Jai Herbert - Ľudovít Klein | Remíza (kon.) | | | Marvin Vettori - Roman Dolidze | Vítěz: Marvin Vettori (kon.) |
Justin Gaethje - Rafael Fiziev | Vítěz: Justin Gaethje (kon.) | | | Leon Edwards - Kamaru Usman | Vítěz: Leon Edwards (kon.) |
Závod s hromadným startem mužů 15 km, Holmenkollen | Vítěz: J. T. Bø (NOR) (kon.) | | | Závod s hromadným startem žen 12,5km, Holmenkollen | H. Öbergová (SWE) (kon.) |
Obří slalom žen, 1. kolo, Soldeu | Vítěz: M. Shiffrinová (USA) (kon.) | | | Slalom mužů, 1. kolo, Soldeu | Vítěz: R. Zenhäusern (SUI) (kon.) |
Obří slalom žen, 2. kolo, Soldeu | Vítěz: M. Shiffrinová (USA) (kon.) | | | Slalom mužů, 2. kolo, Soldeu | Vítěz: R. Zenhäusern (SUI) (kon.) |
Výběr soupeřů 2023 | (kon.) |
Richard Wagner
Martina Schoupalová
Program výběru soupeřů 2023
Níže najdete kalendář všech výběrů soupeřů. Některá data se mohou posouvat v závislosti na vývoji předchozích sérií.
JIŽ VYBRÁNO
Národní liga – západ (čtvrtfinále)
CE soutěž juniorů (1. kolo)
Národní liga – východ (čtvrtfinále)
Extraliga žen (čtvrtfinále)
1. liga mužů (čtvrtfinále)
1. liga juniorek (osmifinále)
CE soutěž juniorů (osmifinále)
Livesport Superliga (čtvrtfinále)
1. liga juniorek (čtvrtfinále)
Extraliga žen (semifinále)
1. liga juniorek (semifinále)
Livesport Superliga (semifinále)
Níže najdete kalendář všech výběrů soupeřů. Některá data se mohou posouvat v závislosti na vývoji předchozích sérií.
JIŽ VYBRÁNO
Národní liga – západ (čtvrtfinále)
CE soutěž juniorů (1. kolo)
Národní liga – východ (čtvrtfinále)
Extraliga žen (čtvrtfinále)
1. liga mužů (čtvrtfinále)
1. liga juniorek (osmifinále)
CE soutěž juniorů (osmifinále)
Livesport Superliga (čtvrtfinále)
1. liga juniorek (čtvrtfinále)
Extraliga žen (semifinále)
1. liga juniorek (semifinále)
Livesport Superliga (semifinále)
Vzájemné zápasy:
Letka – Hattrick 8:4
Hattrick – Letka 6:1
Vzájemné zápasy:
Bulldogs – Kladno 4:3
Kladno – Bulldogs 5:7
Vzájemné zápasy:
Ústí – Č. Budějovice 6:5p
Č. Budějovice – Ústí 4:7
Vzájemné zápasy:
Gullivers Brno – BUTCHIS 2:3
BUTCHIS – Gullivers Brno 8:1