Winnipeg – Minnesota 2:4 (kon.) | Detroit – Chicago 4:3 (kon.) | Vancouver – Anaheim 3:2 (po pr.)
Vancouver Canucks
3:2 (1:1, 1:1, 0:0 - 1:0)
Anaheim Ducks
Čtvrtek 09.03.2023, 04:00 • Rogers Arena, Vancouver • NHL

Vancouver Canucks byl v zápase střelecky aktivnější a vyhrává tento zápas 3:2 v prodloužení. Rozhodl jej po dvaceti vteřinách J. T. Miller. (06:52:19)

Vancouver právě vstřelil branku!
    Je rozhodnuto, domácí tento zápas vyhrají v prodloužení. Po pěkné individuální akci poslal kotouč přesně pod horní tyč J. T. MILLER. Asistence: Quinn Hughes.

60:12
    Domácí rozehrávají od své branky.

60:01

Ve třetí třetině jsme branku neviděli, oba kluby mají bod, o další se bude bojovat v prodloužení.

60:00

59:40
    Anthony Beauvillier se dostal do zakončení, Dostál ho vychytal.

59:00
    Oznámena byla poslední minuta hry.

58:35
    Oba kluby střídají a třetí třetina se blíží ke svému závěru.

58:00
    Domácí se usadili v útočném pásmu, ale vypálit na branku nedokázali.

57:03
    Thatcher Demko kryje kotouč, bude se vhazovat.

56:45
    Ani jeden celek se nemůže nyní stabilněji dostat do útočného pásma. Pravděpodobně uvidíme prodloužení.

56:13
    J. T. Miller vypálil, Lukáš Dostál předvedl jistý zákrok betonem.

55:50
    Brock Boeser nedokázal z velké dálky trefit branku.

55:32
    Vasilij Podkolzin zkoušel něco vymyslet, následná domácí rána od modré čáry končí vedle.

55:10
    Dostáváme se do finální fáze hry ve třetině, stav je stále vyrovnaný. Střely na branku jsou 29:21.

Jan Prošek

Branky a nahrávky: 15. J. Miller (E. Pettersson), 35. Kuzmenko (Beauvillier, E. Pettersson), 61. J. Miller (Q. Hughes) – 4. Terry (McTavish, Max Jones), 35. McGinn (Zegras, R. Strome)

Vancouver Canucks: Demko (S. Martin) – Q. Hughes (A), Juulsen, Brisebois, T. Myers, Wolanin, Burroughs – Kuzmenko, E. Pettersson (A), Beauvillier – Di Giuseppe, J. Miller (A), Boeser – Joshua, Aman, Garland – Kravcov, Dries, Podkolzin.
    Trenér: Rick Tocchet

Anaheim Ducks: Dostál (Gibson) – Fowler (A), Harrington, Benoit, Shattenkirk, Beaulieu, Colt. White – McGinn, Zegras, R. Strome – Max Jones, McTavish, Terry (A) – Vatrano, Lundeström, Silfverberg (A) – Comtois, Grant, Carrick.
    Trenér: Dallas Eakins

Rozhodčí: Charron, Schrader – Alphonso, Murray

Diváci: 18 617