Ostrava B – Kroměříž 0:3 (kon.)
FC Baník Ostrava B
0:3 (0:0)
SK Hanácká Slavia Kroměříž
Neděle 12.03.2023, 10:15 • Bazaly, Ostrava • Moravskoslezská fotbalová liga • 19. kolo

To je dnes ode mě vše, děkuji Vám za pozornost. (12:10:18)

Je konec. Kroměříž zvítězila na půdě rezervy Baníku Ostrava 3:0. První půle branku nepřinesla, ovšem hned na začátku druhé části se Slavia dostala do vedení díky brance Chwaszcze. V 60. minutě šli domácí do deseti, protože se nechal vyloučit Petr Jaroň. V 73. minutě se podruhé trefil Chwaszcz a ke konci zápasu si vlastní gól vstřelil Gotsiridse.

90+4

90+3
    Provazník byl ještě zfaulován ve středu hrací plochy a konec utkání se blíží. Kroměříž si tak na prvním místě vytvořila ještě větší náskok.

90+1
    Hosté získali autové vhazování na své polovině a nikam se už zbytečně neženou.

90
    Rozhodčí nastavuje čtyři minuty navíc.

90
    Střídání v týmu SK HS Kroměříž:
    ze hřiště odchází Matoušek, přichází Dočkal,
    ze hřiště odchází Chwaszcz, přichází Surynek.

89
    Říha byl nyní zfaulován ve středu hrací plochy.
    87. Michael GOTSIRIDSE - 0:3

87
    Kroměříž právě vstřelila branku!
    A je to 3:0! Matoušek se na hranici ofsajdu dostal k míči a po nepřehledné situaci si jej nakonec srazil do vlastní sítě MICHAEL GOTSIRIDSE.

87
    Posléze Baník sice získal rohový kop, ale ani další centr nepřinesl nic vážnějšího. Kroměříž si jde pro tři body a už je to skoro jisté.

86
    Následně se domácím povedlo dostat balón do vápna, ale ten Vyhlíd odkopl mimo hrací plochu.

85
    Matěj Votava se trochu zamotal do svých kliček, ale Baník se u míče dlouho nezdržel.

83
    Domácí získali další roh a dostali se také ke střele, ovšem ta nakonec skončila v rukou brankáře Dostála.

82
    ze hřiště odchází Jambor, přichází Votava.

79
    Posléze přiletělo několik centrů do vápna Ostravy a následně Kroměříž získala rohový kop.

78
    Zdeněk Říha obdržel žlutou kartu za svůj faul. Slavia bude zahrávat volný kop.

77
    Opět se tak Baníku nepodařilo vymyslet nic vážnějšího.

76
    Další nedovolený zákrok ze strany domácích. Juroška poslal nebezpečný centr, ale ten brankář Dostál vyrazil.