Motor ČB – Kladno 5:2 (kon.) | Vítkovice – Kometa Brno 5:2 (kon.) | K. Vary – Liberec 3:4 (po pr.)
Mladá Boleslav – Plzeň 4:2 (kon.) | Pardubice – Litvínov 2:3 (0:2 po s.n.) | Olomouc – Třinec 0:5 (kon.)
Sparta – Mountfield HK 3:2 (kon.)
HC Dynamo Pardubice
1:4 (0:0, 1:2, 0:2)
HC Oceláři Třinec
Pátek 03.03.2023, 17:45 • Enteria arena, Pardubice • Extraliga dorostu - o pořadí v play-off • 21. kolo

58:35
    Třinec právě vstřelil branku! Oceláři si pojišťují dnešní vítězství gólem do prázdné brány! Za modrou čárou dostal puk VLADIMÍR DRAVECKÝ, jenž už měl snadnou pozici a zamířil přesně – 1:4! Asistence: Adam Solowski

52:59
    Třinec právě vstřelil branku! Oceláři si opět vytváří sedm minut před koncem náskok! Nahrávku zpoza brány si našel v mezikruží ŠIMON POHLUDKA a přesně zamířil nad beton Antoše – 1:3! Asistence: Dominick Radim Byrtus

36:32
    Dynamo právě vstřelilo branku! Výborně vyřešený rychlý protiútok a Dynamo je v kontaktu! Kantor přihrál ŠIMONU BARTOŇOVI, který si ještě zpracoval puk a z otočky nádherně trefil k tyči. Milota byl na tuto střelu krátký – 1:2! Asistence: Tadeáš Kantor

32:57
    Třinec právě vstřelil branku! Třinečtí navyšují při vlastním oslabení! Zmatků před vlastní bránou využil TOBIAS SAJDOK, jenž se obtočil okolo brány a zasunul puk pod betony Antoše – 0:2! Asistence: David Blaha

30:17
    Třinec právě vstřelil branku! Dynamo teď v posledních minutách soupeře více tlačilo, jsou to ale hosté, kteří se poprvé prosazují! VOJTĚCH GRANĚČNÝ dostal pas za obranu a přesně vymetl šibenici Antošovy brány – 0:1! Asistence: Šimon Pohludka a Vladimír Dravecký

Michal Pospíšil

Branky a nahrávky: 37. Bartoň (Kantor) – 31. Graněčný (Pohludka, Dravecký), 33. Sajdok (Blaha), 53. Pohludka (Byrtus), 59. Dravecký (Solowski)

HC Dynamo Pardubice: Antoš (Tuláček) – Oliva, Vápeník, Švec, Kaštánek (A), Šmerda, Křečan – Andrushchenko, Bartoň, Turena (C), Kantor, Krčál, Lempach, Pražan, Úlehla.
    Trenér: Petr Hemský

HC Oceláři Třinec: Milota (Heczko) – Solowski, Mrtka, Čmiel (C), Dravecký, Zielinski, Holub (A), Byrtus – Blaha, Hrček, Mikula, Graněčný, Urbánek, Hebar, Rybnikár, Weiss, Pohludka, Sajdok.
    Trenér: Marek Malík

Rozhodčí: Trnka – Stacho, Bublová