Buffalo – Dallas 4:10 (kon.) | Pittsburgh – NY Islanders 3:4 (po pr.) | Montreal – NY Rangers 3:4 (0:1 po s.n.)
Washington – New Jersey 2:3 (0:1 po s.n.) | Carolina – Philadelphia 1:0 (kon.) | Tampa – Vegas 3:4 (po pr.)
Boston – Edmonton 2:3 (kon.) | St. Louis – San Jose 4:2 (kon.) | Colorado – Los Angeles 2:5 (kon.)
Arizona – Nashville 4:1 (kon.) | Seattle – Ottawa 4:5 (kon.)
Arizona Coyotes
4:1 (1:0, 0:0, 3:1)
Nashville Predators
Pátek 10.03.2023, 03:00 • Mullet Arena, Tempe • NHL

Utkání nakonec pohlídala Arizona do samotného konce, kdy Nashville necelé čtyři minuty do konce šel do risku bez brankáře. Delší tlak vyústil pouze ke snížení, které pak Coyotes opět navýšili po trefě odkryté branky.

59:46
    Z vrcholu pravého kruhu ještě pálil Foote, ale Prosvetov si pouze vylepšuje statistiku.
    59:23 Nick SCHMALTZ - 4:1

59:23
    Arizona právě vstřelila branku!
    Utkání je s vysokou pravděpodobností rozhodnuto. NICK SCHMALTZ po sehrávce trefuje odkrytou branku. Asistence: Patrik Nemeth a Clayton Keller.

59:00
    Běží poslední minuta utkání. Predators jsou stále bez brankáře.
    58:00 Cody GLASS - 3:1

58:00
    Nashville právě vstřelil branku!
    Po osmapadesáti minutách se hosté přeci jen dočkali. CODY GLASS bojoval na hranici brankoviště a nahození Evangelisty dokázal protlačit za brankovou čáru. Asistence: Luke Evangelista a Thomas Novak.

57:00
    Josi je opět na ledě a po zaparkování před brankou tečoval puk. Prosvetov přerušuje hru.

56:19
    Z nápřahu od modré pálil Barrie a tentokrát už Prosvetov kotouč udržel.

55:39
    Glass tečoval střelu od modré pouze do Prosvetova. Krátce nato minul branku Josi od modré.

55:30
    Nashville odvolává brankáře a zkusí zdramatizovat utkání!

54:21
    Ten ale musí zůstat dále v brance, protože čelil proti dvěma ranám Ritchieho.

53:32
    Josi pálil z mezikruží a Saros seuž ohlíží po střídačce.
    52:30 Jack MCBAIN - 3:0

52:30
    Domácí znova skórují po dobré prác v brankovišti. Marcceli křižnou přihrávkou našel na levém kruhu Crouse, jehož pokus z první vyrazil brankář před sebe, kde už dorážel. JACK MCBAIN. Asistence: Lawson Crouse a Matias Maccelli.
    51:41 Barrett HAYTON - 2:0

51:41
    Využitá přesilová hra díky dobrému důrazu v brankovišti, kde ABARRETT HAYTON protlačil puk za brankovou čáru. Asistence: Clayton Keller a Travis Boyd.

50:14
    Vyloučení v týmu Nashville Predators:
    Cody Glass – 2 min., krosček.

Lukáš Ureš

Branky a nahrávky: 9. B. Ritchie (Moser, Fischer), 52. Hayton (Keller, Boyd), 53. McBain (Crouse, Maccelli), 60. Schmaltz (Nemeth, Keller) – 58. Glass (Evangelista, Novak)

Arizona Coyotes: Prosvetov (Ingram) – Nemeth, J. Brown, Välimäki, Mackey, Söderström, Moser – Schmaltz, Keller, McBain – B. Ritchie, Dauphin, Hayton – Fischer, O'Brien, Kassian – Maccelli, Crouse, Boyd.
    Nashville Predators: Saros (Lankinen) – Lauzon, Barrie, McDonagh, C. Foote, Fabbro, Josi – Glass, Sissons, Trenin – Tomasino, Co. Smith, Leonard – Sherwood, McCarron, Asplund – Evangelista, Novak, Duchene.