Empoli – Udinese 0:1 (kon.) | Neapol – Atalanta BC 2:0 (kon.) | Bologna – Lazio 0:0 (kon.)
Empoli FC
0:1 (0:0)
Udinese Calcio
Sobota 11.03.2023, 15:00 • Stadio Carlo Castellani, Empoli • Italská Serie A • 26. kolo

To je dnes ode mě vše, děkuji Vám za poozrnost. (17:02:25)

Držení míče: 61 % : 39 %.
    Střely na branku: 3:4. Střely mimo: 8:6. Rohy: 11:5. Ofsajdy: 0:2. Fauly: 12:13.

Je konec. Udinese zvítězilo na půdě Empoli 1:0. Ve 21. minutě se Bijol dostal do zakončení, ale to poslal jen těsně vedle brány. Ve 40. minutě si Empoli vytvořilo velmi nadějnou příležitost, ale Silvestri předvedl skvělý zákrok a následná dorážka Caputa letěla mimo. V 54. minutě se Rodrigo Becão dostal ke hlavičce po centru z rohu a poslal hosty do vedení. V 79. minutě se Iyenoma Destiny Udogie ocitl v šanci, ale jeho ránu vyrazil Perisan mimo.

90+7

90+7
    Udinese drží balón v rohu hrací plochy.

90+6
    Hostující obrana si poradila i s dalším centrem do šestnáctky a vypadá to, že Udinese si odveze všechny body.

90+5
    Domácí se sice vydali do brejku, ale ten byl zastaven čistým zákrokem.

90+3
    Následně Empoli sice získalo další rohový kop, ale ani tentokrát z něj nevytěžilo nic vážnějšího.

90+1
    Domácí nyní získali rohový kop z pravé strany, ale ten byl přetažený a Udinese tak získalo autové vhazování.

90
    Rozhodčí nastavuje šest minut navíc.

90
    Střídání v týmu Empoli FC:
    ze hřiště odchází Tommaso Baldanzi, přichází Alberto Grassi.

88
    Domácí mužstvo se sice nadále snaží, ale zatím to nestačí.

87
    Střídání v týmu Udinese Calcio:
    ze hřiště odchází Isaac Success, přichází Florian Thauvin,
    ze hřiště odchází Roberto Pereyra, přichází Lazar Samardžić.

85
    Jacopo Fazzini zůstal po souboji ležet na trávníku, ale ošetření potřeba nakonec není.

84
    Ani další standardní situace Empoli ale gól nepřinesla a Udinese samozřejmě nikam nespěchá.

83
    Empoli se sice snažilo prodrat přes levé křídlo, ale tam byl Marko Pjaca odzbrojen. Následuje ale rohový kop.

81
    Další střela hostů, ovšem ta tentokrát zamířila jen nad bránu Silvestriho.

80
    ze hřiště odchází Sandi Lovrić, přichází Tolgay Arslan.

79
    Obrovská šance Udinese! Iyenoma Destiny Udogie se totiž ocitl uvnitř vápna ve velké příležitosti a místo střely si ještě posunul míč do lepší pozice, ovšem jeho následné zakončení fantasticky vyrazil Samuele Perisan!