Trnava – Podbrezová 6:1 (kon.)
FC Spartak Trnava
6:1 (3:0)
FK Železiarne Podbrezová
sk Sobota 11.03.2023, 15:00 • Štadión Antona Malatinského • Niké liga - skupina o titul • 1. kolo

Nešťastný zápas pre hostí z Podbrezovej sa končí, Spartak Trnava porazil Železiarov vysoko 6:1! Odo mňa je to pre dnešný deň všetko, ďakujem za pozornosť a želám príjemný zvyšok dňa. Dočítania priatelia. (16:50:23)

90+1

90
    V druhom polčase bude hlavný rozhodca Michal Očenáš nadstavovať minimálne 1 minútu.

88
    Z priameho kopu sa do strely oprel Marek Kristián Bartoš a opečiatkoval pravú tyč Vantrubovej bránky!

87
    Žltá karta pre tím FC Spartak Trnava (Jakub Paur).

86
    Hostia majú po faule Paura výhodu priameho kopu zo zaujímavej pozície.

85
    Nuž, Roman Skuhravý je dnešným výkonom svojho tímu asi hodne sklamaný, smerom dopredu to najmä v úvode druhého polčasu nebolo zlé, ale v defenzíve Podbrezová dnes doslova zhorela.

84
    Trnava dala gól! Nepríjemný center domácich z priameho kopu Ludha nešťastne vyrazil priamo pred JAKUBA PAURA, ktorý z náročnej pozície prestrelil všetko, čo mu stálo v ceste a pridal šiesty gól Trnavy v dnešnom zápase!

83
    Ďalší Bukatov center z rohu hľadal Procházku, ktorý však tretí gól do siete Ludhu v tejto chvíli nepridal.

82
    Bukatov center na prednú tyč hľadal Štetinu, pred robustným obrancom Trnavy však loptu na rohový kop odvrátil Ďatko.

81
    Bukatov center z pravej strany hostia tečovali na rohový kop pre Spartak.

80
    Trnava v kombinácii v strede poľa, obrana Podbrezovej je však už pred Ludhom sformovaná.

79
    Striedanie v tíme FC Spartak Trnava:
    z ihriska odchádza Kelvin Ofori, prichádza Martin Bukata.

78
    Zaváhanie v rozohrávke hostí, Paur ani Ristovski to však nedokázali využiť.

78
    Striedanie v tíme FK Železiarne Podbrezová:
    z ihriska odchádza Matej Oravec, prichádza Filip Mielke.

78
    Žltá karta pre tím FK Železiarne Podbrezová (Christophe Kabongo).

75
    z ihriska odchádza Abdulrahman Taiwo, prichádza Milan Ristovski.

75
    z ihriska odchádza Filip Twardzik, prichádza Matej Čurma.

Dávid Švec

Branky: 13. Taiwo, 19. Štefánik, 30. Procházka (Štefánik), 67. Taiwo, 73. Procházka (Štefánik), 84. Paur – 51. Kabongo (Kukoľ)

Karty:   87. Paur (TRN) – 48. Bakaľa (POD), 72. Ďatko (POD), 78. Kabongo (POD)

Držení míče: 41 % : 59 %.
    Střely na branku: 11:2. Střely mimo: 4:1. Rohy: 7:4. Ofsajdy: 3:0. Fauly: 12:13.
    FC Spartak Trnava: Vantruba – Daniel (69. Azevedo), Štetina, Kóša, Twardzik (75. Čurma) – Procházka, Savvidis, Štefánik (74. Paur), Mikovič (C) – Ofori (79. Bukata), Taiwo (75. Ristovski).
    Náhradníci: Kamenár – Ujlaky, Oseni, Iván.

Trenér: Michal Gašparík

FK Železiarne Podbrezová: Ludha (C) – Bartoš, Bakaľa, Oravec (78. Mielke) – Šikula (46. Kukoľ), Bariš, Ďatko, Pavúk (46. Kuzma) – Sangare, Š. Faško (46. Talakov), Blahút (46. Kabongo).
    Náhradníci: Luksch, Rehák – Špyrka.

Trenér: Roman Skuhravý

Rozhodčí: Očenáš – Ferenc, Štofik