Augsburg – W. Brémy 2:1 (kon.) | Bochum – Schalke 0:2 (kon.) | Mohuč – Hoffenheim 1:0 (kon.)
Mönchengladbach – Freiburg 0:0 (kon.) | Union Berlín – Kolín nad Rýnem 0:0 (kon.) | Stuttgart – Bayern 1:2 (kon.)
FC Augsburg
2:1 (1:1)
Werder Brémy
Sobota 04.03.2023, 15:30 • WWK Arena, Augsburg • Německá Bundesliga • 23. kolo

Držení míče: 38 % : 62 %.
    Střely na branku: 5:7. Střely mimo: 2:8. Rohy: 3:7. Ofsajdy: 3:3. Fauly: 10:9. (17:29:30)

Po nerozhodné první půli, rozhodlo o osudu již první minuta druhého poločasu ve které se trefil po pasu Demiroviće zakončující Maier! O čtyři minuty později nebezpečný pokus Gouweleeuwa zneškodnil český brankář Pavlenka!

FC Augsburg tak opět potvrdil svou sílu na domácím hřišti – Werder Brémy pro změnu slabotu na venkovních zápasech i přes solidní podporu svých fandů.

90+5

90+4
    Domácí hráči si již jednogólový náskok podrží až do konce nastavené doby.

90+2
    Romano Schmid sice s velkou snahou, ale naprosto marně hledal jakéhokoliv svého nabíhajícího spoluhráče.

90+1
    Dlouhý nákop z přímého kopu k přímému ohrožení branky Augsburgu nevedl.

90
    Hlavní rozhodčí Zwayer nastaví nad rámec normální hrací doby čtyři minuty!

89
    Po rohovém kopu následné velmi slabé zakončení Amose Piepera nemohlo rozhodit brankáře Gikiewicze.

88
    Nebezpečný pas Weisera napříč pokutovým územím byl přeci jen na poslední chvíli zablokován na rohový kop pro Werder Brémy.

87
    Po rohovém kopu Werderu Bréím střílející Eren Dikci trefil pouze jednoho ze svých spoluhráčů.

86
    Mitchell weiser se sice dokázal zbavit několika protihráčů, ale přeci jen byl nakonec o balon obrán hráči v červenobílých dresech.

85
    Kelvin Yeboah se snažil vší silou probít přes bránícího soupeře což mu u sudího Zwayera neprošlo.

84
    Kelvin Yeboah sice projevil velkou dávku snahy zapojit se aktivně do hry, ale o poznání hůře přečetl herní situaci a proto se nálezal v ofsajdovém postavení.

82
    Füllkrug sice obdržel výborný pas přesně do nohy, ale při snaze prokličkovat obránci soupeře byl neúspěšný a o balon přišel.

81
    Ze střední vzdálenosti napřáhl Nikals Schmidt, ale mířil pouze do míst, kde stál připravený brankář Gikiewicz.

79
    Střídání v týmu Werder Brémy:
    ze hřiště odchází Marvin Ducksch, přichází Maximilian Philipp,
    ze hřiště odchází Anthony Jung, přichází Eren Dinkci.

78
    Potřebnou dávku přesnosti postrádala střela Niclase Füllkruga při snaze ohrozit branku Gikiewicze.