Manchester City – Newcastle 2:0 (kon.) | Arsenal – Bournemouth 3:2 (kon.) | Aston Villa – Crystal Palace 1:0 (kon.)
Brighton – West Ham 4:0 (kon.) | Chelsea – Leeds 1:0 (kon.) | Wolverhampton – Tottenham 1:0 (kon.)
Southampton – Leicester 1:0 (kon.)
Chelsea FC
1:0 (0:0)
Leeds United
Sobota 04.03.2023, 16:00 • Stamford Bridge, Londýn (Kapacita: 40 341) • Anglická Premier League • 26. kolo

Držení míče: 58 % : 42 %.
    Střely na branku: 3:1. Střely mimo: 8:6. Rohy: 5:6. Ofsajdy: 2:2. Fauly: 10:7. (17:55:25)

Dnešní utkání je za námi. Druhý poločas měl prakticky stejný průběh jako ten první. Domácí do něj vstoupili skvěle a v 53. minutě se dostali po zásluze Wesleyho Fofany do vedení. Hosté zhruba od pětasedmdesáté minuty tlačili svého soupeře a hnali se za vyrovnáním. To se jim však nepodařilo a The Blues tak slaví vítězství 1:0.

90+5

90+4
    Meslier se nastěhoval do vápna soupeře a dokonce se dostal k hlavičce. Jeho pokus však mířil pouze doprostřed branky, kde stál připravený Kepa.

90+4
    Žlutá karta pro tým Chelsea FC (Conor Gallagher).

90+4
    Hosté budou zahrávat rohový kop v samotném závěru utkání.

90+2
    M. Fernández se dostal k míči uvnitř vápna soupeře. Následně vypálil, ale Kepa jeho pokus pohodlně chytil do svých rukavic.

90+1
    Rozhodčí nastavuje ještě 4 minuty.

90
    Právě se nám rozeběhla poslední minutka utkání.

88
    Gnonto dostal nepřesný pas k levé postranní čáře a míč tak končí pouze v zámezí.

88
    Summerville byl faulován zhruba na polovině hřiště a hrát tak mohou hosté.

87
    Firpo poslal do vápna centr z levé strany hřiště. Ve vápně se dostal k hlavičce Ayling, ale míč nedokázal poslat mezi tři tyče.

85
    Madueke dostal přihrávku do ofsajdu, a tak nemohl dále pokračovat ve hře.

84
    Střídání v týmu Chelsea FC:
    ze hřiště odchází Enzo Fernández, přichází Noni Madueke,
    ze hřiště odchází Ruben Loftus-Cheek, přichází Trevoh Chalobah.

84
    Tento rohový kop však nenadělal domácím větší potíže.

83
    Hosté budou zahrávat rohový kop z pravé strany hřiště.

82
    Greenwood poslal nepřesný pas na jednoho ze svých spoluhráčů a míč tak získávají na své kopačky opět domácí.