Leverkusen – Hertha 4:1 (kon.) | Wolfsburg – Frankfurt 2:2 (kon.)
VfL Wolfsburg
2:2 (2:2)
Eintracht Frankfurt
Neděle 05.03.2023, 17:30 • Volkswagen Arena, Wolfsburg • Německá Bundesliga • 23. kolo

To je dnes ode mě vše, děkuji Vám za pozornost. (19:29:26)

Držení míče: 53 % : 47 %.
    Střely na branku: 8:2. Střely mimo: 5:8. Rohy: 4:5. Ofsajdy: 0:1. Fauly: 11:16.

Je konec. Wolfsburg remizoval s Frankfurtem 2:2.
    V 11. minutě se domácí dostali do vedení po brance Marmúše. Následně ale přišel skvělý obrat Eintrachtu. Nejprve Ve 22. minutě srovnal Kolo Muani a o čtyři minuty později otočil zápas Ndicka. Před poločasem ale hlavou srovnal Gerhardt. Druhá část zápasu nabídla několik příležitostí, ale ani jedna gólem neskončila.
    Zápas skončil remízou 2:2.

90+6

90+6
    Rafael Borré se dostal ke hlavičce po centru do vápna, ale jeho zakončení skončilo vedle brány.

90+5
    Ke konci nastavení ještě přišel faul domácích a následuje volný kop Frankfurtu.

90+4
    Znovu se k míči dostal Jakub Kamiński, ale jeho pokus z levé strany vápna skončil v moci gólmana.

90+3
    Jakub Kamiński se po centru z pravé strany dostal na zadní tyči ke hlavičce, ale míč chytil do rukou Kevin Trapp.

90+2
    Nyní už se pokračuje v zápase, ale přichází je nfaul Christophera Lenza.

90
    Rozhodčí nastavuje čtyři minuty navíc, zatímco je domácí brankář ošetřován.

90
    Po centru do vápna se brankář Pavao Pervan srazil se svým spoluhráčem, čehož chtěl využít Evan Ndicka, ale jeho pokus trefil pravou tyč!

89
    Rafael Borré sklepával míč na přední tyč, ale tam byl připraven gólman Pavao Pervan.

88
    Tuta dnes hraje velmi dobrý zápas, neboť další skvělým obranným zákrokem odzbrojil soupeře.

86
    Střídání v týmu VfL Wolfsburg:
    ze hřiště odchází Omar Marmúš, přichází Lucas Nmecha,
    ze hřiště odchází Mattias Svanberg, přichází Felix Nmecha.

Střídání v týmu Eintracht Frankfurt:
    ze hřiště odchází Jesper Lindström, přichází Rafael Borré,
    ze hřiště odchází Aurélio Buta, přichází Ansgar Knauff.

84
    Nyní došlo ke strkanici na hrací ploše a sudí ukázal žlutou kartu Arnoldovi, Jakičovi a Otáviovi.

82
    Randal Kolo Muani se z vlastní poloviny dostal na hranici vápna, kde dával balón pod sebe spoluhráči, ovšem jeho centr byl nepřesný.

81
    Kevin Paredes nyní zůstal ležet na hrací ploše po souboji s Evanem Ndickou.

79
    Yannick Gerhardt se málem dostal ke střele uvnitř vápna, ale Tuta jej parádně odzbrojil.

Michal Raška

Branky: 11. Marmúš (Gerhardt), 43. Gerhardt (Wimmer) – 22. Kolo Muani (Buta), 26. Ndicka

Karty:   48. Wimmer (WOF), 84. Arnold (WOF), 84. Otávio (WOF) – 45+4. M. Götze (FRN), 58. Rode (FRN), 84. Jakić (FRN)

VfL Wolfsburg: Pervan – Baku, Lacroix (74. Bornauw), van de Ven, Otávio – Svanberg (86. F. Nmecha), Arnold (C), Gerhardt – J. Kamiński, Marmúš (86. L. Nmecha), Wimmer (68. Paredes).
    Náhradníci: Klinger – Cozza, Guilavogui, Waldschmidt, Wind.

Trenér: Niko Kovač

Eintracht Frankfurt: Trapp (C) – Tuta, Hasebe, Ndicka – Buta (86. Knauff), Kamada, Rode (74. Jakić), Max (74. Lenz) – Lindström (86. Borré), M. Götze – Kolo Muani.
    Náhradníci: Ramaj – Aaronson, Alidou, Chandler, Smolčić.

Trenér: Oliver Glasner

Rozhodčí: Schlager – Waschitzki-Günther, Blos