Chomutov – Mostečtí Lvi 4:5 (kon.) | Kopřivnice – Val. Meziříčí 2:1 (kon.) | Vyškov – SHKM Hodonín 2:4 (kon.)
Znojmo – Nový Jičín 7:4 (kon.) | Havířov – Havlíčkův Brod 3:1 (kon.) | Letňany – Děčín 3:2 (po pr.)
Ústí n/L – Vrchlabí 6:5 (po pr.) | Tábor – Příbram 1:2 (kon.)
HC Letci Letňany
3:2 (1:0, 0:1, 1:1 - 1:0) Stav série: 3:0
HC Děčín
Středa 15.03.2023, 18:00 • ICE ARENA Letňany, Praha • Play-off 2. ligy, skupina Západ • Osmifinále

Díky za pozornost a u dalších online přenosů z hokeje se budu těšit opět na shledanou. (20:41:51)

Je dobojováno. Domácí hráči hned v první minutě nastavení rozhodli tento zápas a vlastně i celou sérii, kterou vyhráli 3:0 na zápasy. Postupují tedy do dalšího kola playoff, hostům naopak sezóna skončila. Ač dnes byli blízko úspěchu, nakonec se tak nestalo.

60:35 Vojtěch KROPÁČEK - 3:2

60:35
    Letňany právě vstřelily branku!
    Je hotovo. Prodloužení bleskově rozhodujíc domácí hráči a jsou v dalším kole playoff. VOJTĚCH KROPÁČEK z prostoru mezi kruhy na nic nečekal, napřáhl ke střele a puk je za zády Lavingera – 3:2. Asistence: Jiří Hozák a Dominik Havelka.

60:01

Následuje dvacetiminutové prodloužení, pokud se ani tehdy nerozhodne, dojde na samostatné nájezdy.

Třetí třetina je minulostí, stav je 2:2, a to znamená jediné, v Letňanech se bude prodlužovat.

60:00

59:25
    Puk byl dlouho ve středním pásmu a oba týmy nikam nespěchají. Nechtějí udělat chybu, která by je stála inkasovaný gól.
    58:31 T. NEZBEDA - 2:2

58:31
    Děčín právě vstřelil branku!
    Tento tah Medvědům vyšel a je znovu vyrovnáno! Od modré čáry střílel Vladimír Brož a těsně před Jaroslavem Brázdilem do jeho pokusu vložil hůl Černohorský, dílo pak dokonal TOMÁŠ NEZBEDA a kotouč je v síti – 2:2. Zřejmě tak hostující útočník zařídil Děčínu prodloužení, ale samozřejmě ještě nepředbíhejme. Asistence: Jakub Černohorský a Vladimír Brož.

58:22
    A už jsou opět hosté v šesti!

58:08
    Zakázané uvolnění Děčína, Lavinger je zpět v brance.

58:00
    Hrají se poslední dvě minuty třetí třetiny.

57:30
    Branka Děčína je prázdná, Medvědi to zkusí se šesti bruslaři v poli. Vhazuje se v pásmu Letců.

57:30
    Oddechový čas pro tým HC Děčín.

57:28
    Domácí napadali hosty v jejich pásmu, nakonec se k puku dostali Medvědi a opět se derou před Jaroslava Brázdila.

56:57
    Jiří Uhlík se prodral až před klec Děčína, ale stahovačkou si na Lukáše Lavingera nepřišel.

56:08
    Jakub Černohorský po buly pálil od modré čáry, ale jeho pokus kryje Jaroslav Brázdil, ten opět v tlaku Děčína svůj tým podržel.

55:39
    Děčínští na nic nečekali a hned se vydali do další akce, po jejich střele pak zakročil Jaroslav Brázdil a podržel notně svůj tým.
    54:24 Jiří HOZÁK - 2:1

54:24
    Domácí strhávají vedení znovu na svou stranu a jsou blízko postupu do dalšího kola vyřazovacích bojů. Lukáš Kastner posunul puk na pravou stranu, kde z hrany pravého kruhu vystřelil JIŘÍ HOZÁK a kapitán Letců tak dokonale zaskočil Lavingera, který loví touš ze své sítě dnes podruhé – 2:1. Asistence: Lukáš Kastner.

54:20
    Jaroslav Brázdil čelil nepříjemné střele z prostoru mezi kruhy, pohotově sklapl betony a kotouč mezi ně nepustil dále. Dobrý zákrok brankáře Letců.

54:05
    Zakázané uvolnění Děčína.

53:34
    Po pravém křídle se neprocpal do pásma domácích Jan Tůma a Letci pak rychle otočili hru. Donutili tak Lavingera, aby opět zakročil a zastavil hru.

53:12
    Jiří Hozák nezachytil přihrávku z vlastního pásma a touše se chopili Děčínští, kteří se postupně tlačí na opačnou stranu kluziště.

52:24
    Medvědi čelili dalšímu ataku soupeře, ale znovu celou situaci zvládli a puk pak vyhazují ven z pásma tak, aby z toho nebylo zakázané uvolnění.

51:36
    Tomáš Labuzík si klepl na levé straně o přihrávku, jenže nedočkal se jí. Následně pak už sám vystřelil a další zákrok má Lavinger.

51:14
    Kryštof Hrala se prodral okolo obrany Medvědů, ale do zakončení před Lukášem Lavingerem se nakonec nedostal.

50:09
    Polovina třetí části hry je minulostí a stále ani jeden z týmů nestrhl vedení na svou stranu.

49:52
    Další zákrok hostujícího brankáře a znovu se na chvíli přerušuje. Buly na pravém kruhu.

49:29
    Letci se po delší době dostali do pásma Děčína a hned z toho byl další zákrok Lukáše Lavingera, který má kotouč ve své moci a hra je zastavena.

48:55
    Domácí jsou už kompletní a to nejhorší mají za sebou. Medvědi nevyužili dlouhou přesilovku nejprve pět na čtyři a poté ani tu pět na tři. Tohle by je mohlo mrzet.

47:39
    V mezikruží střílel v pokleku Vladimír Brož, trefil ale pouze beton připraveného Jaroslava Brázdila. Domácí puk nevyhodili a akce Medvědů tak pokračuje dále.

46:55
    Z pravé strany vyslal žabku Tomáš Faigl, ale puk jen přeletěl břevno Brázdilovy branky.

46:34
    Vyloučení v týmu HC Letci Letňany:
    Dominik Němeček – 2 min., hrubost.

46:14
    V oslabení zahrozili domácí a vystrašili Lukáše Lavingera. Ten ale brankoviště uhájil a puk mají zase jeho spoluhráči, kteří míří dopředu.

45:43
    Letci dostali puk z pásma a šetří cenné vteřiny ze své početní nevýhody. Medvědi tak musejí do další akce zase od brankáře Lukáše Lavingera.

45:03
    Od modré čáry pálil Jakub Černohorský, jeho pokus byl sražen mimo tři tyče. Nicméně akce Medvědů trvá stále.

44:11
    Vojtěch Kropáček – 2 min., faul kolenem + 2 min., nesportovní chování.

43:42
    Medvědi čelili další útočné akci soupeře, ubránili se a hned otáčejí hru opačným směrem.

42:59
    Děčín tedy stále drží naději, skóre se nezměnilo. Ovšem domácí se znovu dostali do zakončení, které ale kryje pozorná obrana Medvědů.

42:05
    Lukáš Kastner se protlačil až před branku Lavingera a zblízka ho překonal. Gól ale sudí neuznávají pro postavení útočícího hráče v brankovišti!

41:29
    Nyní musel zasáhnout Lukáš Lavinger a má puk ve své moci. Hra je přerušena a vhazovat se bude před jeho brankou na pravé straně.

40:59
    Děčín zadarmo získal útočné pásmo, když se domácí dopustili zakázaného uvolnění. Buly před Brázdilem.

40:43
    Medvědi ubránili akci Letců a po zisku puku jdou pomalu před branku Jaroslava Brázdila.

40:01

Další třetina začne přibližně v 19:44.

Také druhé dějství je minulostí a povedlo se lépe hostům. Ve čtyřiadvacáté minutě prostřelil Jaroslava Brázdila Tomáš Nezbeda a zařídil Medvědům vyrovnání. Zatím tedy Děčín drží s Letňany krok a vše je pro oba týmy otevřené. Dočkáme se ve třetí třetině rozuzlení, nebo půjdeme do nastavené hrací doby či dokonce nájezdů? Nechme se překvapit.

40:00

39:50
    A hosté ještě zkusili naopak prostřelit Brázdila, ale Tomáši Faiglovi se to na pravé straně těsně u tyče nepodařilo.

39:25
    Domácí se ještě snažili ohrozit Lavingerovu branku, ale nepovedlo se jim to.

39:00
    Hraje se poslední minuta druhé třetiny.

38:50
    Medvědi opět vytáhli hru do útočné třetiny, ale nezakončili. Na druhé straně pak Jiří Hozák v úniku před Lavingera nechal vyniknout jeho pohotovou lapačku!

38:06
    Lukáš Nezbeda si sjížděl mezi kruhy, napřahoval ke střele, nakonec se k němu puk od Adama Charváta nedostal.

37:23
    Hosté si museli znovu dávat pozor na domácí celek, který se natlačil před jejich branku. Děčín se z menšího tlaku vymanil jen za cenu zakázaného uvolnění.

37:04
    Hra je zastavena u branky Děčína, vhazovat se bude na pravém kruhu.

36:55
    Kryštof Hrala objel děčínskou branku, poté nasměroval kotouč k modré čáře na Zorana Fialu a ten z první trefil připraveného Lukáše Lavingera.

36:20
    Hosté se urputně snaží, aby strhli vedení na svou stranu, domácí jsou však proti. Nyní zakládají od Lavingera další akci jeho spoluhráči.

35:45
    Další průnik Medvědů, Bohuslav Nowák ale neudržel touš u modré čáry a ten končí v neutrální zóně.

34:58
    Jan Tůma nezachytil puk, který se dostával k pravému kruhu, ten naopak získal domácí hráč a pádil s ním před Lavingera, jenž nemusel zasahovat. Pokus šel vedle jeho tyče.

34:11
    Nepříjemnou střelu Tadeáše Pejchala končí u Lavingera, ten poté přiložil puk k ledu a schoval pod lapačku. Hra je zastavena, vhazování po jeho pravici.

33:58
    Obrovská šance domácích nekončí gólem, hned na druhé straně z levé strany střílel Tomáš Faigl, ale i jeho projektil jde mimo. Stále hrajeme nerozhodně.

33:10
    Jiří Hozák ve středním pásmu sebral kotouč a nabruslil si s ním do pravého kruhu, odkud jedovkou nechal vyniknout Lukáše Lavingera.

32:31
    David Černý nedosáhl na puk, který projel k mantinelu v medvědím pásmu, napodruhé už to vyšlo a Děčínští se hned derou do další útočné akce.

31:45
    Na druhé straně ale musel být v pozoru Lukáš Lavinger, protože domácí se na něho vydali hned ve třech hráčích. Ovšem situaci Medvědi zvládli a jsou u kotouče.

31:14
    Medvědi drží pásmo, nyní zasáhl Jaroslav Brázdil a hra je zastavena. Buly bude vhozeno po jeho levé ruce.

30:51
    Do blízkosti Brázdila si najel Tomáš Nezbeda, ale jeho doťuknutí mezi jeho betony nezaplulo.

30:06
    Jsme za polovinou řádné hrací doby a na ukazateli skóre stále svítí nerozhodný stav 1:1. Medvědi drží nadějný výsledek ve třetím osmifinálovém utkání.

29:26
    Aleš Macek u hrazení poslal puk směrem k útočné třetině, ale ten získali domácí hráči, kteří se okamžitě přemístili do teritoria Medvědů.

28:57
    Lukáš Nezbeda sice dostal puk do středního pásma, ale domácí se k němu dostali zpět a opět útočí před Lukášem Lavingerem, jenž se musí mít na pozoru.

28:20
    Vojtěch Kropáček si stáhl puk, který se nacházel ve středovém kruhu a chtěl s ním projet do útočné třetiny, ale obrana Děčína ho v rozletu zastavila.

27:49
    Daniel Mikulec napřáhl u levého hrazení a jeho pokus končí na betonu Jaroslava Brázdila. Letci poté mizí z obranné třetiny a pádí do útoku.

27:08
    Michal Trávníček se prosmýkl mezi dvěma domácími hráči, ale blíže brance soupeře se nedostal. Následně pak se Medvědi dopustili zakázaného uvolnění.

26:58
    Letci jsou už v plném počtu.

26:22
    Medvědi se dostávali do teritoria Letňan, ale zastavilo je postavení mimo hru. Ta se tedy stěhuje zpět do neutrální zóny, kde se bude vhazovat.

26:09
    Letci získali puk a vyhodili ho až před klec Lukáše Lavingera. Šetří tak cenné vteřiny ze své početní nevýhody.

25:15
    Tomáš Nezbeda si šel pro kotouč, který letěl od modré čáry, natáhl hůl a jeho teč končí na pozorném Jaroslavu Brázdilovi a ten bleskově zastavuje hru.

24:58
    Jakub Wojnar – 2 min., nedovolené bránění.

24:11
    Děčínští ožili a znovu se dostali do zakončení. Zblízka na levé straně to zkusil Aleš Macek, ale proti byla hokejka Jaroslava Brázdila.
    23:32 Tomáš NEZBEDA - 1:1

23:32
    Je vyrovnáno! Nejprve Tomáš Faigl neuspěl tváří v tvář Brázdilovi, dostal se ale k odraženému puku, který poté nasměroval na TOMÁŠE NEZBEDU, který projel kolem domácího brankoviště a prostřelil Jaroslava Brázdila – 1:1. Začíná se tak znovu od začátku. Asistence: Tomáš Faigl a Vladimír Brož.

22:55
    Bohuslav Nowák se prodral až do zakončení před brankou Letňan, ale jeho pokus betonem vykryl Jaroslav Brázdil.

21:55
    Jakub Černohorský napřáhl na modré čáře a jeho švih ještě před Jaroslavem Brázdilem tečoval Michal Trávníček, ale jen vedle jeho brány.

21:15
    Na druhé straně se do ofsajdového postavení dostali Letci a hra je vykázána do neutrální zóny.

20:50
    Hosté se hned po vhazování dostali do útočného pásma, kde dvakrát ohrozili Jaroslava Brázdila, ten ale opět uspěl a má kotouč ve své moci.

20:01

Další třetina začne přibližně v 18:49.

První třetina je minulostí. Děčín dlouho držel s Letňany krok, ty ale v sedmnácté minutě otevřely skóre zápasu. U modré čáry natáhl ke střele Dominik Němeček a plachtící touš skončil až v děčínské kleci. Medvědi tak ztrácejí jeden gól a v prostřední části hry se pokusí o vyrovnání.

20:00

19:50
    Puk ještě mají domácí hráči, jsou s ním v obranném pásmu a pokusí se jít ještě do poslední akce.

19:25
    Tadeáš Pejchal z úhlu poslal puk na děčínskou klec, trefil ale jen boční sít.

19:00
    Hraje se poslední minuta první třetiny.

18:38
    Tomáš Faigl zachytil puk v obranné třetině a hned ho poslal daleko od Lavingerovy klece. Nicméně hosté se pak před Brázdilem nedostali do zakončení.

18:02
    Před dotírajícími domácími hráči raději brankář Děčína sebral puk, ukryl ho pod lapačku a nechal hru zastavit. Buly po jeho levé ruce.

17:51
    Domácí ožili a dvakrát se dostali do další šance, ale tu zablokovala obrana Děčína.
    16:34 Dominik NĚMEČEK - 1:0

16:34
    V závěru první třetiny se už mění skóre. Domácí jdou do vedení a otevírají tak střelecký účet. Kotouč se dostával k modré čáře, kde byl osamocen DOMINIK NĚMEČEK. Ten poté z dálky napřáhl ke střele a ta zapadla za záda Lukáše Lavingera – 1:0 Asistence: Kryštof Hrala a Jakub Wojnar.

15:33
    David Černý dobruslil puk u pravého kruhu a jeho nápřah pak prolétl vedle branky Jaroslava Brázdila.

14:58
    Nyní zase zahrozili domácí Letci, ovšem Michal Trávníček jim sebral puk a dostal ho do neutrální zóny.

14:13
    Adam Charvát převzal kotouč od Vladimíra Brože a napřáhl k prudké ráně, která ale končí jen těsně vedle protější tyče!

13:42
    Tomáš Nezbeda dostal přihrávku od svého jmenovce Faigla a poté napřáhl ke střele. Následně zakročil Jaroslav Brázdil a branku mírně posunul. Bude tak muset být opět usazena zpět.

13:22
    Na druhé straně musel zasahovat Lukáš Lavinger, který přikryl puk pod lapačku a zastavuje hru. Vhazovat se bude na levém kruhu.

13:09
    Jan Tůma na pravé straně vybojoval puk, ale ten mu poté uskočil z hokejky. Domácí ho ale nezískali a Děčín tak může držet stále útočnou třetinu.

12:23
    Dalekonosná střela Němečka končí v moci obrany Děčína a ta se dostává do postupného útoku.

11:36
    Tomáš Faigl spěchal za pukem do pásma soupeře, dobře mu ale sekundoval jeden z domácích beků a rázem bylo po akci děčínského celku.

11:12
    Daniel Mikulec objel vlastní branku a chtěl kotouč vytáhnout ven, ale soupeř mu puk vypíchl a nadále operuje před klecí Lukáše Lavingera.

10:36
    Zakázané uvolnění Medvědů stěhuje hru před Lukáše Lavingera, vhazovat se bude po jeho pravé ruce.

10:03
    A další rána domácího kapitána Jiřího Hozáka, ten táhlým pokusem poslal touš jen těsně nad spojnici hostující brány.

09:45
    Proti jedovce Jiřího Hozáka dobře zareagoval Lukáš Lavinger, který sáhl do střely a má puk v lapačce. Krátká pauza a za chvíli bude vhozeno buly po jeho pravé ruce.

09:18
    Letci jsou v plném počtu.

09:07
    Letci hrají oslabení velmi dobře a vyhazují puky do bezpečí. A nutí Medvědy, aby se vraceli zpět až k Lavingerovi.

08:24
    Děčín se protáhnul do teritoria Letňan, ale brzy se musel vracet zpět. Domácí se osvobodili a Medvědi další akci musejí zakládat z hloubi vlastního obranného pásma.

07:18
    Dominik Němeček – 2 min., podrážení.

07:17
    Tomáš Faigl se natlačil před Jarosava Brázdila, kde dorážel pokus jeho spoluhráče od modré čáry. To se nepovedlo, ale Medvědi ohrozili domácího brankáře znovu a ten vytasil další zákrok.

06:24
    Domácí se dostávali do další slibné akce, ale zastavilo je postavení mimo hru, která se stěhuje do středního pásma. Tam se za chvíli bude vhazovat.

05:43
    Tadeáš Pejchal na levé straně z úhlu vystřelil a po puku se natáhl Lukáš Lavinger, ale nedokázal ho poslat svým bekům, kteří by ho dostali ven z obranné třetiny.

05:06
    Tomáš Nezbeda nabral rychlost a uháněl do prostoru mezi kruhy, kde pohotovou střelou snad poprvé zaměstnal Jaroslava Brázdila. Ten jeho pokus kryje a podržel svůj tým.

04:57
    Děčín se ubránil první početní výhodě Letňan a už je v plném počtu.

04:06
    Další výhoz puku a ten letí až před Jaroslava Brázdila. Děčínští tak opět pošetřili své síly.

03:21
    Medvědi se dostali v obranném pásmu na kotouč a ten rychle odpálili až před domácí branku. Znovu se tak osvobozují a šetří cenné vteřiny z početní nevýhody.

03:04
    Lukáš Kastner se hned po vhazování přemístil před Lavingera, kterého nadvakrát neprostřelil. Hostující brankář pak po zákroku opět přerušuje hru.

02:57
    Vynucená pauza. Vyskytl se problém u Lavingerovy branky a ledaři tak musejí vše napravit.

02:57
    Vyloučení v týmu HC Děčín:
    Lukáš Nezbeda – 2 min., vysoká hůl.

02:50
    Lukáš Kastner se dostal do zakončení u bližší tyče, jeho švih ale končí jen vedle Lavingerovy branky.

02:37
    Naproti tomu domácí celek opět zrychlil hru a nastěhoval se před klec Lukáše Lavingera, ale tomu pomohla obrana, hned na to kotouč hostující brankář opět kryje a hra je zastavena.

02:04
    Medvědi vytáhli hru do útočného pásma, ale před Jaroslavem Brázdilem se nedokázali zdržet delší dobu, jeho branku tak nemohli ohrozit.

01:39
    Tomáš Labuzík se natlačil před děčínskou klec, kde doklepával kotouč, ale Lukáš Lavinger natáhl svoji hůl a touš vypíchl.

01:04
    Nyní už ale musel zasahovat, na jeho branku mířila střela z pravé strany a děčínský brankář ji pokryl, následně pak hned také hru zastavil.

00:43
    Domácí se po úvodním vhazování dostali do pásma Děčína, kde chvíli zakombinovali, sami se pak ale vykázali zpět. Lavinger tak byl v první útočné akci Letňan bez práce.

00:01

HC Letci Letňany: Brázdil (Kopřiva) – Chalupa, Havelka, Kynčl, Němeček, Gurjevskij, Lytvynov, Fiala – Švec, Wojnar, Staněk – Kropáček, Arnošt (A), Uhlík – Pejchal, Labuzík, Vacín – Hrala, Kozák (C), Kastner – Dobrov
    Trenér: Jaroslav Nedvěd

HC Děčín: Lavinger (Skokan) – Brož, Kaltenböck, Černohorský, Loukota (A), Kučera, Mikulec – Faigl, T. Nezbeda, Charvát – J.Tůma, L. Nezbeda, Trávníček (C) – Macek, Nowák, Černý
    Trenér: Tomáš Mareš

Rozhodčí: Valenta, Kosnar – Rubáš, Štěpánek.

Zápas číslo 3: Děčín bude usilovat o snížení série a pokusí se odvrátit hrozbu konce sezóny, Letci naopak chtějí využít mečbol

Dnes se vše vrací zase na letňanský led, kde mohou Letci vybojovat třetí sériový bod a slavit tak postup do dalšího kola play-off. Medvědi ale ještě zabojují a budou se snažit vynutit si další zápas, který by se hrál opět v Děčíně. Zkrátka a dobře, dnes jde oběma týmům o hodně.

HC Děčín – HC Letci Letňany 0:2 – stav série 0:2 na zápasy

Medvědi se poprvé v sérii předvedli doma před svými fanoušky a ač byli v hodně okleštěné sestavě, svému silnému soupeři vzdorovali. V sedmé minutě poslal Letce do vedení Vojtěch Kropáček, Děčínší ale nesložili zbraně a bojovali o vyrovnání. Vypracovali si několik šancí, ty ale pochytal Jaroslav Brázdil. Druhé dějství patřilo také Letňanům, v polovině zápasu navýšil náskok Pražanů Vojtěch Kropáček. Jenže Děčínští měli velkou snahu dostat se na kontaktní gól, ale Brázdil své brankoviště zavřel a ani jednou neinkasoval. V závěru pak ještě vychytal nařízené trestné střílení, které neproměnil Lukáš Nezbeda a Letňany po výhře 2:0 zapsaly druhý sériový bod a dnes tak mohou vše uzavřít doma na svém ledě.

HC Letci Letňany – HC Děčín 4:1 – stav série 1:0 na zápasy

Medvědi zajížděli k prvnímu duelu této série na led soupeře, který je v roli velkého favorita. A už v první třetině to Letci potvrdili. V šesté minutě otevřel střelecký účet Lukáš Kastner a Děčín ztrácel. Do konce první třetiny se pak ještě trefili Dominik Arnošt a Vojtěch Kropáček a Letňany vedly 3:0.

V prostředním dějství pak vykřesal jiskru naděje Tomáš Nezbeda, jenž snížil na 1:3. Medvědi se snažili o kontaktní branku, která ale nepřicházela.

Naopak na začátku třetí části se střelecky prosadil Lukáš Vacín, který dal Letcům zpět tříbrankový náskok. Jelikož už do konce nikdo neskóroval, vyhrály Letňany 4:1 a v sérii se tedy ujaly vedení 1:0 na zápasy.

Zdravím všechny hokejové příznivce! Druhá liga pokračuje dalšími osmifinálovými zápasy v rámci play-off. My se zaměříme na souboj pražských Letňan a hostujícího Děčína. Děčín bude v tomto utkání odvracet konec sezóny a domácí Letci můžou postoupit dále. Pražanům v pondělním zápase na severu Čech stačily k výhře dvě branky a vyhráli 2:0. Odvrátí Děčín konec sezóny? Nebo Letci potvrdí svůj postup? To se dozvíme po konci tohoto utkání.

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 18:00.

Vendula Zdražilová

Branky a nahrávky: 17. Němeček (Hrala, Wojnar), 55. Hozák (Kastner), 61. Kropáček (Hozák, Havelka) – 24. T. Nezbeda (Faigl, Brož), 59. T. Nezbeda (Černohorský, Brož)

Rozhodčí: Valenta, Kosnar – Rubáš, Štěpánek