Montreal – Carolina 3:4 (2:3 po s.n.) | Pittsburgh – Columbus 5:4 (po pr.) | Tampa – Philadelphia 5:2 (kon.)
New Jersey – Toronto 3:4 (kon.) | Florida – Vegas 2:1 (kon.) | NY Islanders – Buffalo 3:2 (kon.)
Minnesota – Calgary 0:1 (1:2 po s.n.) | Colorado – San Jose 6:0 (kon.) | Arizona – St. Louis 6:2 (kon.)

3. Filip Gustavsson (MIN) (05:03:58)

Vítězná domácí série Minnesoty se zastavila na čísle 5, zatímco ta současná na čísle 4, stejně jako před dvěma porážkami. Bezbrankové utkání musely rozhodnout až nájezdy, které rozhodl Tyler Toffoli. Jared Spurgeon dnes sice vstřelil gól necelé dvě minuty před koncem prodloužení, jenže nebyl uznán kvůli postavení mimo hru. Ač na góly hubený, jinak neskutečně nádherný zápas. Výsledek. Minnesota Wild 0 Calgary Flames 1.

Tyler TOFFOLI - 0:1

V samostatných nájezdech zvítězil tým Calgary Flames.
    Autorem vítězné branky je TYLER TOFFOLI.

4. série
    1:2
    Tyler Toffoli prostě koncovky zápasů umí, včera rozhodl sedm sekund před koncem zápasu o výhře nad Dallasem a dnes rozhodl nájezdy, když před bránou zpomalil a po rychlém zamíchání s pukem zamířil mezi betony Filipa Gustavssona!

4. série
    1:1
    Matthew Boldy si krásně položil hostujícího brankáře, jenže u pravé tyče poslal puk bekhendem těsně mimo.

3. série
    1:1
    Nazem Kadri musel dát a také dal, protože přesně zamířil mezi betony domácího brankáře Wild!

3. série
    1:0
    Frédérick Gaudreau rychle zamíchal s pukem před bránou, naznačil střelu a zamířil k levé tyči!

2. série
    0:0
    Rasmus Andersson jako obránce se rozjel a potáhl puk k pravé tyči, kde Filip Gustavsson ucpal volný prostor.

2. série
    0:0
    Kirill Kaprizov jel jako druhý na domácí straně a Jacob Markström zřejmě vyrážečkou vytáhl puk na horní tyč!

1. série
    0:0
    Jonathan Huberdeau před bránou zpomalil a prudkou střelou z mezikruží úplně minul přední levou tyč.