Augsburg – W. Brémy 2:1 (kon.) | Bochum – Schalke 0:2 (kon.) | Mohuč – Hoffenheim 1:0 (kon.)
Mönchengladbach – Freiburg 0:0 (kon.) | Union Berlín – Kolín nad Rýnem 0:0 (kon.) | Stuttgart – Bayern 1:2 (kon.)
Borussia Mönchengladbach
0:0 (0:0)
SC Freiburg
Sobota 04.03.2023, 15:30 • Borussia-Park, Mönchengladbach • Německá Bundesliga • 23. kolo

A je tu konec zápasu. Zápas si užili hlavně fanoušci defenzivního fotbalu, jelikož zápas skončil 0:0. Ve druhém poločase jsme však viděli velké šance na obou stranách. Největší šanci na straně Freiburgu měl hned po změně stran Sallai, ale parádním zákrokem ho vymazal Sippel. Na druhé straně měl snad i největší šanci zápasu Pléa, ale přestřelil prázdnou bránu. (17:25:40)

90+5

90+4
    Uvidíme ještě jeden rohový kop ve prospěch domácího týmu.

90+3
    Mönchengladbach bude mít k dispozici standardní situaci.

90+2
    Žlutá karta pro tým SC Freiburg (Nicolas Höfler).
    Faulován byl Koné.

90+1
    Vypadá to, že se poslední minuty tohoto zápasu odehrají na polovině domácí Borussie.

90
    Hlavní rozhodčí Brand se rozhodl nastavit 5 minut nad rámec řádného hracího času.

90
    Střídání v týmu Borussia Mönchengladbach:
    ze hřiště odchází Alassane Pléa, přichází Luca Netz.

89
    Obrovská šance Freiburgu! Hosté mohli okamžitě využít početní převahu, ale jeden z hráčů Mönchengladbachu předvedl parádní obranný zákrok, kdy před soupeřem odvrátil míč na rohový kop.

87
    Druhá žlutá a následně červená karta pro tým Borussia Mönchengladbach (Rámí Binsibajní).
    Alžírský obránci z frustrace zakopnul míč, jelikož se mu nelíbilo jak rozhodčí rozhodl o jeho souboji a jde tak předčasně do sprch.

87
    Žlutá karta pro tým Borussia Mönchengladbach (Rámí Binsibajní).
    Vidí ji za podražení jednoho z hráčů Freiburgu.

86
    Faulován byl jeden z hráčů Freiburgu.

85
    Střídání v týmu SC Freiburg:
    ze hřiště odchází Lukas Kübler, přichází Manuel Gulde.

84
    Žlutá karta pro tým Borussia Mönchengladbach (Marcus Thuram).
    Francouzský útočník vidí kartu za odhození míče po hvizdu rozhodčího.

83
    Posledních pár minut je ve velmi nudné tempu, vypadá to, jakoby se oba týmy s bezbrankovou remízou už smířili.

81
    Borussia drží míč a kombinuje na své polovině. Aktuální držení míče je 52/48% ve prospěch Mönchelgladbachu.

80
    Neuhaus šikovně dostal míč k Hoffmannovi, ten se však ve vápně soupeře nedokázal otočit.