Jai Herbert - Ľudovít Klein | Remíza (kon.) | | | Marvin Vettori - Roman Dolidze | Vítěz: Marvin Vettori (kon.) |
Justin Gaethje - Rafael Fiziev | Vítěz: Justin Gaethje (kon.) | | | Leon Edwards - Kamaru Usman | Vítěz: Leon Edwards (kon.) |
Závod s hromadným startem mužů 15 km, Holmenkollen | Vítěz: J. T. Bø (NOR) (kon.) | | | Závod s hromadným startem žen 12,5km, Holmenkollen | H. Öbergová (SWE) (kon.) |
Obří slalom žen, 1. kolo, Soldeu | Vítěz: M. Shiffrinová (USA) (kon.) | | | Slalom mužů, 1. kolo, Soldeu | Vítěz: R. Zenhäusern (SUI) (kon.) |
Obří slalom žen, 2. kolo, Soldeu | Vítěz: M. Shiffrinová (USA) (kon.) | | | Slalom mužů, 2. kolo, Soldeu | Vítěz: R. Zenhäusern (SUI) (kon.) |
Výběr soupeřů 2023 | (kon.) |
konec
Obří slalom žen, 1. kolo, Soldeu
Vítěz: M. Shiffrinová (USA)
Milan Huppert
Pořadí po 1. kole
- 1. Mikaela Shiffrinová (USA) 56,60
- 2. Valérie Grenierová (CAN) +0,62
- 3. Marta Bassinová (ITA) +0,63
- 4. Maryna Gąsienicová-Danielová (POL) +0,65
- 5. Thea Louise Stjernesundová (NOR) +0,71
- 6. Lara Gutová-Behramiová (SUI) +0,80
- 7. Tessa Worleyová (FRA) +1,05
- 8. Ricarda Haaserová (AUT) +1,20
- 9. Ana Buciková (SLO) +1,27
- 10. Ragnhild Mowinckelová (NOR) +1,36
- 11. Paula Moltzanová (USA) +1,38
- 12. Mina Fürst Holtmannová (NOR) +1,42
- 13. Wendy Holdenerová (SUI) +1,51
- 14. Alice Robinsonová (NZL) +1,59
- 15. Franziska Gritschová (AUT) +1,93
- 16. Maria Therese Tvibergová (NOR) +2,06
- 17. Coralie Frasseová Sombetová (FRA) +2,18
- 18. Stephanie Brunnerová (AUT) +2,38
- 19. Katharina Liensbergerová (AUT) +2,79
- 20. Hanna Aronssonová Elfmanová (SWE) +2,91
- 21. Andrea Ellenbergerová (SUI) +2,92
- 22. Michelle Gisinová (SUI) +3,03
- 23. Estelle Alphandová (SWE) +3,09
- Nina O'Brienová (USA) DNF
- Julia Scheibová (AUT) DNF
- Sara Hectorová (SWE) DNF
- Federica Brignoneová (ITA) DNF
- Petra Vlhová (SVK) DNF
Startovní listina
- 1. Mikaela Shiffrinová (USA)
- 2. Lara Gutová-Behramiová (SUI)
- 3. Marta Bassinová (ITA)
- 4. Tessa Worleyová (FRA)
- 5. Petra Vlhová (SVK)
- 6. Federica Brignoneová (ITA)
- 7. Sara Hectorová (SWE)
- 8. Ana Buciková (SLO)
- 9. Valérie Grenierová (CAN)
- 10. Thea Louise Stjernesundová (NOR)
- 11. Ricarda Haaserová (AUT)
- 12. Alice Robinsonová (NZL)
- 13. Maryna Gąsienicová-Danielová (POL)
- 14. Paula Moltzanová (USA)
- 15. Ragnhild Mowinckelová (NOR)
- 16. Wendy Holdenerová (SUI)
- 17. Coralie Frasseová Sombetová (FRA)
- 18. Franziska Gritschová (AUT)
- 19. Katharina Liensbergerová (AUT)
- 20. Andrea Ellenbergerová (SUI)
- 21. Mina Fürst Holtmannová (NOR)
- 22. Stephanie Brunnerová (AUT)
- 23. Julia Scheibová (AUT)
- 24. Estelle Alphandová (SWE)
- 25. Maria Therese Tvibergová (NOR)
- 26. Nina O'Brienová (USA)
- 27. Michelle Gisinová (SUI)
- 28. Hanna Aronssonová Elfmanová (SWE)
Pořadí disciplíny
- 1. Mikaela Shiffrinová (USA) 700 b
- 2. Petra Vlhová (SVK) 486 b
- 3. Lara Gutová-Behramiová (SUI) 482 b
- 4. Federica Brignoneová (ITA) 476 b
- 5. Marta Bassinová (ITA) 475 b
- 6. Sara Hectorová (SWE) 393 b
- 7. Tessa Worleyová (FRA) 304 b
- 8. Valérie Grenierová (CAN) 294 b
- 9. Ragnhild Mowinckelová (NOR) 282 b
- 10. Paula Moltzanová (USA) 193 b
Pořadí SP
- 1. Mikaela Shiffrinová (USA) 2106 b
- 2. Lara Gutová-Behramiová (SUI) 1167 b
- 3. Petra Vlhová (SVK) 1125 b
- 4. Federica Brignoneová (ITA) 1069 b
- 5. Sofia Goggiaová (ITA) 916 b
- 6. Ragnhild Mowinckelová (NOR) 874 b
- 7. Wendy Holdenerová (SUI) 840 b
- 8. Marta Bassinová (ITA) 709 b
- 9. Elena Curtoniová (ITA) 666 b
- 10. Sara Hectorová (SWE) 636 b
- 46. Martina Dubovská (CZE) 168 b
Z českých reprezentantek letos bodovala pouze Martina Dubovská, která získala 168 bodů, všechny ve slalomu.
Pořadí SP
1. Mikaela Shiffrinová (USA) 2106 b
2. Lara Gutová-Behramiová (SUI) 1167 b
3. Petra Vlhová (SVK) 1125 b
4. Federica Brignoneová (ITA) 1069 b
5. Sofia Goggiaová (ITA) 916 b
6. Ragnhild Mowinckelová (NOR) 874 b
7. Wendy Holdenerová (SUI) 840 b
8. Marta Bassinová (ITA) 709 b
9. Elena Curtoniová (ITA) 666 b
10. Sara Hectorová (SWE) 636 b
...
46. Martina Dubovská (CZE) 168 b
Pořadí disciplíny
1. Mikaela Shiffrinová (USA) 700 b
2. Petra Vlhová (SVK) 486 b
3. Lara Gutová-Behramiová (SUI) 482 b
4. Federica Brignoneová (ITA) 476 b
5. Marta Bassinová (ITA) 475 b
6. Sara Hectorová (SWE) 393 b
7. Tessa Worleyová (FRA) 304 b
8. Valérie Grenierová (CAN) 294 b
9. Ragnhild Mowinckelová (NOR) 282 b
10. Paula Moltzanová (USA) 193 b
1. Mikaela Shiffrinová (USA)
2. Lara Gutová-Behramiová (SUI)
3. Marta Bassinová (ITA)
4. Tessa Worleyová (FRA)
5. Petra Vlhová (SVK)
6. Federica Brignoneová (ITA)
7. Sara Hectorová (SWE)
8. Ana Buciková (SLO)
9. Valérie Grenierová (CAN)
10. Thea Louise Stjernesundová (NOR)
11. Ricarda Haaserová (AUT)
12. Alice Robinsonová (NZL)
13. Maryna Gąsienicová-Danielová (POL)
14. Paula Moltzanová (USA)
15. Ragnhild Mowinckelová (NOR)
16. Wendy Holdenerová (SUI)
17. Coralie Frasseová Sombetová (FRA)
18. Franziska Gritschová (AUT)
19. Katharina Liensbergerová (AUT)
20. Andrea Ellenbergerová (SUI)
21. Mina Fürst Holtmannová (NOR)
22. Stephanie Brunnerová (AUT)
23. Julia Scheibová (AUT)
24. Estelle Alphandová (SWE)
25. Maria Therese Tvibergová (NOR)
26. Nina O'Brienová (USA)
27. Michelle Gisinová (SUI)
28. Hanna Aronssonová Elfmanová (SWE)
1. Mikaela Shiffrinová (USA) 56,60
2. Valérie Grenierová (CAN) +0,62
3. Marta Bassinová (ITA) +0,63
4. Maryna Gąsienicová-Danielová (POL) +0,65
5. Thea Louise Stjernesundová (NOR) +0,71
6. Lara Gutová-Behramiová (SUI) +0,80
7. Tessa Worleyová (FRA) +1,05
8. Ricarda Haaserová (AUT) +1,20
9. Ana Buciková (SLO) +1,27
10. Ragnhild Mowinckelová (NOR) +1,36
1. Mikaela Shiffrinová (USA) 56,60
2. Valérie Grenierová (CAN) +0,62
3. Marta Bassinová (ITA) +0,63
4. Maryna Gąsienicová-Danielová (POL) +0,65
5. Thea Louise Stjernesundová (NOR) +0,71
6. Lara Gutová-Behramiová (SUI) +0,80
7. Tessa Worleyová (FRA) +1,05
8. Ricarda Haaserová (AUT) +1,20
9. Ana Buciková (SLO) +1,27
10. Ragnhild Mowinckelová (NOR) +1,36
11. Paula Moltzanová (USA) +1,38
12. Mina Fürst Holtmannová (NOR) +1,42
13. Wendy Holdenerová (SUI) +1,51
14. Alice Robinsonová (NZL) +1,59
15. Franziska Gritschová (AUT) +1,93
16. Maria Therese Tvibergová (NOR) +2,06
17. Coralie Frasseová Sombetová (FRA) +2,18
18. Stephanie Brunnerová (AUT) +2,38
19. Katharina Liensbergerová (AUT) +2,79
20. Hanna Aronssonová Elfmanová (SWE) +2,91
21. Andrea Ellenbergerová (SUI) +2,92
22. Michelle Gisinová (SUI) +3,03
23. Estelle Alphandová (SWE) +3,09
...
Nina O'Brienová (USA) DNF
Julia Scheibová (AUT) DNF
Sara Hectorová (SWE) DNF
Federica Brignoneová (ITA) DNF
Petra Vlhová (SVK) DNF