Bayern – Augsburg 5:3 (kon.) | Frankfurt – Stuttgart 1:1 (kon.) | Hertha – Mohuč 1:1 (kon.)
RB Lipsko – Mönchengladbach 3:0 (kon.) | Schalke – Dortmund 2:2 (kon.)
Hertha BSC
1:1 (1:0)
1. FSV Mohuč 05
Sobota 11.03.2023, 15:30 • Olympiastadion, Berlín • Německá Bundesliga • 24. kolo

Držení míče: 44 % : 56 %.
    Střely na branku: 4:3. Střely mimo: 4:2. Rohy: 7:8. Ofsajdy: 2:3. Fauly: 10:15. (17:35:04)

Druhý poločas nabídl více možností než první dějství, ale padla pouze jedna branka, zato lahůdková!

Jedenáct minut po zahájení druhé části hry se z otočky parádně pod břevno trefil Ludovic Ajorque! Davcet minut před koncme utkání po centru z rohu halvička Kempfa skončila pouze na břevně!

Čtvrthodinu před koncem jen těsně minul levou tyč Lukebakio a v samotném závěru utkání střelu Onisiwa zlikvidoval výtečný Chriistensen.

Oba soupeři se tak podělí o bod po remíze 1:1. Utkání skončilo tedy naprosto totožným výsledkem jako první vzájemný záaps těchto soupeřů hraný v Mohuči.

90+3

90+3
    Hra se odehrává pouze v oblasti středového kruhu.

90+2
    Následně marně zádal Tousart žlutou kartu pro Stacha za úder loktem v osobním souboji do svého obličeje, byť možná trochu tuto situaci přifilmoval.

90+1
    Kempf zblokoval přihrávku na rohový kop pro Mohuč.

90
    Rozhodčí nastaví ve druhém poločase pouez tři minuty.

90
    Lukebakio posílal míč doleva na svého spoluhráče, ale zcela nepřesně.

89
    Střídání v týmu Hertha BSC:
    ze hřiště odchází Suat Serdar, přichází Wilfried Kanga.

89
    Další možnost brejku nedotáhl do konce hráči Herthy BSC.

88
    Kenny propadl v souboji proti Stachovi, z čehož těžil nejvíce Onisiwo, ale ten dokázal propálit v pokutovém území obranou hradbu těl v modrobílých dresech, ale za nimi skvěle zasáhl brankář Christensen!

87
    V sérii vzdušných soubojů lépe uspěli hráči Herthy BSC.

86
    Střela Onisiwa byla nepřesná, ale dle všeho tečována – rohový kop pro 1. FSV Mohuč 05.