong střílel zpoza obránce z okraje pravého kruhu. Prudký puk proskákal kolem brankoviště k zadnímu mantinelu.

40:11

40:01

Další třetina začne přibližně v 02:59.

Detroit vyhrál druhou třetinu 2:1 a po 40 minutách drží skóre 4:4. Ve 23. minutě se povedlo srovnat na 3:3 Jonatanovi Berggrenovi, ale radost domácí příliš dlouho neměli. Už ve 27. minutě totiž vrátil Seattle do vedení Jaden Schwartz. Red Wings ale byli v průběhu druhé třetiny hodně aktivní, tvořili si šance a nakonec se dočkali i vyrovnání po výborné akci obránce Jakea Walmana, jenž srovnal ve 35. minutě.

40:00

39:22
    Jenže zatím bez úspěchu. Detroit se opět osvobozuje. Toto oslabení zatím brání opět skvěle.

38:54
    Další hladké vyhození domácího celku. Seattle to bude muset zkusit trochu jinak.

38:21
    Red Wings vyhazují kotouč mimo své pásmo, až na zadní mantinel za Grubauerem.

38:11
    Ben Chiarot – 2 min., držení.

37:50
    Na opačné straně ledu Geekie zkoušel štěstí z pravého kruhu, Husso však jeho střelecký pokus zlikvidoval. Ještě jedna komerční pauza.

36:30
    Ještě to zkoušel Zadina z levého kruhu, to ale už byl Grubauer plně připraven na zákrok.

36:22
    Grubauer nyní zachránil svůj tým, když vleže zasáhl svou holí proti Velenovi, který si brankáře Seattlu položil, vybruslil na levou stranu brankoviště, ale po otočce trefil jen nataženou hůl hostujícího brankáře!

35:15
    Kubalík se také zapsal do statistik utkání. Jeho střelu od modré čáry má Grubauer ve své moci. Komerční brejk.
    34:48 Jake WALMAN - 4:4

34:48
    Detroit právě vstřelil branku!
    Naopak přichází úder JAKEA WALMANA! Obránce Detroitu předvedl pořádnou kulišárnu, když naznačil střelu od modré, nechal proletět kolem sebe ležícího hráče Seattlu, vyrazil blíže ke kruhům, vyhnul se dalšímu hráči Seattlu, jenž chtěl padnout do střely a následně umístil svůj projektil k pravé tyči! Krásná akce domácího beka. Bez asistence.

34:25
    Ještě hůř je na tom ale Maatta, jenž je na ledě už dvě a půl minuty. Seattle toho ale nevyužívá, přestože hraje proti části vyčerpané formaci.

33:58
    Suter po ubránění útoku Seattlu spěchá na střídačku, má za sebou více než dvouminutové střídání a je zcela vyčerpaný.

33:17
    Larsson střílel zpoza kruhů, Husso si s letícím pukem poradil. Puk vyrazil mimo brankoviště a hra stále pokračuje.

32:45
    Hraje se dlouhý úsek bez přerušení. U puku jsou hráči Seattlu.

32:00
    Seattle vede v tuto chvíli na střely 22-17. Hra je ale zcela vyrovnaná a nescházelo mnoho, aby bylo skóre 4:4. Vlastně jen centimetry.

31:42

31:15
    Detroitu dělá nyní problém návrat do útočného pásma. Pro domácí je to škoda, po trefené tyči se mohli snažit o další vytvoření tlaku na branku Grubauera.

30:36
    Kraken vyhazuje puk mimo své pásmo. Toto osvobození hosté teď potřebovali.

30:27
    Seider od modré čáry napálil tyč za zády Grubauera! Chybělo málo a dal svůj druhý gól v utkání!

29:51
    Seattle poslal kotouč až na zadní mantinel za brankou Hussa.

29:42
    Adam Larsson – 2 min., sekání.

29:30
    Komerční pauza. Hra je přerušena ve středním pásmu kvůli postavení mimo hru.

28:42
    Raymond bleskově přebruslil až takřka na pravou stranu brankoviště, načež trefil vnější stranu tyče Grubauerovy klece. Zajímavý průnik útočníka Detroitu.

28:15
    Hraje se delší úsek bez přerušení. Seattle byl v útočném pásmu, ale nic ze svého postavení nevytěžil.

27:03
    Fabbri vyslal prudkou ránu z hrany levého kruhu, branku Grubauera ale netrefil a jen orazítkoval zadní hrazení.

26:48
    Zakázané uvolnění Seattlu po nepřesné přihrávce, která nenašla svého adresáta.
    26:17 Jaden SCHWARTZ - 3:4

26:17
    Stejně jako v první třetině, sotva skončí oslabení Detroitu, tak přijde úder, který předchozí úspěšnou obranu dehonestuje. To se děje i nyní, kdy JADEN SCHWARTZ usměrnil přihrávku Eberleho z bezprostřední blízkosti za záda brankáře Hussa. Asistence: Jordan Eberle, Matty Beniers.

26:08

25:35
    Přesilovka zatím Seattlu nevychází ani zdaleka podle představ. Dobře se Detroit brání.

24:57
    Seider odpálil kotouč z vlastní modré čáry až k brankáři Grubauerovi, který si tedy připisuje první, trochu nečekaný, zákrok.

24:17
    Hosté přišli o útočné pásmo a museli rychle spěchat za pukem, aby uhasili hrozící požár v podobě možného brejku Detroitu. Útočník domácích to měl k puku trochu dál a nestihl být u něj první.

24:08
    Vylučuje se na straně Detroitu, dvě minuty za krosček dostává Andrew Copp.

23:27
    Icing Detroitu, vhazovat se bude před Hussem.

22:59
    Střídání v týmu Seattle Kraken:
    ze hřiště odchází Martin Jones, přichází Philipp Grubauer.
    22:59 Jonatan BERGGREN - 3:3

22:59
    Domácím se povedlo z krátkého náporu vytěžit maximum a vyrovnávají na 3:3! Zadina se tentokrát rozhodl nestřílet, ale přihrát za sebe před brankoviště, kam si sjel JONATAN BERGGREN, jenž zakončoval do prázdné branky! Brankář Jones totiž šel po Zadinovi a kopíroval jeho pohyb. Výborné čtení hry od českého forvarda. Asistence: Filip Zadina, Gustav Lindstrom.

22:45
    Zadina přestřelil z prostoru mezi kruhy, načež se ke střele dostal Hagg a za zády Jonese zazvonila tyč!

21:56
    Další zákrok Hussa, tentokrát po střele Schultze od modré čáry.

21:27
    První střelu si připsal zpoza kruhů Eberle.

21:15
    Druhá třetina nezačala ani zdaleka tak zostra jako ta první. Oba týmy nejspíš dostaly trochu vyčiněno, že zcela zapomínají na defenzivu. A tak není ani pro jednoho jednoho, aby se dostal do útočného pásma a usadil se tam.

20:01

Další třetina začne přibližně v 02:08.

První třetina utkání mezi Detroitem a Seattlem nabídla pořádnou přestřelku a hned pět branek. Původní vedení Seattlu po gólu McCanna sice bylo odmazáno trefou Chiarota, ale pak se hosté v šesté a třinácté minutě znovu dvakrát prosadili a prodrali se do vedení 3:1. Minutu a půl před koncem snížil na rozdíl jediné branky Seider, přičemž ale nechybělo mnoho a McCann zkompletoval hattrick, když těsně před sirénou byla jeho gólovka na poslední chvíli odvrácena bránícím hráčem Detroitu.

20:00

19:59
    V samém závěru třetiny měl McCann na hokejce zkompletování svého hattricku, na pravé straně brankoviště na něj zívala odkrytá klec, ale útočník Seattlu byl na poslední chvíli zblokován a kotouč odletěl mimo branku.

19:34
    Icing Detroitu.

18:44
    Seider chtěl znovu udeřit od modré čáry, tentokrát si Jones kotouč propadnout nenechal a odvrací jej mimo nebezpečí.
    18:39 Adam ERNE - 2:3

18:39
    Domácí vsítili kontaktní gól! Byla signalizována výhoda Detroitu, který tak mohl hrát v šesti, když Seider vystřelil od modré čáry, jeho dělovku protečoval ADAM ERNE a snížil na 2:3! Asistence: Moritz Seider, Dylan Larkin.

17:25
    Fabbri vystřelil od modré čáry, ale pro Jonese se jednalo o snadno zachycený kotouč.

17:10
    Čas nyní běží rychle a plynule. Oba týmy se střídají v útočných snahách, avšak nyní bez střel. Seattle vede v této statistice 15-10.

15:40
    Vhazuje se před brankou Jonese, po jeho levici. Detroit dostal kotouč do útočného pásma, hosté se pokusili vyhodit jej mimo, ale trefili střídačku.

14:58
    Komerční přestávka. O přerušení hry se pro změnu postaral domácí brankář Husso, když se Seattle po úspěšném ubránění menšího tlaku soupeře vypravili sami na zteč.

14:37
    Menší závar před brankou Seattlu. Jones odolal i tentokrát, puk po zakončení Sutera z bezprostřední blízkosti odvrátil do bezpečí.

14:11
    Domácí Seider vyslal na Jonese prudkou ránu, brankář Seattlu kotouč úspěšně vyráží.

13:43
    Hosté se pokusili o rychlý návrat do útočného pásma, dlouhý pas však nebyl zachycen a končí zakázaným uvolněním.

12:42
    Kraken se dál snaží těžit ze své herní převahy. Bjorkstrand z levého kruhu napálil kotouč přímo do brankáře Hussa.
    12:20 Jared MCCANN - 1:3

12:20
    Sotva skončilo oslabení Detroitu, přišel úder! JARED MCCANN vystřelil z levého kruhu, jeho ránu tečoval bránící hráč Detroitu, kvůli čemuž kotouč letěl těsně nad ledem. A na to Husso nezareagoval, puk mu podletěl beton, když se brankář Detroitu nestihl dostat včas na led. Asistence: Vince Dunn, Eeli Tolvanen.

12:11
    Další zákrok Hussa a další přerušení hry, tentokrát proti McCannovi, jenž to zkoušel z levého kruhu.

11:59
    Hosté byli usazeni v útočném pásmu a úspěšně kombinovali. Střeleckou pozici ale dlouho nemohli nalézt, až Eberle vypálil zpoza levého kruhu. Husso bez obtíží střelu likviduje.

11:24
    Začíná zkrácená přesilovka Seattlu.

11:09
    Na druhé straně ledu se snažil vystřelit Kubalík, jeho projektil šel ale těsně mimo branku a orazítkoval pouze zadní mantinel.

10:35
    Hraje se ve čtyřech na obou stranách. Husso musel zasahovat zkraje po buly v obranném písmu Detroitu.

10:17
    Moritz Seider – 2 min., nedovolené bránění.

10:17
    Hosté zahrozili v oslabení, když vyrazili do přečíslení dvou proti jednomu. Z akce nakonec střela na branku nevzešla, ale bude se vylučovat na straně Detroitu. A tak může nastat komerční pauza.

09:48
    Hostům se povedlo vytěsnit puk do neutrální zóny.

09:24
    Jordan Eberle – 2 min., hákování.

09:03
    Zadina se zjevil v šanci před brankou Krakena, ale nepovedlo se mu usměrnit puk mezi tři tyče a ohrozit brankáře Jonese.

08:46
    Kotouč v útočném pásmu Seattlu opustil ledovou plochu. Bude se vhazovat před brankou Hussa.

08:05
    Seattle vede na střely 8-3.

07:25
    Tempo hry se výrazně zklidnilo. Oba týmy se nyní střídají ve vedení puku a nedaří se jim usadit v útočném pásmu.

06:20
    Komerční pauza.

05:43
    Rána Seidera zpoza pravého kruhu. Jones má kotouč pod kontrolou a přerušuje hru.
    05:33 Oliver BJORKSTRAND - 1:2

05:33
    Divoký začátek zápasu pokračuje. Seattle rychle přejel ze svého pásma do útoku. Husso sice první střelu Bjorsktranda z pravé strany vychytal, puk se ale odrazil do levého kruhu k Wennbergovi, jenž nacentroval před brankoviště, kam si mezitím sjel právě OLIVEJ BJORKSTRAND. Tomu se povedlo kotouč protečovat za záda Hussa. Asistence: Alex Wennberg, Jaden Schwartz.

04:00
    Raymond protečoval nahození až na branku Jonese. Seattle posléze poslal puk ze svého pásma a Detroit ve snaze o návrat vlétl do ofsajdu.
    03:07 Ben CHIAROT - 1:1

03:07
    BEN CHIAROT vyrovnává na 1:1! Fabbri zavezl puk do útočného pásma, přenechal puk za sebe Coppovi, který šikovně našel do levého kruhu se blížícího Chiarota, který střelou na bližší tyč propálil Jonese! Byla to první střela Detroitu v utkání. Asistence: Andrew Copp, Robby Fabbri.

02:26
    Další přerušení hry. Rychlý přechod Seattlu do útočného pásma, útočící hráč spolu se svým obráncem vlétli do brankoviště a posunuli branku za zády Hussa.

02:02
    Icing Seattlu posílá hru před branku Jonese.
    01:12 Jared MCCANN - 0:1

01:12
    A Seattle otevírá skóre zápasu! Eberle z levé strany brankoviště nezakončoval a raději přihrál do pravé strany na JAREDA MCCANNA, jenž střílel z voleje sice z ostrého úhlu, ale přesně. Hussovi nedal šanci. Asistence: Jordan Eberle, Matty Beniers.

01:00
    Gourde s Ernem, dva bývalí spoluhráči z Tampy Bay, se do sebe pustili u mantinelu v pásmu Detroitu a shodili rukavice. Oba jdou za bitku na trestnou lavici.

00:41
    První přerušení hry. Střela Vince Dunna od modré se odráží od brankáře Hussa až do ochranné sítě.

00:01

Detroit Red Wings: Husso (Hellberg) – Seider, Walman, Määttä, Chiarot, Lindström, Hägg – Raymond, Larkin, Kubalík – Copp, Perron, Fabbri – Sundqvist, P. Suter, Erne – Berggren, Zadina, Veleno.

Seattle Kraken: Mar. Jones (Grubauer) – Dunn, A. Larsson, Borgen, Oleksiak, Schultz, Soucy – Eberle, McCann, Beniers – Wennberg, Schwartz, Bjorkstrand – Tolvanen, Donato, Gourde – Geekie, Sprong, B. Tanev.

Rozhodčí: Furlatt, Nicholson – Flemington, McNamara.

Před dvěma týdny, v prvním vzájemném utkání sezony, dokázal Seattle na svém ledě nad Detroitem zvítězit 4:2.

Seattle se nachází na čtvrtém místě Pacifické divize a má náskok pěti bodů na aktuálně nepostupující Calgary. Ačkoliv prozatím nemají Kraken nic jistého, jsou favority na postup do play-off. Přesto však prozatím zachovávají na přestupovém trhu tvrdé mlčení. Přivedli vlastně jen Jaycoba Megnu, který ale zatím nastoupil za měsíc v dresu Seattlu jen dvakrát. Je otázkou, jestli bude Seattle posilovat, nebo se rozhodne dohrát sezonu s tím, co má. I tak ovšem hraje velmi dobře a rád by to potvrdil i proti Detroitu.

Domácí Detroit se rozhodl sáhnout do sestavy a možná trochu překvapivě vytrejdoval ve středu českého obránce Filipa Hronka, který zamířil do Vancouveru, a Tylera Bertuzziho, jehož získal Boston. Generální manažer Steve Yzermann tím dává najevo, že v této sezoně ještě nejspíš nenastal čas pro návrat Red Wings mezi elitu ligy a že ještě jednu sezonu přestavbě obětuje. Jak bylo zmíněno, Detroit není příliš vzdálen postupu do play-off, na divokou kartu nyní ztrácí jen pět bodů a důvodem je pouze třízápasová šňůra porážek. Předtím se přitom Detroitu výrazně dařilo a mohutně stahoval nabranou ztrátu. Rozhodně tak ještě nelze Red Wings odepisovat, i přes zásahy do soupisky.

Noc na pátek nabídne další várku hokejových zápasů v zámořské NHL. Jedním ze soubojů bude utkání mezi Detroitem a Seattlem. Zatímco Seattle figuruje na postupových příčkách do play-off, Detroitu se mírně elitní osmička na Východě vzdaluje, ale ztráta pěti bodů zatím není až tak kritická.

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 01:30.

Jan Vojkůvka

Branky a nahrávky: 4. Chiarot (Copp, Fabbri), 19. Erne (Seider, Larkin), 23. Berggren (Zadina, Lindström), 35. Walman – 2. McCann (Eberle, Beniers), 6. Bjorkstrand (Wennberg, Schwartz), 13. McCann (Dunn, Tolvanen), 27. Schwartz (Eberle, Beniers), 64. Bjorkstrand (McCann, Schultz)

Detroit Red Wings: Husso (Hellberg) – Seider, Walman, Määttä, Chiarot, Lindström, Hägg – Raymond, Larkin (C), Kubalík – Copp (A), Perron (A), Fabbri – Sundqvist, P. Suter, Erne – Berggren, Zadina, Veleno.
    Trenér: Derek Lalonde

Seattle Kraken: Mar. Jones (23. Grubauer) – Dunn, A. Larsson, Borgen, Oleksiak, Schultz, Soucy – Eberle, McCann, Beniers – Wennberg, Schwartz (A), Bjorkstrand – Tolvanen, Donato, Gourde (A) – Geekie, Sprong, B. Tanev.
    Trenér: Dave Hakstol

Rozhodčí: Furlatt, Nicholson – Flemington, McNamara

Diváci: 18289