Montreal – Carolina 3:4 (2:3 po s.n.) | Pittsburgh – Columbus 5:4 (po pr.) | Tampa – Philadelphia 5:2 (kon.)
New Jersey – Toronto 3:4 (kon.) | Florida – Vegas 2:1 (kon.) | NY Islanders – Buffalo 3:2 (kon.)
Minnesota – Calgary 0:1 (1:2 po s.n.) | Colorado – San Jose 6:0 (kon.) | Arizona – St. Louis 6:2 (kon.)

3. Casey Cizikas (NYI) 1+1 (04:28:14)

New York Islanders pojedenácté v řadě porazil Buffalo, jeho vítězství se ovšem nerodilo vůbec lehce. Sabres se sice prali, nakonec ale na vítězný gól Hudsona Faschinga nohou odpovědět nedokázali. Konečný výsledek. New York Islanders 3 Buffalo Sabres 2.

59:00
    Do konce dnešního utkání zbývá odehrát 1 minuta.

58:45
    Jordan Greenway vypálil na ose útočného pásma od modré čáry a puk poté skončil v náručí Ilji Sorokina.

58:14
    Sabres vypálili na ose útočného pásma od modré čáry a puk zřejmě skončil v ochranné síti. Hra byla přerušena a hostující lavička si vzala oddechový čas. Brankář ven.

57:28
    Sabres na nic nečekají a po komerční přestávce odvolali brankáře! Hosté to tedy zkouší v šesti.

57:28
    Casey Mittelstadt vypálil na pravém křídle a Ilja Sorokin na bližší tyči sevřel kotouč mezi levou rukou a levým betonem. Následuje tak krátká komerční přestávka.

56:02
    Nahození Sabres od modré čáry bylo přizvednuto do ochranné sítě a následuje další komerční přestávka.

54:00
    Islanders si vytvořili v rychlém sledu dvě velké šance a mohlo být hotovo, Buffalo ale podržel dvakrát fantastický Ukko-Pekka Luukkonen!

51:21
    Nahození Sabres bylo přizvednuto mimo ledovou plochu a prostor dostává krátká komerční přestávka. Stav 3:2.

49:57
    Bo Horvat vybojoval puk na levém křídle a řítil se sám na bránu, Ukko-Pekka Luukkonen ho ale opět dokázal parádně vychytat! Druhá šance.

48:32
    Rasmus Dahlin se ocitl v šanci na levém křídle, jeho prudká střela zápěstím ale poté z úhlu zamířila vedle vzdálenějšího pravého horního rohu brány. Málem 3:3.
    47:37 Hudson FASCHING - 3:2

47:37
    Islanders právě vstřelili branku! Tamní HUDSON FASCHING levou holení poslal puk na vzdálenější levé tyči po nahození z pravého křídla do odkryté sítě a delší dobu se zkoumalo video, gól ale platí! Stav 3:2. Asistence: Josh Bailey a Otto Koivula.

47:05
    Ve třetí třetině je hra hodně plynulá a Vinnie Hinostroza na levém křídle dobře vypálil od hrazení, Ilja Sorokin byl ale opět na svém místě a puk vyrazil. Skóre je 2:2.

46:13
    Sabres se dostali do zakončení na pravém křídle, Ilja Sorokin ale snadno zasáhl a vyrazil puk za bránu.
    44:59 Kyle OKPOSO - 2:2

Tomáš Reiner

Branky a nahrávky: 33. Cizikas (Fasching, Romanov), 42. Bailey (Cizikas, Romanov), 48. Fasching (Bailey, Koivula) – 25. Cozens, 45. Okposo (Power, Luukkonen)

New York Islanders: Sorokin (Varlamov) – Mayfield, Pelech, Pulock, Romanov, Dobson, S. Aho I – Engvall, Horvat, Lee (C) – Palmieri, Nelson (A), Parise – Fasching, Cizikas, M. Martin – Bailey (A), Koivula, Holmström.
    Trenér: Lane Lambert

Buffalo Sabres: Luukkonen (Comrie) – Clague, Dahlin (A), Jokiharju, Power, Ljubuškin, Bryson – Quinn, Ta. Thompson, J. Skinner – Hinostroza, Cozens, Mittelstadt – V. Olofsson, Krebs, Jost – Okposo (C), Girgensons (A), Greenway.
    Trenér: Don Granato

Rozhodčí: Chris Rooney, Pierre Lambert. Čároví: Dan Kelly, Brandon Gawryletz

Diváci: 17255