Philadelphia – Carolina 4:5 (po pr.) | Florida – New Jersey 4:2 (kon.) | Tampa – Montreal 5:3 (kon.)
Ottawa – Toronto 4:5 (3:4 po s.n.) | NY Rangers – Pittsburgh 6:0 (kon.) | Los Angeles – Vancouver 2:3 (0:2 po s.n.)
Calgary – Dallas 5:6 (po pr.) | Arizona – Chicago 4:2 (kon.) | San Jose – NY Islanders 1:4 (kon.)
Buffalo – Boston 0:7 (kon.) | Minnesota – Washington 5:3 (kon.) | Vegas – Columbus 7:2 (kon.)
Calgary Flames
5:6 (1:3, 3:1, 1:1 - 0:1)
Dallas Stars
Neděle 19.03.2023, 03:00 • Scotiabank Saddledome, Calgary • NHL

To je tedy z tohoto zápasu vše. Já se s vámi loučím a někdy opět na počtenou. (06:01:27)

3. Jason Robertson (DALl) 2+1

Zápas Calgary a Dallasu tedy opět nezklamal, jelikož i třetí vzájemné měření těchto týmů skončilo velkou přestřelkou a Stars nakonec alespoň lehce vrátili svému soupeři úvodní dvě porážky, jelikož v prodloužení o vítězství hostů rozhodl Robertson.

Dallas Stars tedy zakončili svůj šestizápasový trip výhrou nad Calgary Flames 6:5 po prodloužení.

64:48 Jason ROBERTSON - 5:6

64:48
    Dallas právě vstřelil branku!
    Stars vyhráli následné vhazování a Pavelski poslal dlouhý pas na útočnou modrou JASONU ROBERTSONOVI, který z levé strany prošel kolem Anderssona až k bráně Calgary, kde parádně zužitkoval skvělé clony Hintze a poslal bekhendem touš pod břevno. Asisteince: Joe Pavelski, Roope Hintz.

64:34
    Oettinger si připisuje další úspěšný zákrok, když se Weegarovi nějak podařilo dostat puk na Lindholma, jehož však vychytal brankář Dallasu.

64:15
    Dubé dostal nabito do pravého kruhu a jeho střela končí někde mezi betony Oettingera.

63:49
    Toffoli chtěl nejprve nahrát Backlundovi, ale tento pas Heiskanen zastavil, a tak domácí útočník zkoušel střílet, ale ani to mu nevyšlo.

63:09
    Hosté jeli ve dvou na jednoho, kde celou akci řešil Benn střelou mezi betony, ale Markström si tento prostor uhlídal.

62:28
    Střela Lindholma z pravé strany byla sražená mimo hrací plochu.

62:18
    Toffoli se snažil prokličkovat až před Oettingera, ale Heiskanen ho nakonec o kotouč připravil.

61:40
    Domi si s pukem příliš dlouho zahrával v útočném pásmu až jej nakonec domácí o kotouč připravili.

60:59
    Calgary dlouhou drží puk na svých hokejkách, ale domácí se nemohou dostat do nějaké střelecké příležitosti.

60:18
    Heiskanen zkoušel vyslat dlouhý pas na Hintze, ale toho si obrana Calgary uhlídala.

60:01

Ve třetí třetině se Calgary znova podařilo dostat do vedení, když se trefil Andersson, ale na jeho branku Dallas dokázal odpovědět, jelikož se i za Stars prosadil obránce Hakanpää, a tak zápas mezi Calgary a Dallasem míří za stavu 5:5 do prodloužení. Pro oba celky je jeden bod velmi zasloužený. Nicméně druhý může získat pouze jeden.

60:00

59:48
    Coleman ve středním pásmu vyslal hodně nepřesnou rozehrávku, a tak to už bude zřejmě ze třetí třetiny vše.

Jan Matúš

Branky a nahrávky: 4. E. Lindholm (Mangiapane, Toffoli), 31. Weegar (E. Lindholm), 34. Coleman (R. Andersson, Weegar), 38. N. Ritchie (R. Andersson, Hanifin), 50. R. Andersson (Duehr, Weegar) – 2. Pavelski (J. Robertson, Hintz), 2. Faksa (Hintz), 17. W. Johnston (Heiskanen, Ja. Benn), 39. J. Robertson (Heiskanen, C. Miller), 53. Hakanpää (Pavelski, Ja. Benn), 65. J. Robertson (Pavelski, Hintz)

Calgary Flames: Markström (Vladař) – Weegar, R. Andersson, Hanifin, C. Tanev, Zadorov, Stecher – Mangiapane, E. Lindholm, Toffoli – Huberdeau, Backlund, Coleman – Dubé, Kadri, Duehr – N. Ritchie, Ružička, Lewis.
    Trenér: Darryl Sutter

Dallas Stars: Oettinger (M. Murray II) – Heiskanen, C. Miller, Hakanpää, Lindell, R. Suter, Lundkvist, Hanley – J. Robertson, Hintz, Pavelski – Ja. Benn, W. Johnston, Dadonov – Domi, Faksa, Kiviranta – Glendening, Dellandrea.
    Trenér: Peter DeBoer

Rozhodčí: Joannette, Brenk – Deschamps, Toomey

Diváci: 17 909