Auxerre – Rennes 0:0 (kon.) | Brest – PSG 1:2 (kon.)
AJ Auxerre
0:0 (0:0)
Stade Rennes
Sobota 11.03.2023, 17:00 • Stade de l'Abbé-Deschamps, Auxerre • Francouzská Ligue 1 Uber Eats • 27. kolo

To je dnes ode mě vše, děkuji Vám za pozornost. (18:49:31)

Držení míče: 31 % : 69 %.
    Střely na branku: 0:2. Střely mimo: 9:3. Rohy: 8:0. Ofsajdy: 4:4. Fauly: 14:11.

Je konec. Dnešní utkání 27. kola Ligue 1 mezi Auxerre a Rennes nakonec branku nepřineslo. Největší a také jedinou šanci měl v první půli v 17. minutě Gauthier Hein, ovšem jeho pokus z voleje trefil břevno. V 77. minutě se Da Costa ocitl také ve velké příležitosti, ale svatyni hostů přestřelil.
    Utkání branku nepřineslo.

90+3

90+2
    Po centru přišla střela z voleje, která byla zblokována. Následně se navíc odmával ofsajd.

90+1
    Další nedovolený zákrok ze strany Rennes znamená míč pro Auxerre.

90
    Rozhodčí nastavuje dvě minuty navíc.

89
    Konec utkání se blíží a ani jeden tým nevyvíjí větší tlak.

88
    Domácí celek získal další standardní situaci, ale centr mířil pouze na prvního hráče.

87
    Pomalu to vypadá, že se v tomto utkání branky nedočkáme. Pár příležitostí sice bylo, ale to je málo.

86
    Auxerre sice získalo rohový kop z levé strany, ovšem centr zamířil přesně do rukou brankáře Mandandy.

85
    Střídání v týmu AJ Auxerre:
    ze hřiště odchází Gauthier Hein, přichází Lassine Sinayoko.

84
    Birger Meling přiostřil svou hru, když stáhl Han-Noaha Massenga a uviděl žlutou kartu.

83
    Střídání v týmu Stade Rennes FC:
    ze hřiště odchází Benjamin Bourigeaud, přichází Alan Do Marcolino.

82
    Znovu je k vidění klasický obrázek, kdy Rennes drží balón na kopačkách a snaží se vymyslet gólovou akci.

81
    Centr Benjamina Bourigeauda z volného kopu skončil jen v rukou Ionuța Radua.

80
    Další nedovolený zákrok Auxerre, které je poslední minuty trochu v bloku a spíše vyčkává.