Rača – Žilina B 0:3 (kon.) | Slovan Bratislava U21 – Dubnica 2:1 (kon.) | Dolný Kubín – Púchov 2:2 (kon.)
KFC Komárno – FC Košice 0:0 (kon.)
MFK Dynamo Dolný Kubín
2:2 (1:0)
MŠK Púchov
sk Neděle 05.03.2023, 14:00MONACObet liga • 19. kolo

Po nevýraznom prvom polčase sa po zmene strán diali v Dolnom Kubíne divy. Púchovčanom sa v 54. minúte podarilo vyrovnať skóre, na čo domáci zareagovali hneď o minútu svojím druhým gólom. Po priestriedaní kvalita púchovskej hry stúpla, Považania boli za svoju aktivitu odmenení v 80. minúte vyrovnávajúcim presným zásahom, po ktorom sa im podarilo skórovať ešte 2-krát, ani jeden gól však neplatil kvôli ofsajdu. Zmenu skóre nepriniesla ani šanca domáceho Franka, a tak sa na Orave body delia.
    To je z mojej strany všetko, ďakujem za pozornosť a prajem príjemný zvyšok dňa. (15:56:40)

90+4

90+4
    Na Farského center si naskakoval Amobi, Púchovčania zrazili loptu na roh. Z toho takisto nezapršalo, viac sa už dnes nestane.

90+4
    V samom závere domáci vybojovali štandardku z výhodnej pozície, dôvodom je faul Moška na Amobiho.

90+4
    Kubínčania stratili loptu pri rozohrávke, Letenaya ale výborne zastavil Lukáčik, ktorý zachránil svoj tím od veľkých problémov.

90+3
    Aj vplyvom striedaní je hra teraz výrazne rozkúskovaná.

90+2
    Striedanie v tíme MŠK Púchov:
    z ihriska odchádza Loduha, prichádza Biricz.

90+2
    Striedanie v tíme MFK Dynamo Dolný Kubín:
    z ihriska odchádza Franko, prichádza Amobi,
    z ihriska odchádza Hanes, prichádza Budinský.

90+1
    Franko si nabehol na Hanesovu prihrávku, Moško ale dobre zblokoval jeho strelecký pokus.

90
    Nadstavovať sa budú 4 minúty.

90
    Adama Hanesa trápia kŕče, zrejme bude vystriedaný Amobim.

89
    Holiš sa snažil otočiť s loptou v šestnástke, výborne ale k nemu dostúpil Sopúch.

88
    Domáci vybojovali autové vhadzovanie neďaleko pokutového územia, zdá sa, že s remízou sa nechce zmieriť ani jeden celok.

87
    Neuveriteľný záver duelu v Dolnom Kubíne. Hanes priťukol loptu Frankovi, ktorého volej narobil Strelčíkovi veľké problémy, lopta brankárovi hostí vypadla, v poslednej chvíli však dokázal zabraniť tomu, aby skončila za bránkovou čiarou.

85
    Púchovčania opäť skórovali a ani tentoraz ich gól neplatí kvôli ofsajdu. Michlíkovu strelu zblízka zneškodnil skvelým zákrokom Baláž, Holáň vrátil loptu pred bránku, kde sa úspešne presadil Letenay, ale aj teraz šlo podľa arbitrov o ofsajdové postavenie.

84
    Hostia dostali loptu do bránky aj po tretíkrát v dnešnom stretnutí, Michlík vymyslel šikovnú narážačku s Holáňom, z ľavej strany presne našiel Holiša, ktorý síce zblízka dopravil loptu do prázdnej bránky, no radosť hostí zmaril ofsajdový verdikt.

82
    Považania vyzerajú byť v laufe, podarí sa im streliť aj tretí gól?

80
    Púchov dal gól!
    Druhý úspešný rohový kop pre Púchov v dnešnom zápase, tlak hostí korunovaný vyrovnaním. Michlík poslal z ľavej strany loptu na prednú žrď, tam ju predĺžil Loduha na LUKÁŠA LETENAYA, ktorý sa zblízka nepomýlil a strieľa svoj dnešný druhý gól – 2:2.

Samuel Brecko

Branky: 17. Hanes, 55. Kolorédy – 54. Letenay, 80. Letenay

Karty:   71. Michlík (PUC)

MFK Dynamo Dolný Kubín: Baláž – Lupták, Sopúch (C), Luka, Lukáčik – Bielák – Kolorédy, Köröš, Jackuliak, Hanes – Franko
    Náhradníci: Vajs, Čillík – Budinský, Farský, Sedláček, Amobi, Machaj, Ončák

Trenér: Ján Haspra

MŠK Púchov: Strelčík (C) – Kaufman, Moško, Slovák, Mazanovský – Pobořil, Kopičár, Loduha – Kapusniak, Martinček, Letenay
    Náhradníci: Pilný – Biricz, Šeroň, Michlík, Holiš, Holáň

Trenér: Vladimír Cifranič

Rozhodčí: Greško – Weiss, Poruban