Valladolid – Espanyol 2:1 (kon.) | Barcelona – Valencia 1:0 (kon.) | Rayo Vallecano – Ath. Bilbao 0:0 (kon.)
Real Betis – Real Madrid 0:0 (kon.)
FC Barcelona
1:0 (1:0)
Valencia CF
Neděle 05.03.2023, 16:15 • Spotify Camp Nou (Barcelona) • Španělská LaLiga • 24. kolo

To je ode mě pro tento zápas vše. Přeji pěkný zbytek neděle. (18:13:45)

Barcelona potvrdila roli favorita a už v 15. minutě otevřel skóre Rephinha. Odpovědět mohl těsně před přestávkou Lino, ale svou šanci neproměnil. V druhé půli nejdříve tyč zmařila penaltu Torrese. O minutu později ztroskotal na brankové konstrukci taky Fati. I přes početní nevýhodu od 59. minuty dokázali domácí jednobrankový náskok udržet, a připisují si tak 3 body do tabulky.

Držení míče: 53 % : 47 %.
    Střely na branku: 4:1. Střely mimo: 4:8. Rohy: 5:2. Ofsajdy: 1:3. Fauly: 11:13.

90+5

90+4
    Závěrečný závar před bránou domácích vyřešil Justin Kluivert zakončením. Ter Stegen střelu dobře viděl a na zemi byl včas.

90+3
    Křižný balón Foulquiera končí v zámezí. Touto cestou to dneska hostům nefunguje.

90+2
    Hugo Duro byl na hranici vápna osamocený. Balón se k němu odrazil, Duro neváhal a po rychlé kličce vypáli. Ter Stegen zasahovat nemusel, jelikož střela Dura byla velmi nepřesná.

90+1
    Po odrazu od Alonsa si vybojovali hosté rohový kop.

90
    Hlavní arbitr se rozhodl dnešní duel prodloužit o 5 minut.

90
    Dnešní utkání sleduje 89 644 diváků.

89
    Valencia stále hledá recept na obranu domácí Barcelony. Nepřesné přihrávky v tomto snažení vůbec nepomáhají.

88
    Nepřesně si počínal Yunus Musah. Barcelona získala autové vhazování.

87
    Střídání v týmu FC Barcelona:
    ze hřiště odchází Raphinha, přichází Ángel Alarcón.

87
    Po rohovém kopu se dostal do palebné pozice Musah, střela mu ale vůbec nesedla.

86
    Franck Kessié zakročil proti Pérezovi na poslední chvíli. Valencia by chtěla penaltu, ale rozhodčí je jiného názoru.

85
    Na zemi končí v bolestech Franck Kessié. Faulu se dopustil Yunus Musah.

84
    Netopýrům se podařilo zamknout domácí před vápnem a postupnou kombinací hledali klíčovou přihrávku. Organizovaná defenzíva Barcelony tlaku odolala.