HC Lední Medvědi Pelhřimov
5:3 (1:0, 1:1, 3:2)
Moravskobudějovický HOKEJ
Sobota 04.03.2023, 17:00 • Pelhřimov, Zimní stadion • Krajská liga: Vysočina

Poutníci vítězí v prvním finále nad Moravskými Budějovicemi 5:3. Nejlepšími hráči utkání jsou zvoleni za hosty David Vacek a za domácí snajpr Martin Hadrava.

To je pro dnešek vše a za týden napočtenou. (19:37:27)

59:56
    Ještě jedno vhazování u Jíry.

59:35
    Hosté to zkouší tím, co jim jde nejlépe, provokují, ale Poutníci si kontrolují vývoj utkání.

58:05
    Šulák se zhmotnil před Vackem, ale domácí útočník neprotlačil puk za hostujícího brankáře.

57:16
    Martin Hadrava se prokličkoval až před Vacka a tam je hra přerušena.

56:21
    Další závar před Jírou, který vyráží puk mimo tři tyče.

55:10
    Opět vzájemné vyloučení, pruhovaní to snad ani jinak neumí. Tentokrát na trestné Petr Votápek a Ondřej Šťáva.

54:13
    Šulák nechal vyniknout Vackovu lapačku.

53:50
    Krosček a dvě minuty pro Lukáše Nováčka a Tomáš Mečiar dvě minuty za nafilmovaný pád.

53:42
    Martin Hadrava v samostatném úniku nepropálil Vacka.

53:14
    Pokus Dominika Kasalého vyráží Vacek do ochranné sítě.

52:09
    Tlak Žihadel roste, zdaleka není rozhodnuto.

50:15
    Hosté cítí šanci a tlačí se za dalšími brankami.

49:36
    Sigmund provětral výstroj Jíry.

47:40
    MB HOKEJ právě vstřelil branku! To bude ještě zajímavé, Roman Mikeš střílí třetí branku hostů a Žihadla jsou na dostřel. Asistence Ondřej Šťáva a Jan Trojan.

Pavel Blažek

Branky a nahrávky: 12. Hadrava Martin (Pospíchal, Port), 36. Port, 42. Šulák, 43. Hadrava Marek (Hadrava Martin), 45. Hadrava Martin (Hadrava Marek) – 36. Kotačka (Mikeš, Šťáva), 46. Šťáva (Nováček), 48. Mikeš (Šťáva, Trojan)

HC Lední Medvědi Pelhřimov: Jíra (Kaiseršot) – Bříza, Vácha, Kasalý D., Port, Mečiar, Martínek, Pospíchal – Machovský, Brabec, Buchta, Kasalý F., Šulák, Hadrava Marek, Votápek, Hadrava Martin, Štěrba, Kochrda, Siřiště
    Moravskobudějovický HOKEJ: Vacek (Tržil) – Brabec, Kovář, Šťáva, Trnka, Krutiš, Špaček, Nováček, Trojan, Vysloužil, Mikeš, Bulín, Sigmund, Kotačka, Horák

Rozhodčí: Jan Doležal, Jan Mareček — Martin Klouda, Petr Křivohlavý