Jai Herbert - Ľudovít Klein | Remíza (kon.) | | | Marvin Vettori - Roman Dolidze | Vítěz: Marvin Vettori (kon.) |
Justin Gaethje - Rafael Fiziev | Vítěz: Justin Gaethje (kon.) | | | Leon Edwards - Kamaru Usman | Vítěz: Leon Edwards (kon.) |
Závod s hromadným startem mužů 15 km, Holmenkollen | Vítěz: J. T. Bø (NOR) (kon.) | | | Závod s hromadným startem žen 12,5km, Holmenkollen | H. Öbergová (SWE) (kon.) |
Obří slalom žen, 1. kolo, Soldeu | Vítěz: M. Shiffrinová (USA) (kon.) | | | Slalom mužů, 1. kolo, Soldeu | Vítěz: R. Zenhäusern (SUI) (kon.) |
Obří slalom žen, 2. kolo, Soldeu | Vítěz: M. Shiffrinová (USA) (kon.) | | | Slalom mužů, 2. kolo, Soldeu | Vítěz: R. Zenhäusern (SUI) (kon.) |
Výběr soupeřů 2023 | (kon.) |
konec
Slalom mužů, 1. kolo, Soldeu
Vítěz: R. Zenhäusern (SUI)
Milan Huppert
Pořadí po 1. kole
- 1. Ramon Zenhäusern (SUI) 57,89
- 2. Lucas Braathen (NOR) +0,26
- 3. Fabio Gstrein (AUT) +0,55
- 4. Timon Haugan (NOR) +0,67
- 5. Henrik Kristoffersen (NOR) +0,80
- 6. Manuel Feller (AUT) +0,84
- 7. Loïc Meillard (SUI) +0,98
- 8. Alexander Steen Olsen (NOR) +1,31
- 9. Albert Popov (BUL) +1,70
- 10. Marco Schwarz (AUT) +1,93
- 11. Kristoffer Jakobsen (SWE) +1,96
- 12. Marc Rochat (SUI) +2,02
- 13. Tommaso Sala (ITA) +2,24
- 14. Daniel Yule (SUI) +2,30
- 15. Adrian Pertl (AUT) +2,35
- 16. Linus Strasser (GER) +2,41
- 17. AJ Ginnis (GRE) +2,47
- 18. Dave Ryding (GBR) +2,50
- 19. Alex Vinatzer (ITA) +2,53
- 20. Sebastian Foss-Solevåg (NOR) +2,59
- 21. Alexis Pinturault (FRA) +3,02
- 22. Corrado Barbera (ITA) +3,43
- 23. Stefano Gross (ITA) +3,90
- Samuel Kolega (CRO) DNF
- Clement Noël (FRA) DNF
Startovní listina
- 1. Manuel Feller (AUT)
- 2. Henrik Kristoffersen (NOR)
- 3. Lucas Braathen (NOR)
- 4. Ramon Zenhäusern (SUI)
- 5. Linus Strasser (GER)
- 6. Daniel Yule (SUI)
- 7. Loïc Meillard (SUI)
- 8. Timon Haugan (NOR)
- 9. Albert Popov (BUL)
- 10. Tommaso Sala (ITA)
- 11. Dave Ryding (GBR)
- 12. Fabio Gstrein (AUT)
- 13. Alexander Steen Olsen (NOR)
- 14. Clement Noël (FRA)
- 15. Marco Schwarz (AUT)
- 16. Alexis Pinturault (FRA)
- 17. Kristoffer Jakobsen (SWE)
- 18. Sebastian Foss-Solevåg (NOR)
- 19. Alex Vinatzer (ITA)
- 20. Adrian Pertl (AUT)
- 21. Marc Rochat (SUI)
- 22. AJ Ginnis (GRE)
- 23. Samuel Kolega (CRO)
- 24. Stefano Gross (ITA)
- 25. Corrado Barbera (ITA)
Pořadí disciplíny
- 1. Lucas Braathen (NOR) 466 b
- 2. Henrik Kristoffersen (NOR) 434 b
- 3. Daniel Yule (SUI) 401 b
- 4. Ramon Zenhäusern (SUI) 367 b
- 5. Manuel Feller (AUT) 329 b
- 6. Loïc Meillard (SUI) 317 b
- 7. Linus Strasser (GER) 306 b
- 8. Clement Noël (FRA) 292 b
- 9. Alexander Steen Olsen (NOR) 239 b
- 10. Atle Lie McGrath (NOR) 215 b
Pořadí SP
- 1. Marco Odermatt (SUI) 2042 b
- 2. Aleksander Aamodt Kilde (NOR) 1340 b
- 3. Henrik Kristoffersen (NOR) 1094 b
- 4. Vincent Kriechmayr (AUT) 953 b
- 5. Lucas Braathen (NOR) 874 b
- 6. Loïc Meillard (SUI) 857 b
- 7. Marco Schwarz (AUT) 839 b
- 8. Alexis Pinturault (FRA) 813 b
- 9. Manuel Feller (AUT) 530 b
- 10. Žan Kranjec (SLO) 464 b
- 116. Adam Žampa (SVK) 29 b
- 137. Jan Zabystřan (CZE) 12 b
1. Ramon Zenhäusern (SUI) 57,89
2. Lucas Braathen (NOR) +0,26
3. Fabio Gstrein (AUT) +0,55
4. Timon Haugan (NOR) +0,67
5. Henrik Kristoffersen (NOR) +0,80
6. Manuel Feller (AUT) +0,84
7. Loïc Meillard (SUI) +0,98
8. Alexander Steen Olsen (NOR) +1,31
9. Albert Popov (BUL) +1,70
10. Marco Schwarz (AUT) +1,93
11. Kristoffer Jakobsen (SWE) +1,96
12. Marc Rochat (SUI) +2,02
13. Tommaso Sala (ITA) +2,24
14. Daniel Yule (SUI) +2,30
15. Adrian Pertl (AUT) +2,35
16. Linus Strasser (GER) +2,41
17. AJ Ginnis (GRE) +2,47
18. Dave Ryding (GBR) +2,50
19. Alex Vinatzer (ITA) +2,53
20. Sebastian Foss-Solevåg (NOR) +2,59
21. Alexis Pinturault (FRA) +3,02
22. Corrado Barbera (ITA) +3,43
23. Stefano Gross (ITA) +3,90
...
Samuel Kolega (CRO) DNF
Clement Noël (FRA) DNF
1. Ramon Zenhäusern (SUI) 57,89
2. Lucas Braathen (NOR) +0,26
3. Fabio Gstrein (AUT) +0,55
4. Timon Haugan (NOR) +0,67
5. Henrik Kristoffersen (NOR) +0,80
6. Manuel Feller (AUT) +0,84
7. Loïc Meillard (SUI) +0,98
8. Alexander Steen Olsen (NOR) +1,31
9. Albert Popov (BUL) +1,70
10. Marco Schwarz (AUT) +1,93