Kadaň – Interobal Plzeň 1:4 (kon.) | Rapid Ústí n/L – Slavia 2:7 (kon.) | Olympik Mělník – Helas Brno 0:3 (kon.)
Česká Lípa – Vysoké Mýto 12:2 (kon.)
International Futsal Club Kadaň
1:4 (1:3)
SK Interobal Plzeň
Úterý 14.03.2023, 20:00 • SH Kadaň • 1. Futsal liga • 22. kolo

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 20:00.

V rámci posledního 22. kola 1. Futsal ligy se utkají týmy Spartak Perštejn a SK Interobal Plzeň.

Spartak čeká poslední zápas základní části 1. Futsal ligy, v něm ho bude čekat suverén ligy – SK Interobal Plzeň. Plzeň za celou základní část nepoznala hořkost porážky a k jistotě udržení prvního místa, bude chtít v Kadani určitě vyhrát. V minulém kole Plzeň deklasovala Rapid Ústí 16:1. Spartak už má jistotu sedmého místa po základní části a v play off pravděpodobně narazí na jednoho soupeře z dua Plzeň – Chrudim. Spartak v minulém kole remizoval s Olomoucí 5:5.

00:01

00:01
    Úvodní výkop prvního poločasu má Spartak Perštejn.

00:30
    Hned od začátku Spartak kombinuje přihrávky na své polovině a zakládá útok.

01:56
    Interobal Plzeň právě vstřelil branku!
    Autorem branky je REŠETÁR LUKÁŠ.

01:56
    První útok v utkání si připisuje Plzeň, které se rovnou povedlo i vstřelit branku.

02:43
    Caio se s míčem probojoval až do útoku, kde přihrává na Klímu, který trefuje hostujícího Němce.

03:49
    Perfektní šance, kterou se Spartak pokusil využít k vyrovnání, ale nezdařilo se.

04:36
    Autorem branky je RICK GABRIEL.

04:54
    Přestože se na míči drží převážně Spartak, tak Plzni stačí získat míč a jít do rychlého protiútoku.

05:32
    Další střela ze strany hostující Plzně, tentokrát bez vstřelené branky.

05:53
    Spartak se fantasticky ubránil intenzivnímu útoku Plzně.

06:34
    Po prvních minutách zápasu to zatím vypadá, že dnes není Spartak ve své kůži, ale neustále se snaží dostat na správnou vlnu.

07:19
    Plzeň opět na míči, ale Spartak tvoří vysoký tlak, ve kterém se snaží vybojovat míč.

07:53
    Salák sám na brankáře Němce, ale tomu se povedlo míč vyrazit mimo hřiště.

08:12
    Hostující Kozár kope míč přes celé hřiště, kde už si z brány vybíhá Treml, který míč zpracovává a Spartak bude u míče.

08:45
    Oddechový čas pro tým SK Interobal Plzeň.

08:55
    Hostující Diece se pokusil o útok, ale neuhlídal si míč a ten se dostal mimo hřiště, rozehrávat bude Spartak.

09:12
    Skvělý zákrok domácího Tremla, který vyskočil proti míči a úspěšně ho chytil.

10:33
    Lavička domácího Spartaku není vůbec nadšená s výkonem podaným v první půlce prvního poločasu.

11:59
    Do útoku se opět staví Spartak.

13:20
    Přes celé hřiště to Němcovi do rukou poslal domácí Baran.

15:11
    Perštejn právě vstřelil branku!
    Autorem branky je CAIO CARDEAL DE JESUS CESAR.

15:11
    Perfektní souhra celé domácí čtyřky, která se probojovala z obrany až do útoku.

16:52
    Hostující SK Interobal Plzeň má první akumulovaný faul.

16:52
    Oddechový čas pro tým Spartak Perštejn.

16:59
    Autorem branky je VNUK TOMÁŠ.

17:00
    Hráči Spartaku nedokázal využít akumulovaného faulu, přišli o míč a při samostatném útoku Tomáše Vnuka obdrželi i branku.

17:54
    Plzeň stahuje Němce na střed a dostává Spartak do obranného postavení.

19:01
    Hraje se poslední minuta prvního poločasu.

19:53
    Poslední sekundy do konce prvního poločasu a Spartak v útoku.

20:00

Druhý poločas začne přibližně ve 20:40.

20:01

20:01
    Úvodní výkop druhého poločasu má SK Interobal Plzeň.

20:30
    Před krátkou chvíli začal druhý poločas a je již zřejmé, že proti domácímu Spartaku dnes stojí silný soupeř a to zda si s ním Spartak zvládne poradit, rozhodne až druhý poločas.

21:38
    Hostující Seidler přihrává na střed a pomalu se společně s týmem dostává na útočnou polovinu.

22:49
    Domácí Spartak Perštejn má první akumulovaný faul..

23:54
    Další šanci měl Perštejn, který kombinuje přes střed a posouvá do útoku.

25:00
    Celou minutu se Plzni dařilo držet Spartak v obraně, ale nyní Caio vybojoval míč a domácí vytváří tlak.

25:09
    Hostující SK Interobal Plzeň má první akumulovaný faul..

26:24
    Hostující SK Interobal Plzeň má druhý akumulovaný faul.

26:30
    Překvapivý útok domácích, ve kterém se jim už povedlo vyzkoušet tři střely a stále zůstat na míči, vše zatím bez vstřelené branky.

27:08
    Hostující SK Interobal Plzeň má třetí akumulovaný faul.

27:08
    Žlutá karta pro tým SK Interobal Plzeň (Rick Gabriel).

27:25
    Perštejn je stále v útoku a neustále si připisuje střelu po střele, ale stále se míč nedostal do brány.

28:35
    Atmosféra ve sportovní hale přesahuje všechny meze, díváme se na velmi napínavé utkání.

29:39
    Perštejn se už několik dlouhých minut drží na útočné polovině a hostující lavička už ztrácí na trpělivosti.

30:10
    Hostující SK Interobal Plzeň má čtvrtý akumulovaný faul.

30:30
    Plzeň byla držena dlouho v obraně a pomalu začala dělat chyby, které jim můžou být osudnými.

31:21
    Klíma ztratil míč na útočné polovině a tak se Plzeň dostává do protiútoku.

31:38
    Hostující SK interobal Plzeň má již PÁTÝ akumulovaný faul.

31:51
    Perštejnu netrvalo příliš dlouho a je opět zpátky na útočné polovině, kde se stále snaží o to samé a to o již zmiňované vyrovnání stavu hry.

32:50
    Ze sportovní haly k dnešnímu ostrému utkání přihlíží 436 diváků, kteří zde tvoří fantastickou atmosféru.

33:16
    Do prázdné brány se to pokusil dostat domácí Belej, kterému se to však povedlo dostat pouze těsně vedle konstrukce.

34:34
    Ačkoliv je Plzeň ve vedení, tak si stejně můžeme povšimnout vystresovaných hostujících trenérů.

35:56
    Klíma se probojoval k míči a přes celé hřiště se vydává prověřit hostujícího Němce, který na něho byl však připravený a míč mu sebral.

36:31
    Autorem branky je SEIDLER MICHAL.

36:31

37:37
    Poslední dvě minuty zbývají do ukončení zápasu a rozhodnutí o vítězi a ačkoliv se Spartak v tomto utkání držel více v útoku, tak o tři góly vede Plzeň.