Montreal – Carolina 3:4 (2:3 po s.n.) | Pittsburgh – Columbus 5:4 (po pr.) | Tampa – Philadelphia 5:2 (kon.)
New Jersey – Toronto 3:4 (kon.) | Florida – Vegas 2:1 (kon.) | NY Islanders – Buffalo 3:2 (kon.)
Minnesota – Calgary 0:1 (1:2 po s.n.) | Colorado – San Jose 6:0 (kon.) | Arizona – St. Louis 6:2 (kon.)
Seattle – Anaheim 5:2 (kon.)
Florida Panthers
2:1 (1:0, 1:1, 0:0)
Vegas Golden Knights
Středa 08.03.2023, 01:00 • FLA Live Arena, Sunrise • NHL

Naprosto zaslouženě vyhrává tento zápas Florida. Vegas bylo celý zápas horší, nedokázalo si vypracovat tlak před brankou soupeře. Body zůstávají na Floridě po právu. (03:45:50)

59:28
    Jack Eichel netrefil odkrytou část branky.

59:01
    Vegas v šesti, puk ve středním pásmu.

58:52
    Buly ve středním pásmu.

58:52
    Oddechový čas pro tým Vegas Golden Knights.

58:52
    Ofsajd Vegas a snaha hostů praktiky končí.

57:46
    Vegas rozehrává od své branky. Vegas hraje v šesti.

57:16
    Gustav Forsling měl na hokejce rozhodující branku, minul bránu.

57:00
    Poslední tři minuty hry, Vegas stále prohrává o jednu branku a domácí jsou blízko výhře.

56:42
    Domácí se usadili v útočném pásmu, ale nepodařilo se jim zakončit.

56:02
    Domácí hokejisté hrají takticky velmi dobře, drží hru daleko od vlastní branky.

55:34
    Po krátké přestávce pokračuje zápas dál, buly před brankou Floridy. Theodore minul.

55:34
    Komerční přestávka.

55:10
    Dostáváme se do finální fáze hry ve třetí třetině. Smith minul branku.

Jan Prošek

Branky a nahrávky: 5. Lomberg (Mahura), 26. Barkov (Duclair, Cousins) – 34. Theodore (Eichel, R. Smith)

Florida Panthers: Bobrovskij (Lyon) – Forsling, Ekblad, M. Staal, Montour, Mahura, Gudas – Luostarinen, Barkov, Duclair – Verhaeghe, Bennett, M. Tkachuk – Lomberg, Lundell, Reinhart – Cousins, E. Staal, Coli. White.
    Trenér: Paul Maurice

Vegas Golden Knights: Hill (Quick) – Martinez, Pietrangelo, McNabb, Theodore, Hague, Whitecloud – Barbašev, Eichel, Marchessault – R. Smith, W. Karlsson, Amadio – Cotter, Stephenson, Kessel – Howden, Blueger, Kolesar.
    Trenér: Bruce Cassidy

Rozhodčí: Halkidis, O'Rourke – Hughes, Gibbons

Diváci: 15 100