Vyškov – Opava 1:1 (kon.) | Vlašim – Sparta B 3:0 (kon.)
1:1 (1:0)
Slezský FC Opava
Sobota 11.03.2023, 10:15 • Stadion Drnovice • FORTUNA:NÁRODNÍ LIGA • 18. kolo

To je již z mojí strany pro dnešek vše. Děkuji za pozornost a budu se těšit opět někdy příště. (12:32:03)

Druhý poločas přinesl vyrovnání v úplném finiši, kdy Opava dotáhla těsnou ztrátu a nakonec se radovala z výsledku 1:1. I podruhé na jaře tak oba týmy remizovaly.

90+5

90+4
    Střídání v týmu SFC Opava:
    ze hřiště odchází Jakub Yunis, přichází Tomáš Vincour.

90+2
    Tentokrát se nabízela možnost Hranošovi po souboji s gólmanem, přičemž míč se kutálel těsně vedle odkryté brány. Opava tak byla blízko tomu, aby v nastavení dokonala otočku.

90+1
    Nastavuje se pět minut, stále tak existuje možnost pro obě strany s výsledkem něco udělat.

89
    Střídání v týmu MFK Vyškov:
    ze hřiště odchází Fahad Bayo, přichází Jaromír Srubek,
    ze hřiště odchází Cheick Souaré, přichází David Krška.

88
    Po souboji s gólmanem dotlačil míč za brankovou čáru Souaré, nicméně se jednalo o faul a situace končí hvizdem.

85
    Opava právě vstřelila branku!
    MILOŠ KOPEČNÝ překonává domácího brankáře a daří se mu reagovat na nekoncentrovanou obranu Vyškova. Aktuální stav utkání tedy je 1:1, přičemž zbývá pár minut do konce devadesátiminutového rámce zápasu.

81
    Míč jde jenom do zámezí potom, co ho tam poslali vyškovští hráči.

78
    Barnabáš Lacík se dostal po skvěle načasované přihrávce v úniku zleva a už to vypadalo, že pošle míč za čáru. Trefil však jenom tyčku.

75
    ze hřiště odchází Thomas Whiffen, přichází Adam Ščudla,
    ze hřiště odchází Samuel Šigut, přichází Miloš Kopečný.

74
    Uprostřed hřiště se naskytla možnost pro Opavu jít dopředu, Dweh ovšem kontroloval dění.

72
    ze hřiště odchází Golden Mafwenta, přichází David Němeček.

71
    Kanakimana znovu pořádně rozvířil opavskou defenzivu, když převzal vysoký centr a šel sám proti bráně soupeře. Střelu si ovšem nachystal špatně a o kousek minul prostor pod břevnem.

70
    K dalšímu mocnému běhu se už nadechoval opět Kanakimana, byl ale obrán o míč před pokutovým územím.

69
    Kanakimana se už vystavil hodně mimo střelecký úhel, a tak jeho pokus sbírá Číž bez sebemenších problémů.

68
    Domácí brankář posílá míč odkopem až někam ke středovému kruhu. Tam se akce postupně rozvíjí.