NY Rangers – Carolina 2:3 (kon.) | Washington – Columbus 6:7 (po pr.) | Philadelphia – Florida 6:3 (kon.)
New Jersey – Minnesota 1:2 (po pr.) | Buffalo – Nashville 3:7 (kon.) | Boston – Ottawa 2:1 (kon.)
Montreal – Tampa 3:2 (kon.) | NY Islanders – Toronto 7:2 (kon.) | Winnipeg – Arizona 2:1 (kon.)
St. Louis – Detroit 2:3 (0:1 po s.n.) | Dallas – Seattle 4:5 (po pr.) | Anaheim – Calgary 1:5 (kon.)
Vancouver – Vegas 3:4 (kon.)
Philadelphia Flyers
6:3 (1:1, 4:1, 1:1)
Florida Panthers
Středa 22.03.2023, 00:00 • Wells Fargo Center, Philadelphia • NHL

Z tohoto zápasu je to vše, děkujeme za pozornost. (02:53:04)

3. Joel Farabee (PHI) 1+1.

Philadelphia v první třetině nestíhala, ale díky Hartovi a teči Farabeeho z ní vyvázla s remízou. Rozhodující úsek utkání nastal ke konci druhé části. Flyers dali za dvě minuty tři góly a tento gólový polštář jim v poslední dvacetiminutovce bohatě stačil k zastavení sedmizápasové bodové série Panthers.

59:22
    Van Riemsdyk vyjel pryč z obranného pásma. Za čerenou čarou jen nahodil a okamžitě zaplul na střídačku.

59:00
    Poslední minuta třetí třetiny.
    57:59 Morgan FROST - 6:3

57:59
    Philadelphia právě vstřelila branku!
    Forsling na modré trefil prvního hráče. Šlo o Foerstera, který navíc vypustil do protiútoku MORGANA FROSTA a ten jednoduše dovezl puk až do prázdné brány. Asistence. Tyson Foerster.

57:39
    Teď už to zakázané uvolnění je. Sanheim vyhodil z rohu přes všechny čáry.

57:05
    One-timer Barkova Hart vyrazil. Flyers dostali puk do bezpečí a ani se jim nepískalo zakázané uvolnění.

56:33
    Ekbladovi se zamotal puk mezi nohama. Farabee s Tippettem brejk dvou na jednoho před prázdnou kasou zadrbali tak, že ani nevystřelili.

56:10
    Díky reklamní přestávce si mohla elitní formace Floridy odpočinout. Po zablokované střele Montoura však není dostatečně blízko hartovi.

55:47
    Verhaeghe si najel na senzační křížnou přihrávku Montoura, ale zleva puk za Harta nezasunul. Gólem neskončila ani střela Montoura, jelikož ji holí přizvedl Sanheim.

55:30
    Alex Lyon opět odjel na střídačku. Hraje se šest na pět.

55:02
    Utekla další minuta. Floridě se ještě nepovedlo usadit v útočném pásmu a čas se jí velice rychle krátí.
    53:49 Sam REINHART - 5:3

53:49
    Florida právě vstřelila branku!
    Panthers v přesilovce dramatizují závěrečných šest minut! Mountour přenechal puk Barkovovi, jehož střelu zpoza pravého kruhu Hart vykopl na SAMA REINHARTA a ten z mezikruží chladnokrevně uklidil dorážku do levého horního rohu. Asistence: Aleksander Barkov, Brandon Montour.

53:30
    Noah Cates vyhodil o mantinelu. Prázdnou branku netrefil, ale icing se vzhledem k oslabení nepíská.

53:12
    Lemieuxův první trest vypršel. Navíc se vhazuje u branky Floridy, takže se do ní Lyon musí na nějaký čas vrátit.

Michal Břuchanský

Branky a nahrávky: 5. Farabee (N. Cates, Zamula), 29. Sanheim (Lemieux), 37. Laughton (DeAngelo, Zamula), 39. Sanheim (N. Cates, Farabee), 39. Provorov (Foerster, Frost), 58. Frost (Foerster) – 2. M. Tkachuk (Verhaeghe, Luostarinen), 35. Montour (Barkov, Reinhart), 54. Reinhart (Barkov, Montour)

Philadelphia Flyers: Hart (Sandström) – York, Provorov, Ristolainen, Sanheim, DeAngelo, Seeler, Zamula – Tippett, N. Cates, Farabee – Allison, Hayes, J. van Riemsdyk – Foerster, Frost, Lemieux – Laughton (A), Deslauriers.
    Trenér: John Tortorella

Florida Panthers: Lyon (Bobrovskij) – Ekblad (A), Forsling, Montour, M. Staal, Gudas, Mahura – Reinhart, Barkov (C), Lundell – M. Tkachuk (A), Luostarinen, Verhaeghe – Duclair, E. Staal, Lomberg – Cousins, Coli. White, G. Smith.
    Trenér: Paul Maurice

Rozhodčí: Kozari, Furlatt – Knorr, Smith

Diváci: 16 479