Vel. Meziříčí – Uh. Brod 2:2 (kon.) | Kroměříž – Blansko 2:0 (kon.) | Rosice – Ostrava B 0:1 (kon.)
Znojmo – Hodonín 3:1 (kon.) | Vítkovice – Frýdlant n/O 0:5 (kon.)
FC Velké Meziříčí
2:2 (1:1)
ČSK Uherský Brod
Sobota 04.03.2023, 14:00 • Fotbalový stadion U Tržiště, Velké Meziříčí • Moravskoslezská fotbalová liga • 18. kolo

90+4
    Konec zápasu. (15:52:07)

90+4
    Centr se sice snesl před branku, ale k zakončení nedošlo.

90+4
    Domácí mají možnost rozhodnout zápas díky rohovému kopu.

90+3
    Dostáváme se do předposlední nastavené minuty, hraje se především na polovině hrací plochy.

90+2
    Uherský Brod vybojoval vhazování na polovině hrací plochy, ale zatím se ani jeden tým nemůže dostat do střelecké pozice.

90+1
    Hosté se propracovali před branku, ale v rozhodující moment nedokázali hosté vypálit.

90+1
    Čtyři minuty uvidíme navíc.

90
    Začala poslední minuta poločasu, uvidíme, kolik minut se bude nastavovat.

88
    Střídání v týmu ČSK Uherský Brod:
    ze hřiště odchází Ondřej Strachoň, přichází Tomáš Chudina.

88
    Nemrava rozehrává od své branky, sledujeme poklidnou pasáž hry. Na výraznější šanci v posledních minutách čekáme.

86
    Do zajímavé pozice se pokoušeli dostat hosté, ale domácí obrana si s rychlou akcí dokázala poradit.

85
    Dostáváme se do finální fáze hry ve druhém poločase, nyní se bojuje především na polovině hrací plochy.

84
    Žlutá karta pro tým ČSK Uherský Brod (Matěj Lokvenc).

83
    Střela končí mimo branku, a tak bude rozehrávat hostující brankář.

83
    Volný kop rozehrávali domácí z dobré pozice. Míč si ovšem z nějakých dvaceti metrů cestu do branky nenašel.

81
    Velké Meziříčí má možnost rohového kopu, domácí si vypracovali zajímavou pozici, ale obrana si dokázala poradit.

79
    Hosté se pokoušeli přetlačit obranu soupeře, ale to se nepodařilo, a tak mohli domácí vyrazit středem před branku protihráčů.

78
    Velké Meziříčí diktuje tempo hry, snaží se hrát aktivně, ale zatím čekáme na výraznější šanci.