Žižkov – Benešov 2:1 (kon.) | Pardubice B – Přepeře 0:0 (kon.) | Ústí n. L. – Hr. Králové B 0:1 (kon.)
Kolín – Zápy 1:0 (kon.) | Živanice – Jablonec B 1:1 (kon.) | Velvary – Chlumec n/C 2:1 (kon.)
FK Viktoria Žižkov
2:1 (0:1)
FK Benešov
Sobota 18.03.2023, 10:15 • Seifertova ulice, Praha-Žižkov • Česká fotbalová liga (B) • 18. kolo

Děkuji za vaši pozornost, pěkný zbytek dne. (12:12:28)

Druhou porážku v sezoně tak zatím mít domácí nebudou. Podařilo se jim otočit nepříznivý vývoj utkání a zvítězit proti Benešovu, se kterým na podzim prohráli. V druhém poločase se v 80. minutě trefil Prošek a v nastaveném čase pak přidal druhou branku Klusák. Benešov se tak ze dna tabulky bodově neodrazí.

90+5

90+5
    Žižkov se po chvilce znovu vrátil do rohu k rohového praporku.

90+4
    Teď navíc získali bílí roh. Rozhodně se nedá očekávat centr do šestnáctky.

90+3
    Žižkov se snaží zbytek času trávit co nejdál od své branky. Momentálně se mu to daří. Brání míč u rohového praporku Benešova.

90+2
    Prošek přenechal autové vhazování pro Žežulku.
    90+1. KLUSÁK - 2:1

90+1
    Žižkov právě vstřelil branku!
    Domácí otáčí vývoj utkání v první nastavené minutě! Roh letěl do prostoru malého vápna, kde se probojoval k míči DAVID KLUSÁK a prostřelil brankáře Benešova! Pro hosty je tak vývoj utkání hodně krutý. Ještě ale budou mít pět minut na to, aby alespoň srovnali.

90
    Klusák vystřelil z velké dálky. Brankář musel rychle na zem.

90
    Benešov se auty posunul až skoro k rohovému praporku Žižkova.

88
    Nepřesná rozehrávka domácích končí v autu. Benešov vhodí aut mezi střídačkami.

88
    Řezáč nakopl balon zhruba do prostředku hřiště.

86
    Nebezpečno bylo teď před brankou Benešova. Chvíli to už vypadalo, že hosté mají míč pod kontrolou a založí vlastní akci, ale pak se domácím podařilo dostat k míči a snažili se zakončit. Vše pak vyřešil obránce Benešova odkopem pryč.

85
    Střídání v týmu SK Benešov:
    ze hřiště odchází Vrňák, přichází Stejskal.

85
    Štrombach se rozhodl pro zakončení a mířil jen kousek vedle bližší tyčky.

84
    A teď navíc budou domácí zahrávat standardní situaci. U rohu velkého vápna na levé straně byl jeden z domácích faulovaný.

83
    Žižkov vhazuje aut před střídačkami.

82
    Domácí pokračují v tlaku. Benešov se musí bránit dalším útokům a centrům.

Matěj Šoba

Branky: 80. Prošek, 90+1. Klusák – 39. Mareš

Karty:   52. Tregler (ZIZ), 70. Sixta (ZIZ) – 58. Kulhavý (BNS), 76. Tomek (BNS)

FK Viktoria Žižkov: Švenger – Tregler (76. Žežulka), Voltr (54. Petráň), Prošek, Súkenník (C), Hönig (54. Jirásek), Sixta (76. Štrombach), Bazal (46. Muleme), Quintero, Řezáč, Klusák
    Náhradníci: Myška – Žežulka, Muleme, Štrombach, Jirásek, Petráň, Rudavskyi

Trenér: Michal Horňák

FK Benešov: Schummer – Vosáhlo, Roháč, Dušek (70. Al Hammami), Kulhavý, Sládek, Kacafírek (70. Vorel), Mareš, Tomek, Vrňák (C) (85. Stejskal), Kubiš
    Náhradníci: Stareček – Al Hammami, Nozadze, Vorel, Čížek, Krunert, Stejskal

Trenér: Vasil Boev

Rozhodčí: Nenadál – Jansa, Mach