Kolín – Živanice 2:1 (kon.) | Přepeře – Ústí n. L. 2:1 (kon.) | Chlumec n/C – Brozany 1:0 (kon.)
FK Chlumec nad Cidlinou
1:0 (1:0)
SK Sokol Brozany
Středa 19.04.2023, 17:00 • Fotbalové hřiště FK Chlumec nad Cidlinou • Česká fotbalová liga (B) • 17. kolo

Ode mně je to pro dnešek vše, přeji hezký zbytek dne a třeba někdy zase na viděnou. (19:01:49)

Je hotovo! FK Chlumec nad Cidlinou poráží svého dnešního soka 1:0 zásluhou trefy Tadeáše Zemana z 39. minuty. Oba týmy mohly ve druhém poločase vstřelil alespoň jednu branku. V první polovině druhého poločasu byli střelecky aktivnější hosté z Brozan, většinou však jejich střely mířily mimo tři tyče. To samé platí i o domácích z Chlumce, kteří hrozili hlavně na konci zápasu, kdy už jejich soupeř vrhl vše do útoku. Žádný gól však už nepadl a Brozany odjíždí domů s prázdnou.

90+4

90+3
    Teď se velmi nepříjemně srazili dva hráči, rozhodčí nakonec písknul proti brance Brozan, poté se ještě strhla mela, která však už je roztrhána.

90+2
    Žlutá karta pro tým SK Sokol Brozany (Šup).

90+2
    Chlumec rozehrává z poloviny hřiště.

90
    První poločas se bude hrát ještě tři minuty.

90
    Chlumec mohl rozhodnout! Skvěle se v pokutovém území zorientoval útočník domácích, míč ale minul o kousek bránu!

89
    Navíc jejich útočné snažení přerušuje ofsajd. Domácí se blíží ke třem bodům.

89
    Brozany už moc času nemají.

87
    Střelu z půlky hřiště vyslal útočník Chlumce, neboť viděl, že brankář Zbuzan je venku z brány. Míč však ke smůle domácího celku skončil asi o metr vedle brány!

87
    Do otevřené obrany teď mířil útok domácích, přetažený centr mířil na zadní tyč, kde byli dva volní hráči Chlumce, ani jeden z nich však míč netrefil na rozehrávku se chystá brankář Němec.