Valladolid – Ath. Bilbao 1:3 (kon.)
Real Valladolid
1:3 (0:1)
Athletic Bilbao
Pátek 17.03.2023, 21:00 • Estadio Municipal José Zorrilla, Valladolid • Španělská LaLiga • 26. kolo

Utkání je u konce a hosté se mohou začít radovat z výhry. Ve druhé půli se sice Valladolid pustil za snahou o srovnání skóre, jenže výpady končily neúspěchem a tak nakonec udeřilo na opačné straně. V 57. minutě se po nenápadné akci dostal míč do vápna a Gorka Guruzeta zakončoval do odkryté části branky. Valladolid se nevzdal ani za tohoto výsledku a v 74. minutě vykřesal naději, když snížil Cyle Larin. Radost však domácím vydržela jen pár okamžiků, neboť v 78. minutě se k penaltě za Fernándezovu ruku postavil Mikel Vesga a hravě ji proměnil. Bilbao pak už tento náskok bez potíží udrželo a zápas tak skončil výsledkem 1:3.

To je z tohoto utkání vše, já Vám přeji hezký zbytek večera a u dalších přenosů se budu těšit na shledanou. (23:06:52)

Držení míče: 48 % : 52 %.
    Střely na branku: 3:6. Střely mimo: 7:7. Rohy: 2:9. Ofsajdy: 2:1. Fauly: 9:14.

90+4

90+3
    Ještě jeden centr od domácího celku, tohle se ovšem k brankáři nedostalo.

90+2
    Hosté si v poklidu kombinují a čekají na konec zápasu.

90+1
    Střídání v týmu Athletic Bilbao:
    ze hřiště odchází Yuri Berchiche, přichází Oier Zarraga.

90+1
    ze hřiště odchází Nico Williams, přichází Mikel Balenziaga.

90
    Vesga hezky kroutil technickou střelu a trefil Asenjovu tyč!

90
    Budou se nastavovat tři minuty.

90
    Karta i na opačné straně, dostal ji Mikel Vesga.

89
    Hostující fanoušci už oslavují, zatímco ti domácí už zhusta opouští svá místa.

88
    Žlutá karta pro domácí tým. Cyle Larin zezadu fauloval Yeraye. Ani tady nebylo o kartě pochyb.

87
    Po centru na zadní tyč přišla křížná hlavička, ta skončila vedle Agirrezabalovy branky.

86
    Iñigo Martínez zakročil proti Leónovi, tentokrát se pískalo a je tu přímý kop z levé strany.