NY Rangers – Carolina 2:3 (kon.) | Washington – Columbus 6:7 (po pr.) | Philadelphia – Florida 6:3 (kon.)
New Jersey – Minnesota 1:2 (po pr.) | Buffalo – Nashville 3:7 (kon.) | Boston – Ottawa 2:1 (kon.)
Montreal – Tampa 3:2 (kon.) | NY Islanders – Toronto 7:2 (kon.) | Winnipeg – Arizona 2:1 (kon.)
St. Louis – Detroit 2:3 (0:1 po s.n.) | Dallas – Seattle 4:5 (po pr.) | Anaheim – Calgary 1:5 (kon.)
Vancouver – Vegas 3:4 (kon.)
Berani Zlín
2:1 (1:0, 0:0, 1:1) Stav série: 2:1
SK Horácká Slavia Třebíč
Středa 22.03.2023, 17:30 • Zimní stadion Luďka Čajky, Zlín. • Play-off Chance ligy • Semifinále

A to je pro dnešek vše, děkuji za pozornost, přeji příjemný zbytek jarního večera a příště na počtenou. (20:07:51)

To byl zápas, hosté se hned v úvodu třetího dějství na svého protivníka dotáhli a poté byli řekl bych lepším týmem, měli více ze hry a bylo otázkou, kdy přidají další zásah, ovšem nestalo se a přišel trest. V době, kdy se zdálo, že duel dospěje do prodloužení, udeřili domácí, devět vteřin před třetí sirénou po parádní kombinaci zakončil do prázdné branky Martin Lang. Pro Třebíč trochu krutá porážka, nutno vyzdvihnout výkon obou brankářů, především pak Daniela Hufa, jenž dnes podal opravdu excelentní výkon.

59:59
    Horácká Slavia to nevzdala a ještě se dostala do šance, ovšem Huf už zasahovat nemusel, veškerou práci odvedli jeho spoluhráči, kteří obětavě padali do střel.

59:51
    Hosté to zkouší v šesti bez brankáře.

59:51
    Třebíčská lavice reaguje oddechovým časem.
    59:51 Martin LANG - 2:1

59:51
    Zlín právě vstřelil branku!
    Tak to je hodně studená sprcha pro Třebíč, devět vteřin před koncem inkasuje druhý gól. Velkou práci odvedl Gazda, který se neukvapil se střelou, naopak brankáře hostů si nalákal na stranu, poté našel na levé straně úplně volného MARTINA LANGA, který si puk před prázdnou bránou zpracoval a pak trochu zabrnkal na nervy, když jej odehrál do vzdálenější tyče, od ní se pak kus černé gumy odrazil za lajnu.
    Asistence: Daniel Gazda a Denis Kindl.

59:26
    Daniel Klímek střílel od modré jenom do protihráče.

58:45
    Hosté cítí šanci a hrají aktivně, soupeř naopak kotouč pouze vyhazuje.

58:02
    Dočekal prokličkoval za modrou lajnu, odkud střílel, ale trefil pouze protihráče před sebou. Ohlášeny poslední dvě minuty třetí třetiny.

57:18
    Ofsajd zlínského mančaftu.

56:15
    Bittner zůstal úplně sám před Hufem, avšak zakončoval pouze do strážce domácí svatyně. V domácích fans by se nyní myslím krve nedořezalo.

55:40
    Mrázek se dostával do dobré palebné pozice, ovšem přihrávku z levé strany si nedokázal zpracovat.

54:49
    Bořuta vystihl špatnou rozehrávkou Zlína, najel do pásma a vystřelil z mezikruží, ovšem mimo tři tyče.

53:41
    David Michálek nahodil na zlínskou branku, Huf schoval puk do výstroje.

53:02
    Jakub Malý střílel z levé strany, ovšem jeho střela byla sražena.

52:50
    Hned po buly střílel z úhlu Lang a Jekel měl co dělat, aby puk udržel ve výstroji.

52:47
    Kindlova střela na druhé straně nebyla nijak nebezpečná a Jekel si dokázal poradit.

Petr Frömel

Branky a nahrávky: 4. Luža (Novotný, Mrázek), 60. Lang (Gazda, Kindl) – 41. Ferda (D. Michálek, Tureček)

Berani Zlín: Huf (Kořének) – Husa, Gazda (A), Suhrada, Zbořil, Novotný, Talafa, Riedl – Kratochvíl, Kindl, Z. Sedlák – Lang, Luža, Mrázek – Kubiš (C), Hejcman, Pospíšil – P. Sedláček, Sadovikov, Köhler (A).
    Trenér: M. Říha.

SK Horácká Slavia Třebíč: Jekel (Mičán) – Bořuta, Tureček, Forman, Furch, Poizl, Kříž, Fajmon – Dočekal (A), D. Michálek, Ferda (A) – Novák, Bittner (C), Psota – M. Svoboda, Malý, Klímek – Pšenička, Šilhavý, I. Sedláček.
    Trenér: K. Pokorný.

Rozhodčí: R. Wagner, T. Veselý – P. Maštalíř, O. Bohuněk

Diváci: 4 895