Union Berlín – Frankfurt 2:0 (kon.) | Leverkusen – Bayern 2:1 (kon.) | Mohuč – Freiburg 1:1 (kon.)
Bayer Leverkusen
2:1 (0:1)
Bayern Mnichov
Neděle 19.03.2023, 17:30 • BayArena, Leverkusen • Německá Bundesliga • 25. kolo

Držení míče: 44 % : 56 %.
    Střely na branku: 6:6. Střely mimo: 6:5. Rohy: 5:3. Ofsajdy: 3:1. Fauly: 10:11. (19:31:44)

Je konec! Bayer Leverkusen poráží Bayern Mnichov 2:1. První šanci si přitom v 17. minutě připravil domácí Frimpong, ale levačkou těsně minul branku. Ve 23. naopak na opačné straně poslal hostující celek do vedení Joshua Kimmich. Od té doby na hřišti kralovaly defenzivy. Až deset minut po přestávce upadl ve vápně Adli a sudí po poradě s kolegou u videa nařídil penaltu. Tu s přehledem proměnil Palacios. Naprosto stejný moment se opakoval dvacet minut před koncem a Palacios poslal Leverkusen do vedení. Za hosty poté sice mohl vyrovnat Gnabry, ale Lukáš Hrádecký domácí celek podržel.

90+8

90+7
    Bakker se po podklouznutí obránce ještě dostal do zakončení, ale Sommer jeho pokus lapil.

90+5
    Střídání v týmu Bayer Leverkusen:
    ze hřiště odchází Jeremie Frimpong, přichází Timothy Fosu-Mensah.

90+5
    V závěru nastavení ještě hlavičkoval Matthijs de Ligt, jenže jeho pokus prolétl těsně vedle pravé tyčky!

90+3
    Další zakončení Bayernu obstaral z ostrého úhlu Gnabry, ale Hrádecký se mu vrhl pod nohy a vyrazil míč na roh!

90+2
    Coman dostal přihrávku na pravou stranu, jenže neměl prostor na individuální průnik. Obrana Leverkusenu brání výborně.

90+1
    Nastavuje se pět minut!

90+1
    ze hřiště odchází Moussa Diaby, přichází Jonathan Tah.

90
    Bakker sprintoval za nákopem na polovinu Bayernu, ale hostující zadák si jeho akci pohlídal a odehrál míč do bezpečí.

89
    Domácí brankář si tentokrát poradil s technickou ránou zpoza velkého vápna. K dorážce se ještě dostal Davies, jehož ránu domácí gólman vyškrábl!

88
    Stopeři Bayernu se dostali vysoko na polovinu Leverkusenu. Kombinace hostujícího celku se zatím odehrává daleko od vápna.

87
    Bayern už vrhá prakticky všechny síly do útoku. Bavorský celek může v případě porážky přijít o místo na čele bundesligové tabulky.

86
    Bayern si vypracoval šanci! Gnabry si míč přehodil na pravačku, ale jeho ránu Hrádecký vyrazil. Comanova dorážka poté byla nepřesná.