Skalica – Topoľčany 1:5 (kon.) | Pov. Bystrica – Žiar nad Hronom 3:1 (kon.)
HK Skalica
1:5 (0:1, 1:1, 0:3) Stav série: 1:1
HC Topoľčany
sk Středa 08.03.2023, 17:30 • ESMERO Arena, Skalica • Slovenská hokejová liga predkolo play-off • 2. kolo

Hostia vyhrávajú tento zápas vysoko 5:1 z ich pohľadu. Topoľčany dokázali využiť v tretej tretine dve presilové hry. Už po 10 sekúnd tretej tretiny strelil gól Tomčák, 49. minúte využil ďalšiu presilovku Vybíral a skóre uzavrel gólom do prázdnej brány Hvila. Tretiu tretinu sme videli zbytočné vylúčenia na obidvoch stranách. Po výsledkoch 7:2 a 1:5 je séria vyrovnaná a presúva sa do Topoľčian. Ďalší zápas je na programe v piatok o 18:00.

Ja Vám ďakujem za pozornosť a prajem pekný zbytok večera. (19:56:54)

59:51
    Strelu od modrej čiary kryje Bernát.

59:28
    Vylúčenie v tíme HK ESMERO Skalica:
    Včelka – 2 min., sekanie.

58:41
    Zápas sa už len dohráva. Hostia vyrovnajú stav série.

57:20
    Topoľčany dali gól!
    Domáci hrali vabang. Vidovičovu prihrávku vystihol LUKÁŠ HVILA a gólom do prázdnej brány rozhoduje tento zápas.