Chomutov – Mostečtí Lvi 4:5 (kon.) | Kopřivnice – Val. Meziříčí 2:1 (kon.) | Vyškov – SHKM Hodonín 2:4 (kon.)
Znojmo – Nový Jičín 7:4 (kon.) | Havířov – Havlíčkův Brod 3:1 (kon.) | Letňany – Děčín 3:2 (po pr.)
Ústí n/L – Vrchlabí 6:5 (po pr.) | Tábor – Příbram 1:2 (kon.)
HC Letci Letňany
3:2 (1:0, 0:1, 1:1 - 1:0) Stav série: 3:0
HC Děčín
Středa 15.03.2023, 18:00 • ICE ARENA Letňany, Praha • Play-off 2. ligy, skupina Západ • Osmifinále

Díky za pozornost a u dalších online přenosů z hokeje se budu těšit opět na shledanou. (20:41:51)

Je dobojováno. Domácí hráči hned v první minutě nastavení rozhodli tento zápas a vlastně i celou sérii, kterou vyhráli 3:0 na zápasy. Postupují tedy do dalšího kola playoff, hostům naopak sezóna skončila. Ač dnes byli blízko úspěchu, nakonec se tak nestalo.

60:35 Vojtěch KROPÁČEK - 3:2

60:35
    Letňany právě vstřelily branku!
    Je hotovo. Prodloužení bleskově rozhodujíc domácí hráči a jsou v dalším kole playoff. VOJTĚCH KROPÁČEK z prostoru mezi kruhy na nic nečekal, napřáhl ke střele a puk je za zády Lavingera – 3:2. Asistence: Jiří Hozák a Dominik Havelka.

60:01

Následuje dvacetiminutové prodloužení, pokud se ani tehdy nerozhodne, dojde na samostatné nájezdy.

Třetí třetina je minulostí, stav je 2:2, a to znamená jediné, v Letňanech se bude prodlužovat.

60:00

59:25
    Puk byl dlouho ve středním pásmu a oba týmy nikam nespěchají. Nechtějí udělat chybu, která by je stála inkasovaný gól.
    58:31 T. NEZBEDA - 2:2

58:31
    Děčín právě vstřelil branku!
    Tento tah Medvědům vyšel a je znovu vyrovnáno! Od modré čáry střílel Vladimír Brož a těsně před Jaroslavem Brázdilem do jeho pokusu vložil hůl Černohorský, dílo pak dokonal TOMÁŠ NEZBEDA a kotouč je v síti – 2:2. Zřejmě tak hostující útočník zařídil Děčínu prodloužení, ale samozřejmě ještě nepředbíhejme. Asistence: Jakub Černohorský a Vladimír Brož.

58:22
    A už jsou opět hosté v šesti!

58:08
    Zakázané uvolnění Děčína, Lavinger je zpět v brance.

58:00
    Hrají se poslední dvě minuty třetí třetiny.

57:30
    Branka Děčína je prázdná, Medvědi to zkusí se šesti bruslaři v poli. Vhazuje se v pásmu Letců.

57:30
    Oddechový čas pro tým HC Děčín.

57:28
    Domácí napadali hosty v jejich pásmu, nakonec se k puku dostali Medvědi a opět se derou před Jaroslava Brázdila.

Vendula Zdražilová

Branky a nahrávky: 17. Němeček (Hrala, Wojnar), 55. Hozák (Kastner), 61. Kropáček (Hozák, Havelka) – 24. T. Nezbeda (Faigl, Brož), 59. T. Nezbeda (Černohorský, Brož)

HC Letci Letňany: Brázdil (Kopřiva) – Chalupa, Havelka, Kynčl, Němeček, Gurjevskij, Lytvynov, Fiala – Švec, Wojnar, Staněk – Kropáček, Arnošt (A), Uhlík – Pejchal, Labuzík, Vacín – Hrala, Kozák (C), Kastner – Dobrov
    Trenér: Jaroslav Nedvěd

HC Děčín: Lavinger (Skokan) – Brož, Kaltenböck, Černohorský, Loukota (A), Kučera, Mikulec – Faigl, T. Nezbeda, Charvát – J.Tůma, L. Nezbeda, Trávníček (C) – Macek, Nowák, Černý
    Trenér: Tomáš Mareš

Rozhodčí: Valenta, Kosnar – Rubáš, Štěpánek