Real Betis – Mallorca 1:0 (kon.) | Osasuna – Villarreal 0:3 (kon.) | Real Sociedad – Elche 2:0 (kon.)
Getafe – Sevilla 2:0 (kon.) | Barcelona – Real Madrid 2:1 (kon.)
CA Osasuna
0:3 (0:1)
Villarreal CF
Neděle 19.03.2023, 16:15 • Estadio El Sadar (Pamplona) • Španělská LaLiga • 26. kolo

90+3
    A radost Villarrealu již září naplno! Od poměrně náhodného pojišťovacího gólu bylo vidět, že jsou v pohodě, měli několik nadějných pokusů o přechod do ofenzívy (což jsme předchozích čtyřicet minut vůbec neviděli) a všechno končí třetí brankou! Yeremi Pino pronikl do vápna a JOSÉ LUIS MORALES zakončuje ve skluzu po přihrávce před prázdnou brankou a zapisuje svou druhou branku v zápase!

87
    Další zápis Moralese do statistik je méně lichotivý, je tu žlutá.

85
    Vítězství už je prakticky jisté! JOSÉ LUIS MORALES vypálil z hranice kruhu na půli hrací plochy a přeloboval Aitora Fernándeze, který byl o několik kroků vykročen z brankové čáry. Naprosto šokující branka, tlak CA Osasuna trval de facto od začátku poločasu a místo odměny jsou krutě zasaženi.

85
    Střídání v týmu Villarreal CF:
    ze hřiště odchází Samuel Chukwueze, přichází Kiko Femenía.

77
    Střídání v týmu CA Osasuna:
    ze hřiště odchází Lucas Torró, přichází Pablo Ibáñez,
    ze hřiště odchází Kike Barja, přichází Kike García,
    ze hřiště odchází Abdesamad Ezalzúlí, přichází Rubén García.

72
    Žlutá karta pro tým CA Osasuna (Darko Brašanac). V zápase příštího kola se nepředstaví.

68
    Ante Budimir po pouhých čtyřech minutách na hřišti trefuje břevno! Štěstí dnes CA Osasuna chybí snad ještě více než střelecká přesnost, tohle jednoznačně mohla být klíčová vyrovnávací branka.

68
    Terrats dnes nepředvedl příliš dobrý výkon, střídá ho Lo Celso.

64
    ze hřiště odchází Ezequiel Ávila, přichází Ante Budimir.

57
    Útočný faul na žlutou kartu předvedl na Ariadne Hernándeze Yeremi Pino.

53
    Opět centroval Barja a málem bylo vyrovnáno! Následnou střelu vyslal Abdesamad Ezalzúlí, ale skvěle mu ji vyrazil Pepe Reina, následnou dorážku zblokovala obrana Villarrealu. Rozhodčí ještě hovořil s VAR, blok ale rukou nebyl, penalta se kopat nebude. Nejlepší šance CA Osasuna v dnešním zápase tak zůstává nevyužita.

47
    Torró byl ale tím, kdo byl v souboji pozdě a dostává žlutou kartu.

46
    ze hřiště odchází Nacho Vidal, přichází Darko Brašanac.

ze hřiště odchází Alfonso Pedraza, přichází Johan Mojica,
    ze hřiště odchází Raúl Albiol, přichází Ajsa Mándí.

39
    Nacho Vidal fauluje za žlutou kartu Samuela Chukwueze.

35
    Vynucené střídání na straně hostů, zraněného Morena střídá José Luis Morales.

17
    A mohlo to být hned o dva! Roh byl nepřesný, skončil od hlavy jednoho z hostů mimo vápno a favorit zápasu vůbec neváhal a rozběhl se k instantnímu brejku dva na jednoho. Pino a Chukwueze skvělou situaci vyřešili zdánlivě skvěle, VAR ale gól nakonec odvolává jakožto ofsajd.

14
    A je to první gól zápasu! Obrana domácího týmu nechala zcela nebráněného SAMUELA CHUKWUEZE, kterého po rychlé akci hostujícího týmu, který se v rámci jednotek vteřin dostal od Reiny až do vápna a do branky soupeře, našel a jako asistent se zapsal centrující Alfonso Pedraza!