Philadelphia – Buffalo 5:2 (kon.) | Toronto – Carolina 5:2 (kon.) | Washington – St. Louis 2:5 (kon.)
Anaheim – Columbus 7:4 (kon.) | Detroit – Colorado 1:5 (kon.) | Minnesota – Boston 2:5 (kon.)
Nashville – Winnipeg 2:3 (po pr.) | Seattle – Edmonton 4:6 (kon.) | Philadelphia – Carolina 4:5 (po pr.)
Florida – New Jersey 4:2 (kon.)
po prodl.
Philadelphia Flyers
4:5 (0:2, 2:1, 2:1 - 0:1)
Carolina Hurricanes
Sobota 18.03.2023, 22:00 • Wells Fargo Center, Philadelphia • NHL
Předzápasové kurzy
Partner:
  60:28 Sebastian AHO - 4:5
   
  60:28
  Carolina právě vstřelila branku!
  A je vymalováno. Nedovedu si představit, jaké emoce nyní prožívají fanoušci Flyers a samotní hráči domácího celku. SEBASTIAN AHO v prodloužení nabral rychlost, prohodil si puk skrz DeAngela a z mezikruží bleskově zakončil k levé tyči do protipohybu Sandströma. Asistence: Jaccob Slavin a Brent Burns.
  60:00 Martin NEČAS - 4:4
   
  60:00
  Carolina právě vstřelila branku!
  Po obrovské šanci Staala se puk odrazil zpět na útočníka Hurricanes a bekhendem dostal puk do řady odrazů, když po pár setinách vyletěl puk před brankou, kde byl Aho s Nečasem. Právě tato dvojka zůstala zcela nepokrytá na hranici brankoviště a byl to MARTIN NEČAS, který kotouč dorazil za Sandströma! Bez asistence.
  45:50 Brendan LEMIEUX - 4:3
   
  45:50
  Philadelphia právě vstřelila branku!
  Kuriózní branka a Carolině teče do bot! Rozehrávku Andersena zastavil na hrazení přiražený Morgan Frost, který po zpracování předhodil puk BRENDANU LEMIEUXOVI před zcela prázdnou brankou. Asistence: Morgan Frost.
  43:33 Joel FARABEE - 3:3
   
  43:33
  Philadelphia právě vstřelila branku!
  Je srovnáno. Tippettova střela byla vyražena do předbrankového prostoru, kde se nejlépe zorientoval dorážející JOEL FARABEE. Asistence: Owen Tippett a Noah Cates.
  38:18 Noah CATES - 2:3
   
  38:18
  Philadelphia právě vstřelila branku!
  Domácí jsou v kontaktu! Střelu Foerstera vyrazil Andersen před sebe, kde na hranici brankoviště dorážel NOAH CATES. Asistence: Tyson Foerster a Owen Tippett.
  33:55 Sebastian AHO - 1:3
   
  33:55
  Carolina právě vstřelila branku!
  Hokejisté v černých dresech rozebrali domácí obranu a znova odskakují na dvoubrankový rozdíl. Po několika přihrávkách se ocitl mezi kruhy SEBASTIAN AHO, který nikým nenapadaný zakončil k pravé tyči, kam Sandström nedosáhl. Asistence: Stefan Noesen a Shayne Gostisbehere.
  24:56 Tyson FOERSTER - 1:2
   
  24:56
  Philadelphia právě vstřelila branku!
  Domácí celek snižuje. TYSON FOERSTER rozjet útok po pravém křídle, odkud také individuálně zakončil a překonal Andersena. Pro Foerstera je to první branka v NHL! Asistence: Morgan Frost a Brendan Lemieux.
  16:51 Brady SKJEI - 0:2
   
  16:51
  Carolina právě vstřelila branku!
  Rozehrávku podél hrazení zachytil BRADY SKJEI ještě v útočném pásmu a jeho následnou dělovku zachytila až síť za Sadnströrmovými zády. Bez asistence.
  14:51 Sebastian AHO - 0:1
   
  14:51
  Carolina právě vstřelila branku!
  Hosté se přeci jen prosazují a otevírají brankový účet. Nečas zpoza branky dostal puk před branku, kde měl dostatek času i prostoru SEBASTIAN AHO, jehož pohotová střela do protipohybu překonala Sandströma. Asistence: Martin Nečas a Brady Skjei.

  Lukáš Ureš

  Branky a nahrávky: 25. Foerster (Frost, Lemieux), 39. N. Cates (Foerster, Tippett), 44. Farabee (Tippett, N. Cates), 46. Lemieux (Frost) – 15. S. Aho II (Nečas, Skjei), 17. Skjei, 34. S. Aho II (Noesen, Gostisbehere), 60. Nečas, 61. S. Aho II (Slavin, Burns)


  Philadelphia Flyers: Sandström (Hart) – Provorov, York, Sanheim, Ristolainen, Seeler, DeAngelo – Laughton, N. Cates, Tippett – Farabee, Hayes, Foerster – J. van Riemsdyk, Frost, Lemieux – Deslauriers, Laczynski, Allison.
  Carolina Hurricanes: Andersen (Kočetkov) – Slavin, Burns, Skjei, Pesce, Gostisbehere, Chatfield – Puljujärvi, S. Aho II, Jarvis – Teräväinen, Kotkaniemi, Nečas – Martinook, J. Staal, Fast – Noesen, Drury, Stepan.